Vincent Margera

Vincent Roy Margera

[{"id":21,"name":"himself","above5p":true,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/291534/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":8,"rate":7.875,"desc":"ocen"}},{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/291534/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":2,"rate":10,"desc":"oceny"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":true,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/291534/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":1,"rate":10,"desc":"ocena"}}]
7,9
8 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Vincent Margera
  • Jak podaje tmz.com, Vincent Margera, znany również pod pseudonimem Don Vito, od października pozostawał w śpiączce. Do szpitala trafił po tym, jak zdiagnozowano u niego poważne problemy z nerkami i wątrobą (skutek wieloletniego imprezowego i niezdrowego stylu życia). Choć jakiś czas lekarzom udało się go wybudzić, jego stan wciąż określano jako krytyczny, który pogarszał się z każdym kolejnym dniem. Gwiazdor zmarł 15 listopada br.

    Vincent Margera - osobowość telewizyjna znana z występów w takich programach jak "Viva la Bam" oraz Jackass". Widzowie poznali go również, gdy zagrał w filmie "Haggard" i serii "CKY", gdzie wystąpił razem ze swoim bratankiem Bamem Margerą. 20 grudnia 2007 roku został skazany na 10 lat resocjalizacji za molestowanie nieletnich.

    źródło: [ http://teleshow.wp.pl/title,Vincent-Margera-nie-zyje,tpl,3,w... ]