PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=784295}

American Horror Story: Kult

American Horror Story: Cult
7,0 14 378
ocen
7,0 10 1 14378
5,0 3
oceny krytyków
American Horror Story: Kult
powrót do forum serialu American Horror Story: Kult

Zakompleksiony reżyser gej, który nie może pogodzić się z wynikiem wyborów prezydenckich, wylewa swoje poprawne politycznie żale w serialu. Trochę szkoda, że frustracja spowodowana demokratycznym wyborem Amerykanów sięga aż tak daleko, że z Trumpa robi się wariata i psychola, natomiast z jego kontrkandydatki (czyli marionetki podporządkowanej oligarchom żydowskim) zbawicielkę narodu. Ach, co za durni Amerykanie, nie wiedzą co dla nich "lepsze". Normalnie istny dom wariatów!

BRYLANT_2

Prawda jest jednak ze im blizej komus do prawej strony tym blizej do Sredniowiecza.

Tak czysto hipotetycznie, czy tez bys opluwal go gdyby

a) nie byl gejem
b) zrobil film o Obamie czy Hillary przedstawiajacy ich jako "psycholi"
c) byl zawistny i "niepoprawny" politycznie? (jak ty - dodajmy)

btw Trump to ekscentryk, a wiesz kto to? To psychol, tyle ze z kasa :)

I nie, wcale nie jest dobre to ze US ma takiego prezydenta, demokratycznie strolowanego przez GRU (twoi koledzy moze?) z tego co slyszymy, a impeachment ponoc calkiem mozliwy ;)

ocenił(a) serial na 3
_Master_of_Disaster_

I tu Cię zaskoczę, ponieważ daleko mi zarówno do prawa, jak i lewa. Lewica, prawica... U każdego jest coś co mogę przyjąć za dobre i co mogę wziąć za kretynizm. No ale skoro już zgeneralizowałeś mnie całkowicie, to dla Twojej świadomości: obyczajowo jestem w centrum, natomiast gospodarczo zdecydowanie bliżej mi do prawicy (liberalizm gospodarczy).

a) Oczywiście, opluwam go za treści w serialu, a nie za jego orientację seksualną. Ta jedynie utwierdza mnie w tym przypadku w przekonaniu, że koleś to skrajny lewak, któremu wynik wyborów w USA wszedł do głowy do tego stopnia, że fajny serial z elementami horroru ewoluował na poprawne politycznie gówno. I to akurat dziwnym zbiegiem okoliczności po wyborach. I nie mówię tego jako zwolennik Donalda Trumpa.
b) Doskonale wiesz, że tak nikt nie zrobi. Wszak to z reguły osoby z lewej strony mają tego typu zapędy, by z prawicy robić psychicznie chorych ludzi, a nie odwrotnie
c) Nie do końca rozumiem o co Ci chodzi. Upieram się jedynie w przekonaniu, że "AHS Cult" to efekt prywatnych frustracji reżysera. Gołym okiem to widać...

Psychol? Ja Cię proszę... to kim jest w takim razie, Kim Dzong Un? :)
Jak już mówiłem, fanem Trumpa nie jestem, jednak w Polsce mając do wyboru jego a Clinton, zdecydowanie oddałbym głos na tego pierwszego. Dla mnie, jako przedsiębiorcy i obywatela najważniejsza jest przede wszystkim wolność gospodarcza. Państwo opiekuńcze nie interesuje mnie w najmniejszym stopniu.

Ale Amerykanie dokonali demokratycznego wyboru w wolnym kraju. Musisz to jakoś przełknąć

BRYLANT_2

Obyczajowo Panie Brylant to jestes w Sredniowieczu, a dokladniej to w sredniowieczu, do tego pomiedzy Rwanda a Ghana, no albo kolo Koziej Wolki :) Sam siebie szufladkujesz wypowiedziami, wlasciwie ich tonem. I nie nie trzeba byc poprawnym, tylko zwyczajnie przyzwoitym czlowiekiem by sie tak nie zachowywac. Wiec moze zastanow sie Pan "przedsiebiorca" nad soba, bo wspolczuje pracownikom ;)

Choc w sumie wlasnie dlatego sam zalozylem firme, majac dosyc nowobogackich Januszy biznesu i ich podejscia do ludzi :)

Jako ze meczy mnie przeziebienie nie specjalnie mam ochote na dalsza polemike, szczegolnie swiatopogladowa. W kazdym razie obejrzalem 1 odcinek i jest za ciezko jak dla mnie, starczy cyrk w Polsce, szkoda nerwow na polityczny "horror" na szczescie Apokalipsa juz duzo lepsza.

Pozdrawiam z normalnej Polski ;]

ocenił(a) serial na 3
_Master_of_Disaster_

Argumenty "ad personam" to wszystko na co Cię stać? "Jesteś w średniowieczu", "współczuję pracownikom"? Pozwól, że ja nie będę kierował podobnych wypowiedz w Twoją stronę, ponieważ takie coś nic nie wnosi do dyskusji. Dla wiadomości: nie przeszkadzają mi lesbijki, ani nawet geje (których reżyser umieszcza chyba w każdym sezonie), nie mam nic przeciwko eutanazji, faktem jest, że byłbym ostrożny z nadmierną imigracją do Polski (ale nie jestem całkowicie jej przeciwny), sprzeciwiam się jakiejkolwiek ingerencji Kościoła w politykę. Wierzę, że w tym momencie co nie co do Ciebie jednak dotarło.

W jednym się zgadzamy. Faktem jest, że w Polsce mamy obecnie cyrk. Delikatnie mówiąc.

Zdrówka życzę.

BRYLANT_2

Noi dobrze, skrajny lewak najlepszy. Niez żyje socjalizm

ocenił(a) serial na 7
ojejcozafilm

Świetny sezon, idealnie pokazuje też polskie realnie 2023 gdzie jeb*ni politycy tak rozwarstwili społeczeństwo: że obywatele walczą ze sobą o pierdoły typu śluby gejowskie, katolicyzm, papieża (dla jednych błogosławionego, dla innych zbrodniarza broniącego pedofili w sutannach), byle było dużo wrogów: a sami u koryta kradną ile się da. Nie mam złudzeń - w Polsce chorych postaci przedstawionych w serialu będzie przybywać!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones