PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10022926}

Świąteczna burza

Julestorm
6,7 1 879
ocen
6,7 10 1 1879
Świąteczna burza
powrót do forum serialu Świąteczna burza

Mocno średni

ocenił(a) serial na 5

Serial ogólnie jest w porządku, pośród innych świątecznych seriali da się obejrzeć. Jednak mocno naciągany, sztuczny, mnóstwo dziur fabularnych i błędów. Jedyny wątek, który warto śledzić to historia barmana, bardzo dobrze odegrana, wzruszająca. Serial typowo skierowany do Skandynawów, skupia się na ich typach problemów. Zasugerowałem się opiniami tutaj i serialem norweskim Facet na święta, jeśli ktoś ma podobnie - to raczej się mu nie spodoba Świąteczna burza.

Makarena

Zaciekawił mnie fragment "Serial typowo skierowany do Skandynawów, skupia się na ich typach problemów." Możesz rozwinąć? :) jestem ciekawa jakie są problemy skandynawów i czym się różnią od problemów... np słowian czy innych ;)

ocenił(a) serial na 5
morskooka

Miałam na myśli bardziej styl życia niż miejsce zamieszkania. Problemy takie jak wielokulturowe społeczeństwo i różnice z tym związane, drogie życzenia świąteczne dzieci i problemy bogatych ludzi. Dla kogoś mogą to być oczywiście sprawy codzienne, ale mnie skojarzyły się z tematami, które podejmuje się często w Skandynawii.

ocenił(a) serial na 5
morskooka

Miałam na myśli bardziej styl życia niż miejsce zamieszkania, ale problemy takie jak wielokulturowe społeczeństwo, różnice kulturowe, podróże, drogie życzenia dzieci i smutki bogatych ludzi brzmią dla mnie bardziej jak tematy, które podejmuje się na co dzień w Skandynawii. Dla kogoś mogą to być oczywiście sprawy codzienne w każdym kraju świata.

ocenił(a) serial na 5
morskooka

Miałam na myśli bardziej styl życia niż miejsce zamieszkania, ale problemy takie jak wielokulturowe społeczeństwo, różnice kulturowe, podróże, drogie życzenia dzieci i smutki bogatych ludzi brzmią dla mnie bardziej jak tematy, które podejmuje się na co dzień w Skandynawii. Dla kogoś mogą to być oczywiście sprawy codzienne w każdym kraju świata.

ocenił(a) serial na 8
Makarena

właśnie to jest w tym wszystkim najlepsze, że nie jest to wzruszająco pierdzący świąteczny chłam, i to jest jego największy atut, że nie ma w nim typowej chamskiej świątecznej atmosfery, a jest prawdziwy do bólu bez picowania i podlizywania widzowi.

ocenił(a) serial na 5
Kasha

Skoro problemy typu Nie wpuścili mnie do saloniku VIP-ów i nie mogę zapalić - to są prawdziwe problemy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones