Wil Wheaton

Richard William Wheaton III

7,3
2 094 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wil Wheaton

Tak ciężko jest znaleźć cokolwiek o nim... to mój ulubiony aktor, i byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś (jeśli ma cokolwiek o nim) skontaktował się ze mną gg: 9477263, od razu zaznaczam że prawdopodobnie większość materiałów już posiadam , niestety nie mam i nie wiem w jaki sposób znaleźć dostęp do książek , których jest autorem ....

Vanillia

hej:) o... znowu sie spotykamy, ja również lubie Wila, widziałam go w dwóch filmach: w moim ulubionym "Stand by me" i "Szkole wyrzutków". Ja uwielbiam Rivera Phoenixa no i interesuja mnie rowniez ludzie ktorzy w jakis sposób byli z nim zwiazani, tak jak Wil, szkoda że nie masz zadnego tematu u siebie na blogu bo mogłybysmy sobie pogadac, bardzo chetnie bym cie odwiedzila:)

pozdrawiam

P.S. znam pewne miejsce w necie z materiałami o "Stand by me" a tym samym o Wilu, jeśli byłabyś zainteresowana to daj znac

Aliciaa

Daje znać :) masz kontakt do mnie w razie co ;)

Vanillia

Pojawia się w kilku odcinkach serialu Big Bang Theory jak on sam- polecam...

Vanillia

Może to nie do końca na temat, ale nie wiem czy wiesz, że Wil ma konto na tumblrze :) (nie wiem, może to powszechnie znana informacja, ale ja właśnie to odkryłam, więc się dzielę :))
http://wilwheaton.tumblr.com/

piyoko

aaa tego nie widziałam :D dziękuję za informację, pomimo upływu lat nadal jestem zainteresowana jego Osobą.

Vanillia

Na to liczyłam, widziałam że komentarz sprzed lat, ale zobaczyłam że wciąż się udzielasz na filmwebie i stwierdziłam, że napiszę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones