Agenci T.A.R.C.Z.Y.
powrót do forum 3 sezonu

Sezon 2 Agentów właśnie zakończył się. Czeka nas kilka miesięcy wyczekiwania na dalsze przygody ekipy Coulsona. Macie jakieś swoje teorie dotyczące zbliżającego się sezonu??

ocenił(a) serial na 8
ponczi88

Ten serial robi się lepszy i lepszy, trzeci sezon to może być już szczyt świetności.
Co do tego, co może się pojawić lub chciałbym, żeby się pojawiło, to:
Powstanie grupy pod dowództwem Skye - Secret Warriors lub... Secret Avengers (Skye ładnie przemyciła obok siebie słowa "Avengers" i "Secret", więc może to jakaś podpowiedź) w składzie: Skye/Quake, Lincoln, Mockinbird, Hunter, Fitz, (Simmons), może ktoś nowy.
Na pewno będzie duża rola Warda, zreformowanie HYDRY pod jego dowództwem, kto wie, może i on po śmierci A33 się zmieni, mówi się, że może on być Taskmasterem.
Kolejne wątki Inhumans, może pojawienie się kogoś z Atillanu, raczej nie z rodziny królewskiej, ale wysłannik samego Króla - Black Bolta, to by było epickie.
Plotki mówią, że ten płynny kamień jest pochodzenia Kree, ale nie musi być ich dziełem i - znów fan-theory - to jakaś forma symbionta Venoma, która przedstawi w jakiś sposób Spidermana w MCU.

użytkownik usunięty
Frieza

dokładnie III sezon Agentów Tarczy ukoronuje ten serial i liczę że się postarają

co więcej III sezon będzie najważniejszym sezonem Agenci Tarczy zdecydowanie i czekam na nawiązania do Civil War

Frieza

Ja mysle, ze ward jest za glupi zeby byl przywodca HYDRY

ocenił(a) serial na 9
ponczi88

Ja tylko oczekuję tego, żeby w CA: Civil War pojawiło się trochę osób z Agentów. Chociażby ujawnili, że Coulson żyje, mogłaby też pojawić się Skye. Denerwuje mnie to, że w filmach nie wspominają NIC o serialu tak jakby nie istniał. Przecież to jest jedno uniwersum. Np. ciężko by oglądać obie części Avengers bez poprzednich filmów, a w szczególności CA: WS. Skoro wszystkie filmy są powiązane to tak trudno dodać, żeby serial też miał jakiś wpływ na filmy ? Zważywszy, że z każdym sezonem serial staje się coraz lepszy.

A jeśli chodzi o 3 sezon. Według mnie rozkład 3 sezonu będzie taki:
- pierwszych kilka odcinków będzie pewnie nadal wątek Inhumans, albo tego kamienia
- dalej pewnie serial skupi się na Civil War, albo Wardzie
- koniec sezonu (jeśli będzie to ostatni nie zdziwi mnie jakieś nawiązanie do A:IW). Może będzie szansa, że ktoś wystąpi w A:IW.

michal98_filmweb

Mam podobne zdanie, co do małego wpływu serialu na filmy w kontekście wydarzeń. Przykładowo w Zimowym żołnierzu, gdy wyszukiwano cele, widać było Starka. Mogli dodać też postaci z serialu.
W kwestii samego 3 sezonu, patrząc na premiery, serial skupi się na Civil War. Będzie pewnie podobnie jak w pierwszym sezonie,że to będzie główny motor. W tym Avengers, to raczej epizod, o którym nikt już nie pamięta. Znajdą się też chwile dla Warda, Inhumans pewnie w mniejszym stopniu - bądź efekt jedzenia boostowanych omega 3. No i oczywiście wątek z Simmons.

ocenił(a) serial na 8
ponczi88

Jak dla mnie początek sezonu to niemal 100% pewność, co do tego że zaczną go od poszukiwania Simmons. Wyszło mi na myśl, że ten kamień sam ją "odda". Tylko że ona (Jemma) będzie miała jakieś nowe właściwości, umiejętności, moce.

ocenił(a) serial na 10
ponczi88

Nie oczekujmy cudów od twórców serialu, w trzecim sezonie nie dostaniemy jakiegoś super bohatera z komiksów na miare iron mana. Według mnie Ward szuka ocalałych z hydry tylko po to aby ich zabić na oczach ekipy Coulsona, w ten sposób znów zrodził by u nich zaufanie i powrócił do nich, a ze Sky wreszcie poszedł by na drinka ;) Wiem, że to mało Prawdopodobne ale w po przednich sezonach dostawaliśmy nagłe zwroty akcji których nikt sie nie spodziewał, np. jasnowidz lub zdrada Warda, więc myślę, że 3 sezon skupi się na szukaniu Jemmy, powrotu Granda i walka z jakimś czarnym charakterem oraz nawiązanie do najnowszego Kapitana.

ocenił(a) serial na 10
fazi787

W trzecim sezonie Ward oficjalnie jest "tym złym" tak więc nie licz na jego nawrócenie.

ocenił(a) serial na 10
grubens997

W pierwszym sezonie Ward oficjalnie był ''tym dobrym''. Już teraz oczywiście nie liczę na jego nawrócenie, ale mam nadzieję, że będzie ''fajnym'' czarnym charakterem.

użytkownik usunięty
ponczi88

Mam taką teorię że będzie wiele smaczków do Civil War na co osobiście czekam :)

myślę że coś do Inhumans

może Daredevila nam wprowadzą kto wie kto wie

i czekam na powrót Hydry

ocenił(a) serial na 10
ponczi88

Ciekawie by było gdyby Coulson zaangażował Ant-Man'a w poszukiwania Simmons

ponczi88

To prawda, że aktora grającego Lincolna dali do stałej obsady, czy mam złe informacje? :)

Zboczę troszkę z tematu, ale widzieliście to? https://www.youtube.com/watch?v=fK6jQFGDt9w Genialne! Zwłaszcza ostatnie 2 w których jest obecny pewien kapitan :D

ocenił(a) serial na 10
ponczi88

http://zap2it.com/2015/08/agents-of-shield-season-3-teases-time-jump-simmons-ans wer-daisy-wardrobe-lash/

Dużo nowych informacji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones