PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 006
ocen
7,1 10 1 11006
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

final

ocenił(a) serial na 8

ech.... i co teraz?

cappy

teraz czekamy na następny sezon :D

Alice_in_Borderland

a jak :D też właśnie skończyłam oglądać... jakieś pomysły co dalej? ;>
bo ja wróżę powrót Nate :D on wyciągnie na współkę z Samem Callena z kłopotów, a na współkę z babskim kółkiem psychologicznego wsparcia przywróci Hetty (chociaż przybycie Gibbsa też by było niezłe ^^)
a może coś innego? kosmici? wehikuł czasu? hm...? ;>

maawi

Callen właściwie ma przesrane, jak każdy go widział w telewizji to nie będzie mógł właściwie brać udziału w akcjach po przykrywką bo każdy go pozna

ania94

ale wątpię, żeby wywalili Chrisa z serialu, więc coś wymyślą... i myślę co, bo z pewnością coś baaardzo kreatywnego ;p

ocenił(a) serial na 9
maawi

Na pewno nie pozbędą się Callana, bo to przecież główna postać, na pewno w jakiś sposób wyciągną go i przywrócą do służby.

Ajlali

Nie wiem jak wy ale dla mnie to może być podpucha. Teraz gdy "Nieśmiertelny" nie żyje można będzie spokojnie popracować nad nim w bunkrze i wydobyć tajne info. Callen jako spalony agent też jest opcją do wykorzystania - w końcu cała Ameryka (która akurat oglądała to w telewizji) uzna go za zabójcę a to niekiepski sposób na przykrywkę do następnej akcji.
Ale to tylko moje rozważania a swoją drogą zauważyliście że ostatnio L.A Team prześladuje pech. Najpierw Deeks i jego "zabicie" nazisty. Potem Kensi i podejrzenie przez Migela że zabija ludzi z zespołu jej ojca. Teraz Callen i strzały na żywo.

Skoro juz o tym wspomniałem to jeśli akcja Callena byłaby ustawiona byłaby swego rodzaju powtórką z sytuacji z Deeksem. Nie wiem czy scenarzyści zdecydowaliby się na drugi raz ten sam numer ALe w Stanach przy każdym odcinku nad scenariuszem pracują inne osoby więc może... .Dużo tych może, podejrzewam i tym podobnych... Tak czy inaczej mam nadzieję że czwarty sezon będzie nie gorszy od poprzednich i zagwarantuje mi dobrą zabawę i emocję podczas oglądania.

Sonny_Crockett

gdyby cała sytuacja z Callenem była ukartowana, to Hetty nie podpisałaby reezygnacji.
i zgadzam się z tym, że można użyć spalonego agenta w akcjach.na zasadzie, że niby przeszedł na tę 'złą stronę'.

ocenił(a) serial na 9
cappy

Hmmm, po dogłębnej analizie i interpretacji ostatniego odcinka, wysunęłam następujące wnioski...
a już nie tak oficjalnie, Hmmm...Callen brawurowo zakończył sezon, fundując oglądaczom niezły zamęt w głowach. Co moim zdaniem dalej? No tutaj to chyba tylko należy przewidzieć pierwsze dwa odcinki, później poleci jak zwykle. Odnośnie rzeczonego pana G. to jak większość w 95% jestem pewna że jakoś się z tego wyliże, w końcu jak było z Gipsem przez 9 sezonów [swoją drogą bardziej zaintrygowana i zaniepokojona jestem zakończeniem tamtej serii!]. Nie wydaje mi się żeby go zabrali, jednak patrząc na CSI LV wiemy że odejście głównego bohatera jest możliwe.
Jednak jeśli chodzi o Hatty, to tuja można mieć wątpliwości, jak jej rola zostanie rozegrana. Ostatecznie w NCIS dyrektorzy z mieniali się niejednokrotnie i mimo że Vance nadal siedzi na stołku, producenci niejednokrotnie pokazali że ta pozycja nie jest tak pewna.
Na sam koniec muszę zając się sprawą która mnie najbardziej korci w tej serii to Kensi i Deeks [temat tabu]. Chyba czuje niedosyt po 9 sezonach z Dinozzo [nie pamiętam jak się to pisze] i Zivą <wcześniej z Kate>. A odcinek 22 zapadnie mi na długo w pamięci^^

ocenił(a) serial na 10
kim777

moim zdaniem to mogła być podpucha dla widzów że była telewizja i ze to naprawde puścili w całej Ameryce, Hetty nie odejdzie tak sądze nie pozwoliłaby Callenowi siedzieć w pierdlu.. Sam na pewno też się przyczyni żeby za wszelką cene wyciągnać swojego przyjaciela :) no sądze że może Gibs coś zadziała w końcu to przyjaciele od lat, ale Nate raczej nie wróci tylko będzie raz na jakiś czas w którymś odcinku, no Deeks mógłby być z Kensi bo idealnie do siebie pasują :D tylko Ona gra niedostępna non stop :D

lovemessages

niby jaka podpucha bo nie rozumiem??

ocenił(a) serial na 10
ania94

nie wiem sądze że to niemożliwe żeby G poszedł siedzieć ;-) może Eric coś zdołał zrobić albo co G go zabił wynajął kogoś ale to nie była telewizja, nie wiem naprawde ale takie są moje przypuszczenia :)

lovemessages

przecież wiadomo że to byli ludzie z telewizji, wszystko było widać na telebimach i w telewizji

ocenił(a) serial na 10
ania94

na telebimie to Eric moglby wszystko pokazać, ale nie widze innego rozwiązania chyba ze rezyserzy postanowili ze bedzie siedzial w wiezieniu :)

lovemessages

a niby po co Eric miałby pokazywać całej Ameryce jak jego kumpel i agent zabija człowieka

ocenił(a) serial na 9
ania94

Hmmm, opcja że pojawienie się mediów to to jakiś kant jest możliwa. Jednak jeśli rzeczywiście tak jest, to na prawdę będą musieli znaleźć porządne wytłumaczenie jak do tego doszło -i tutaj Erika bym w to nie mieszała. Z kolei G. jakoś się z tego wyliże, bo gdyby miało być inaczej na portalach huczało by o jego odejściu. Możliwe że postawią go prze JAG (jakby na to nie spojrzeć NCIS pochodzi właśnie od niego) i zostanie brawurowo wybroniony, lub zostanie zawieszony. Nie zapominajmy, że Gips w jednym z sezonów odszedł na kilka miesięcy [dla nas odcinków] i jego miejsce zajmował Dinozzo [chyba nigdy nie sprawdzę jak to się pisze]. Tutaj może być podobnie, zawieszą go, Sam zajmie jego miejsce na jakiś czas [lub ktoś nowy] a G. będzie jako duch-przyjaciel. Scenariuszy jest wiele, ale jak się to skończy [a raczej zacznie] dowiemy się w kolejnym sezonie. xD

ocenił(a) serial na 9
kim777

taaaak, te dwie parki mogłyby przestać się już wokół siebie kręcić, tylko przejść do rzeczy, ale według mnie bliżej do tego Zivie i Tony'emu niż Kensi i Deeks'owei, ale kto wie... mnie interesuje inna rzeczy kiedy pojawi się ktoś kto zawróci G w głowie....

TheSaniaaa

Jeśli wszystko zostało ustawione to mógł to tylko zrobić Granger. Facet nie raz rozdawał karty nad głową Hetty - swoją drogą powinna go za to strzelić w ucho za pierwszym razem żeby się nauczył - jeśli tylko on i Callen wiedzieli co robią to tłumaczy to fakt że pozostali byli raczej zaskoczeni tym co zobaczyli na ekranach a Hetty złożyła rezygnację. Swoją droga wyobrażacie sobie team bez niej ? Kto by to wszystko utrzymał w ryzach.
TheSaniaaa a nie jest dobrze tak jak jest ? Między Zivą a Tonnym iskrzy podobnie jak między Deeksem a Kensi - chociaż tutaj trochę bardziej - i według mnie jest dobrze. Romans mógłby to osłabić - bo niby co mogliby zaserwować ? Zamianę klamek tuż przed akcją bo zabrali partnera po nagłym wezwaniu z samego rana ? Wolę niech będzie tak jak teraz dowcipnie, nieco przekomarzania się, złośliwości. Nich romans wisi w powietrzu.

ocenił(a) serial na 9
TheSaniaaa

Ta co G. zawróciła w głowie [przynajmniej moim zdaniem] zginęła w ostatnim odcinku (swoją droga tak na marginesie było dla mnie zaskoczeniem jak zobaczyłam ją w tym serialu, jedyny film w którym widziałam tą aktorkę była Akademia Policyjna 7, a to było kręcone jakiś czas temu. Aktorka na prawdę się nie starzeje -lub ma dobrego chirurga^^).
Jak zwykle odbijam od tematu. Dinozzo to szalony duch. Kocham tego aktora i jego postać, rewelacja. Ostatnio jakby coś przeskoczyło między nim a Ziva, ale 7 sezonów tak skacze i jakoś doskoczyć nie może. Podobał mi się odc jak Gips miał jakieś alternatywne wizję, i tam Kate żyła. Moment w szpitalu -bezcenny. za to Kensi i Deeks to inna historia. Są razem 2 sezony, a już szumi :D Chyba przez niego głównie. Dobrze że jest taka niedostępna, bo jakby było inaczej to ta para nie była by tak zabawna.
MOje wypowiedź są z linijki na linijkę coraz bardziej chaotyczne!

ocenił(a) serial na 10
cappy

Motyw na zakończenie sezonu bardzo fajny i serwujący opad szczęki dwa piętra niżej. Jest tylko jeden problem, po takim zakończeniu sezonu 3 ciężko będzie scenarzystom z tego co przedstawili wybrnąć sensownie i logicznie. Na pewno można odpuścić sobie pitolenie o tym, że to wszystko jest ustawione, bo to się by kompletnie kupy nie trzymało. Istnieje opcja, że Hetty spróbuje na własną rękę zmajstrować jakiś niezależny oddział, to by miało sens. No ale co znowu z Callenem - G jest kompletnie spalony. Nie głupim wyjściem byłoby poprowadzenie w takim wypadku równoległych wątków - Cal w więzieniu i niezależny zespół Hetty. Dobra kończe te swoje wymysły, nie ma co - trzeba czekać na 4 sezon i liczyć że scenarzyści nie skopią tego jakimś idiotycznym law-fiction...

ocenił(a) serial na 9
Saterlo

Musze przyznać że opcja "Nie głupim wyjściem byłoby poprowadzenie w takim wypadku równoległych wątków - Cal w więzieniu i niezależny zespół Hetty." też chodzi mi po głowie. znając G. znalazł by jakiś spisek w więzieniu, a Sam na pewno widywal by się z nim regularnie, konsultując różne sprawy:)

ocenił(a) serial na 7
cappy

Ja tu też widzę dwa równoległe wątki, tylko zamiast Callena w więzienu jest Callen, który wymigał się od pudła i zajmuje się tropieniem swojej przeszłości i krewnych :)

malaika_freespirit

http://entertainment.gather.com/viewArticle.action?articleId=281474981526362 spoiler o tym co będzie w nowym odcinku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones