Wash Westmoreland

Paul Westmoreland

[{"id":2,"name":"director","above5p":true,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/3249/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":227,"rate":6.960352422907489,"desc":"ocen","profession":"pracy reżysera"}},{"id":1,"name":"screenwriter","above5p":true,"career":{"name":"scenarzysta"},"ranking":{"name":"Scenariuszy","link":"/person/ajax/roles/3249/1","url":"/ranking/person/screenwriter"},"rating":{"count":188,"rate":6.888297872340425,"desc":"ocen","profession":"scenariuszy"}},{"id":6,"name":"actors","above5p":false,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/3249/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":2,"rate":7,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,0
227 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Wash Westmoreland
 • A jeśli już - partnerskim - to kto jest on, a kto ona?

 • Krzypur Nie zamierzam powtarzać pytań, które były zadawane niezliczoną ilość razy, nie będę Cię namawiał do zastanowienia się nad sobą. Wspomnę jedynie, że Jego "on" lub "ona" zmarł rok temu na stwardnienie zanikowe boczne. Obawiam się, że fakt nazewnictwa nie umniejszył rozmiaru straty.

 • rrrafael A kogo to obchodzi zmarł czy nie. To nie jest forum przeskoczonych nekrofili, ani rodzin będących w żałobie. Pytanie jest zasadne, Twoja odpowiedź idiotyczna.

 • Krzypur 100% racji. Nie ważne czy ktoś jest zwolennikiem czy przeciwnikiem legalizacji związków homoseksualnych. Ważne żeby była jasność dla wszystkich, że pojęcie związek małżeński jest zarezerwowany tylko i wyłącznie dla związku kobiety i mężczyzny.

 • jack1980r Właśnie o to chodzi.

 • jack1980r dokładnie. Niestety internet a przynajmniej treści na wikipedii czy w dużych serwisach zrobiły się strasznie lewackie...wręcz przesiąknięte tą straszną lewicową chorobą...

 • Krzypur myślę że się wymieniali

 • Krzypur Byli w związku homoseksualnym. Obaj są mężczyznami, nawet jeśli jeden z nich już nie żyje. Większość polaków nie uznaje takich związków, ale oni byli małżeństwem, bo chcieli nim być.

 • mekotron A ja chcę być - na przykład - Panem Bogiem... I co? Polaków piszemy z dużej litery.

 • Krzypur Oni byli małżeństwem, tak wynika z Wikipedii, jeśli ona mówi oczywiście prawdę. Mają do tego prawo, bo tak.
  Myślę że nawet w Polsce zalegalizują adopcje przez pary homoseksualne prędzej czy później.

  A skoro taki jesteś dowcipny i chcesz być Bogiem to ja tylko trzymam kciuki za ciebie.
  Całkowita akceptacja, zrozumienie, nieograniczona świadomość siebie i świata, miłość do każdego człowieka, to duże wyzwanie.

  Irytuje mnie jak ktoś mnie poprawia, wiem że piszę nieprawidłowo, ale wiesz mam do tego prawo :)

 • mekotron no na Wikipedii to z pewnością byli małżeństwem bo cała wikipedia to jeden wielki lewacki i lgbtqwerty+ ściek... - byli co najwyżej w związku partnerskim.
  Tak btw, to do homosiów nic nie ma, nawet kilku znam i lubię. Z tym, że oni akurat nie mają nic wspólnego z tym całym lgbtqwerty, paradami "równości" itp.... zasadniczo twierdzą, że te sterowane odgórnie i politycznie osoby tylko psują ich ogólny wizerunek.

 • dewille Mam podobnie. Nie mierżą mnie osoby homoseksualne, jeśli to mają dla siebie. Natomiast obnoszenie się z tym, a feee.

 • Krzypur To samo mnie zastanowiło....jak to w małżeńskim ?? Dziwnie się jego żona nazywała...