6 odcinków
7,8 9 082
oceny
7,8 10 9082
11 972
chce zobaczyć
{"rate":8.75,"count":4}
{"type":"film","id":94275,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Angels+in+America-2003-94275/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Anioły w Ameryce
  • ikari ocenił(a) ten serial na: 10

Naprawde cudowny. Meryl Streep nieziemska zwłaszcza rola rabina w pierwszej scenie pierwszego odcinka, tak tak to była niepowtarzalna Meryl. Cała reszta oczywiście równie cudowna. Wychwalać serial ten można pod "niebiosa".

Dla osób które jeszcze nie widziały a nie wiedzą czy obejrzeć: Koniecznie obejrzeć!!!! Nie jest to serial o gejach umierających na AIDS. Zanczy się nie tylko. Jest w tym serialu dużo dużo więcej jest też to nieuchwytne coś co powoduje że film ten jest niezykły. A ci którzy uważają że serial ten jest tylko o gejach, AIDS i śmierci to albo go nie zrozumieli albo nie wiwdzieli wszystkich odcinków.

• bemolka ocenił(a) ten serial na: 10

ikari podpisuję się pod tym obiema rączkami! zdziwił mnie ten komentarz, że to film o gejach umierających na AIDS... jak można tak płytko widzieć film?? toż to film o wszystkim, co ważne: miłości, wolności, wierności, samotności... można by tak wymieniać i wymieniać. aktorstwo, scenariusz, dialogi - cudowne. poza tym - zwłaszcza było to widać w 3. odcinku - nieźle jest ten serial odjechany ;) co kolwiek tu napiszę, wydaje mi się, że to za mało, by oddać świetność tego serialu, więc na tym kończę. samemu trzeba obejrzeć, by zrozumieć..a jak ktoś "Aniołów" nie rozumie...to współczuję

• gw1azdeczka ocenił(a) ten serial na: 9

bemolka przepraszam bardzo, ale będę bronić swojego zdania, że to także film o *gejach umierających na aids* ;) nie tylko, tym niemniej jest to element tego serialu nieodłączny. a w krótkiej notce o treści trudno pisać o wszystkim, jeśli człowiek chce się wystrzegać spojlerów.. bo nie każdy je lubi.

• edi_nie_oglada_filmow ocenił(a) ten serial na: 8

bemolka Górnik roku, ale - trudno nie uznać, że oprócz metafor itd. kanwą serialu (czy może filmu odcinkowego) jest jednak AIDS. Trochę to mylące i w pewnym sensie mocno stereotypowe.

• bemolka ocenił(a) ten serial na: 10

ikari podpisuję się pod tym obiema rączkami! zdziwił mnie ten komentarz, że to film o gejach umierających na AIDS... jak można tak płytko widzieć film?? toż to film o wszystkim, co ważne: miłości, wolności, wierności, samotności... można by tak wymieniać i wymieniać. aktorstwo, scenariusz, dialogi - cudowne. poza tym - zwłaszcza było to widać w 3. odcinku - nieźle jest ten serial odjechany ;) cokolwiek tu napiszę, wydaje mi się, że to za mało, by oddać świetność tego serialu, więc na tym kończę. samemu trzeba obejrzeć, by zrozumieć..a jak ktoś "Aniołów" nie rozumie...to współczuję

• melanii ocenił(a) ten serial na: 10

ikari zgadzam się zupełnie, oglądałam na dvd - było długo i było warto!!!

• ikari Rety! Nie wiedzialem, ze to Meryl zagrała rabina, teraz kiedy przyglądam sie mu uważnie widzę Meryl, ale podczas oglądania filmu.. nigdy w życiu nie powiedziałbym ze to Ona:)

• Eroll_2 Eh cała obsada była idealna!!!Nie tylko Pacino i Streep ,ale inni młodzi aktorzy!!!Film sama magia:)Zakochałam się:) 10/10 nie codziennie takie coś się ogląda...

• ikari Zniechęcił mnie tytuł ale wziąłem się do oglądania i jestem pod dużym wrażeniem.

• TangoAndWaltz ocenił(a) ten serial na: 8

ikari Po kilku cukierkowych rolach zaskoczyła mnie tutaj Streep naprawdę pozytywnie.