William GoldmanI

[{"id":1,"name":"screenwriter","above5p":true,"career":{"name":"scenarzysta"},"ranking":{"name":"Scenariuszy","link":"/person/ajax/roles/11061/1","url":"/ranking/person/screenwriter"},"rating":{"count":1040,"rate":7.575,"desc":"ocen","profession":"scenariuszy"}},{"id":17,"name":"originalMaterials","above5p":false,"career":{"name":"autor materiałów do scenariusza"},"ranking":{"name":"Materiałów do scenariusza","link":"/person/ajax/roles/11061/17","url":"/ranking/person/originalMaterials"},"rating":{"count":28,"rate":7.785714285714286,"desc":"ocen","profession":"materiałów do scenariusza"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/11061/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":0,"rate":null,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}}]
7,6
1 040 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby William Goldman
  • Podejrzewam, że wszystkie jego scenariusze były jeszcze lepsze niż filmy, które powstały w oparciu o nie. (na pewno "Butch" się zalicza bo czytałem) Ceńmy takich wariatów. I nie pytajcie co się ostatnio dzieje, bo nie wiem ;p

• Picu Z Bogów i ich dzieciaków jestem kiepski, ale pan Goldman w pisaniu
    scenariuszy to kiepski, ani trochę, nie jest. No świetnie pisze, nie ma
    co........

• Picu Ale jesteś świadomy, że Jezus był number 2, więc zawsze może być ktoś lepszy, dlatego mówię bezpieczniej bo nie jestem pewien czy nie było jakiegoś lepszego scenarzysty... zostawiam furtkę ;)

• Picu No własnie jak mnie kiedyś na katechezach indoktrynowali to wciskali mi, że
    Ten ważny to jeden ziom jest, ale, że osoby ma trzy.......więc o numbery tu
    trudno......to takie podium z trzema złotami;)........

.....ale rozumiem Twoje intencje.......

• Groucho A no tak, zawsze mieli ekstremalne odpowiedzi na wszystko.