Zdzisław Rychter

7,0
3 622 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zdzisław Rychter

...i właśnie przypadkowo dowiedziałem się o jego istnieniu. Człowiek widmo.

tzn?

shadyem

ja obejrzałem 10 i również pierwsze słysze o nim, role pięciosekundowe to chyba jego specjalność

goro84

43 produkcje ;) i faktycznie aktor wyłącznie grający role epizodyczne.Chociaż jeśli przypomnę sobie daną scenę w jakiejś produkcji,to facet nie grał źle.Zdecydowanie ma zacięcie do ról komediowych.

adrian90_2

45:). A gość potrafi utkwić w głowie. W "Alternatywach" genialny duet z Markiem Frąckowiakiem. Bardzo dobra rola w "Przepraszam czy tu biją".

adrian90_2

W "Przepraszam, czy tu biją?" grał główną rolę (wraz z Ryszardem Faronem) gdzie z resztą był świetny

adrian90_2

47 ;)

goro84

Oj nie, parę wejść miał niezłych, np Alternatywy czy Zmiennicy

67 tytułów!

U mnie jak na razie 35 tytułów(filmów i seriali), ale tylko w dziesięciu go rozpoznałem.

Ale za to jaki dobry!

Jak można Pana Zdziśka Rychtera nie kojarzyć? Ta fizys, wąsy... Idealny do ról cwaniaczków, cinkciarzy, taksiarzy, podobnie jak Zbigniew Buczkowski.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
adlerxx1

Ja zawnioskowałem o zbanowanie ciebie mały człowieczku dopiero wczoraj, gdy założyłeś kolejnego fake'a mojego konta. A jak widzę, konto "akrobatiks" zostało zbanowane wcześniej, więc można wywnioskować, że podobnie jak u mnie, budzisz uczucie odrazy i antypatii u wielu osób. Zastanów się nad sobą, po co pchasz się na FW, skoro z powodu obrażania ludzi zawsze jesteś usuwany.
Powiedziałem ci kiedyś, że kiedykolwiek trafię na ciebie na FW, będę zgłaszał twoje posty z powodu twego niespotykanego chamstwa i wulgarności. Nie toleruję takich osobników jak ty, anonimowych sfrustrowanych kozaków zza monitora, dzieci udających dorosłych (mentalnie jesteś 10-latkiem), wylewających swe żale i rekompensujących niepowodzenia życiowe poprzez obrażanie i odgrażanie się nieznajomym ludziom. W realu śpiewałbyś cienkim głosikiem, więc ciesz się swoją anonimowością, póki możesz. Myślę jednak, że w końcu w swoich poczynaniach posuniesz się o tyle za daleko, że zainteresuje się tobą policja, a twoja anonimowość szybko się skończy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Zdjęcie dziwne tu dali, najpierw było ch... a teraz jakieś nowe, ale też nie podobny

Jako Aktor obejrzałem 50 jego produkcji i gościnnie 25

12...ale twój wniosek bardzo trafny i zgadzam się z nim. Mi najbardziej zapadł w pamięć w Piłkarskim Pokerze. W zasadzie tylko stamtąd go kojarzę:)

raf_filmweb

A tak w ogóle to skąd u niego ta ksywa / pseudo??? - Bene? Ktoś wie? Nigdzie o tym nic nie ma.

raf_filmweb

"pseudonim literacki jaki używam za całe
(ówczesne) 1000 zł. zatwierdzony przez ZAiKS to BENE - też związany z Belusem : po prostu w dawnym klubie filmowców "ściek" na Trębackiej w Warszawie nawalony Buczkowski chciał mnie zawołać i wyszło mu jakieś
beeele-Beeene. Szukałem wówczas podpisu pod moje pisanie i wyszło mi Bene czyli z łaciny (nie furmańskiej) dobry. Jaja są jak w filmach kombinują Benedykt, Benisław itp"

Takie wyjaśnienie znalazłem tu:
https://www.hawryszuk.pl/biblioteka/wagon-pocztowy/1176-od-bene

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones