PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668019}

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Agents of S.H.I.E.L.D.
7,4 28 141
ocen
7,4 10 1 28141
5,5 2
oceny krytyków
Agenci T.A.R.C.Z.Y.
powrót do forum serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Mówię tu oczywiście o Theta Protocol czyli odbudowie helicarriera dla Fury'ego. To taki prztyczek w nos wszystkim, którzy mówią, serial że nie ma żadnego wpływu na filmy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Slodka_Lolitka13

Buahahaha czyżbyś znowu dostał bana dzięki mnie. I jak tu się z ciebie nie śmiać. :P

Assassinek

Osobiście odnoszę wrażenie, że ma wpływ, ale iluzoryczny. Tzn. serial tłumaczy coś jako swoją zasługę, ale lepiej by było, gdyby w filmie znalazły się jakieś nawiązania do serialu.

ocenił(a) serial na 5
Assassinek

Pieprzenie w bambus. Nawet Whedon się wypowiedział, że jeśli o niego chodzi to z punktu filmów Coulson nadal "nie żyje" i długo się to nie zmieni. Myślę, że przed Inhumans nie ma co liczyć na jakikolwiek wpływ na filmy. Motyw z Helicarrierem jest słabiusieńki.

lelouch90

hmmm, a dlaczego tak powiedział? Czy to nie był jego pomysł żeby powstał serial o Coulsonie? Serio, powiedz mi bo ja już sama nie wiem ;)

nutria_00

Bo z perspektywy postaci w filmach nie żyje i było to ważne spoiwo fabuły pierwszych Avengers.

Jego ewentualne pojawienie się będzie plot twistem z perspektywy postaci.

Dosyć proste.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
Assassinek

Nawet, żeby wspomnieli, że Shield jest w odbudowie. A tu ani słowa.

ocenił(a) serial na 9
michal98_filmweb

Ja myślę że chcą całkiem odciąć serial od filmów.

basiula9

Bo serial tylko uzupełnia to co jest w filmie, a Avengers działa obecnie poza SHIELD. Zobaczymy jak to się zmieni po Civil War.

ocenił(a) serial na 8
Assassinek

Okazało się, że rzeczywiście ma ogromną rolę na MCU. W ostatniej scenie pomiędzy Daisy i Coulsonem jest nawiązanie do Civil War. Mam wrażenie, że Skye może się nawet pojawić w filmie (bez bezpośredniego nawiązania do Coulsona i serialowego Shield).

ocenił(a) serial na 8
Twoflower

Nie wspominając o tym, że chyba będziemy mieli coś na kształt bomby terrigenowej. Ci, którzy widzieli finał wiedzą o co chodzi. Takie coś będzie z pewnością miało wpływ na całe uniwersum.

ocenił(a) serial na 8
Assassinek

To film ma wpływ na serial, a nie na odwrót.
Przykład z helicarierem: gdyby serial miał wpływ na film to helicarier pojawiłby się w odcinku przed premierą "Avengers II".
Co gorsze w finale serialu nie ma helicariera (absurd)... a jak wyjaśnisz brak rzekomo zmarłego Furego, który stał na mostku tego statku powietrznego... w serialu pominięty.

To tylko uzupełnienie póki co.

ocenił(a) serial na 9
Assassinek

I to dzięki Coulsonowi Thor w końcu znalazł Berło Lokiego, choć nie wie, że ma dziękować "zmarłej" osobie. To Coulson namierzył bazę Struckera i podał wszystkie informacje Hill. Tak jak wspomniałeś to on był odpowiedzialny za naprawę pierwszego Hellicariera, tak więć to dzięki niemu Avengers mogli uratować ludność. A jeszcze, idąc dalej, gdyby nie Coulson to by w ogóle nie doszło do wydarzeń z AoU bo Stark by nie znalazł sztucznej inteligencji, ktorą potem włożył w Ultrona. Tak więć tak, cała akcja AoU to wynik wydarzeń z serialu. I jeszcze spoiler z finału drugiego sezonu. Bardzo mozliwe, że dowiedzieliśmy się jak narodzi się Balck Bolt, czyli dostaliśmy w prowadzenie do filmu z 2019.

ocenił(a) serial na 8
raptor59

ja myślę, że Black Bolt już dawno tam gdzieś jest, to w końcu Król Inhumans, cała rodzina królewska zapewne od dawna już tam gdzieś jest w ukryciu i siedzi sobie w Attilanie. Ale myślę, że właśnie dostaliśmy odpowiednik bomby terrigenowej w MCU więc powoli zacznie się światowy wysyp Inhumans ;) a przynajmniej amerykański wysyp jak na razie :p

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Slodka_Lolitka13

Chyba nie umiesz czytać. ;) A tak nawiasem mówiąc ja się śmieję bardziej, bo dzięki mojej prowokacji dostałeś miesięcznego bana. :D Nic dziwnego, że podobają ci się 13-latki, pewnie lubisz starsze, bo manipuluje się tobą jak niezbyt rozgarniętym 10-latkiem. :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Slodka_Lolitka13

Kto ci takich bajek nagadał? :D

ocenił(a) serial na 10
Slodka_Lolitka13

Uwielbiam jak się miotasz. Próbujesz obrażać, ciskasz się jak małe dziecko, które wie, że nie może wygrać. :D Z każdym Twoim postem czuję jak ogarnia Cię coraz większa bezradność. ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Slodka_Lolitka13

Właśnie o tym mówię. :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Slodka_Lolitka13

Hahaha już nawet nie stać cię na jakikolwiek wysiłek by mnie twórczo obrazić. Każdy twój wpis sprawia mi mnóstwo radości bo wiem, że po raz kolejny cię zniszczyłem. Wspaniale popatrzeć na twoją bezsilność. :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Slodka_Lolitka13

Pozostał ci tylko płacz i szlochanie: "morda psie". :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Slodka_Lolitka13

Płacz chłopcze płacz. Nawet nie wiesz ile radości mi to sprawia. :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Slodka_Lolitka13

Ach ta codzienna dawka śmiechu i radości powodowana twoją bezradnością intelektualną. Bezcenna :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Slodka_Lolitka13

Już przegrałeś/aś tą dyskusję, idź robić zamieszanie gdzie indziej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Slodka_Lolitka13

Skąd taki pomysł ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Slodka_Lolitka13

Nie dość, że popisałeś się analfabetyzmem (z naciskiem na anal, bo nie umiejąc przepisać mojego nicka dałeś po prostu d**y) to jeszcze bezczelnie kłamiesz. Wystarczy przewinąć wątek do góry, żeby zobaczyć twoją marną zaczepkę. A później zdziwienie i płacz, że wyłapałeś bana za bycie mało rozgarniętym dzieciakiem. ;) Ze mną przegrałeś jak napisał kolega wyżej, został ci płacz i głupia odzywka więc teraz próbujesz się żalić jaki to ja niedobry, bo cię rozgromiłem. I znowu mam powód, by się z ciebie śmiać. Twoja intelektualna bezradność znowu doładowuje mi bateryjki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Slodka_Lolitka13

Żydem? Ze wschodu? Zza otwartej (na wschód) granicy? Buahahahaha co za matołek :D Kiedyś się przez ciebie posikam :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Slodka_Lolitka13

Uwielbiam te twoje bulwersy i bicie piany. :D Przynajmniej wiem, że ci dopiekłem a tobie pozostaje pisanie farmazonów, płacz i zgrzytanie zębami. Dzięki, że piszesz dzieciaczku. Przynajmniej wszyscy, którzy to czytają mają z ciebie dobrą polewkę. :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Slodka_Lolitka13

Wymień te kilkadziesiąt nicków kłamco. ;) A jak ty się będziesz pocił i je wymyślał to ja się z ciebie pośmieję. "Kilka użytkowników" i znowu mam uciechę na pół dna. :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones