PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 234
oceny
7,3 10 1 63234
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Bo poprzedni temat skończył nam się po 2 dniach :) A jak to wcześniej wspomniałam, sesyjki AA
gdzieś się muszą odbywać :P

ocenił(a) serial na 10
bzyczek881126

Ha,a jak pisałem,że Slade może się pojawić jeszcze w tym sezonie,to nie dowierzaliście.Malcolm nie bez przyczyny wspomniał o więzieniu,a ja pisałem,że może on już dawno hasa sobie wesoło na wolności.Super!Teraz może serial ruszy z kopyta.Slade podniósł drugi sezon i był najlepszym,co ten serial mógł dostać.Kto jest za osobnym serialem dla Slade'a łapa w górę. :)

ocenił(a) serial na 8
mario_1981

ja podnoszę nawet dwie :)) hehe. czyli posumowując :
odc 3x12 powrót Sin jeeee...
odc 3x13 powrót Sary oł jeeeee....
odc 3x14 powrót Slade'a OMG!!! F**k jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.... !!!!!!

ocenił(a) serial na 7
bzyczek881126

No i to jest FANTASTYCZNA wiadomość...cos mi się wydaje ze zagadka zabójcy Sary została wyjaśniona;D

ocenił(a) serial na 8
agueda0712

w tym serialu nic nie jest takie na jakie wygląda więc to tylko zmyłka :) Slade nie zabił Sary, to by było zbyt proste :)

ocenił(a) serial na 7
bzyczek881126

Z jednej strony masz rację ale z drugiej kto ich tam wie;D..czasem niby proste a jedna..

ocenił(a) serial na 8
bzyczek881126

Kto wie może i Bane się pojawi ;p np w Suicide Squad ;) bo co robiła żona Diggla w Santa Prisca hmm? ;p

ocenił(a) serial na 10
bzyczek881126

A Sara to tylko w retrospekcjach itp. raczej?
A ze Slade'em,to tak sobie myślę,ze powinni to trzymać w tajemnicy do samego końca,była by większa niespodzianka,no ale niech już tak będzie.

ocenił(a) serial na 8
mario_1981

no niestety tak , ale sam fakt że będzie już niezmiernie cieszy :D

ocenił(a) serial na 7
mario_1981

Ja tez jestem za i to bardzo;D

mario_1981

Witam w klubie - nawet z Tobą pisałem, że Malcolm nie bez powodu wspomniał o więzieniu na wyspie i że Slade może wrócić. Nawet obiło mi się, że twórcy planują powrót Slade'a (chociaż pytaniem było kiedy, a tutaj tak szybko :D)

matiiii

Bardzo mnie cieszy ta wiadomość. Chociaż osobiście wolę aby pojawił się w czasie teraźniejszym na dłużej a nie w jakiś retrospekcjach

greet

Wybacz, nie zauważyłem: to potwierdzone te retrospekcje? :)

matiiii

ja czytałem artykuł w którym pisze że nie wiadomo w jakim czasie. :)

greet

Ehh, fakt, przedwcześnie się cieszyłem. Ale z drugiej strony lepszy Slade w przeszłości niż żaden :D

matiiii

Może okaże się zabójcą sary? Bardzo by mi to pasowało.
A btw Star Labs zaczną robić jakieś analizy w związku z sarą więc może za tydzień będziemy wiedzieć coś konkretnego

greet

Jak tak o tym piszesz to nie zdziwiłbym się, jak na cliffhanger następnego odcinka dostaniemy właśnie 'coś' z Sarą (albo na końcówkę 'dzisiejszego' crossovera, taka zajawka na 'za tydzień' na mid-season finale).

ocenił(a) serial na 10
matiiii

"Chciałbym zobaczyć Wentwortha Millera i Dominica Purcela ZNÓW razem (casting był strzałem w dziesiątkę)"
No,ja Dominica bardzo lubie,wbrew wiekszości,którzy piszą,że to drewno aktorskie,ale to dla mnie jest bez znaczenia.Wentwoorth jaki jest,to jest,ale przez sentyment do Prisona i tak się cieszę.Zresztą,żeby nie być całkiem hipokryta,to napiszę,że w Prisonie mi się podobał.Ale oglądając Flasha z nim,widziałem Scofielda,a nie Colda.Może to i dobrze.A Dominic powinien się częściej pojawiać w takich serialach,czy filmach.Jako Dracula w Blade Trinity był spoko i ten głos,ale w tym do Manu mu daleko.

mario_1981

Super!! W końcu akcja ruszy do przodu! Choć mhm mam pewne obawy- w tym samym odcinku Vertigo+Sara+Slade = flashbacks hallucinations...?

ocenił(a) serial na 10
BlueRose_0709

Nie strasz,nie strasz :) To by było podłe ze strony twórców,ale też bym się nie zdziwił.Jestem dobrej myśli.

ocenił(a) serial na 8
mario_1981

jeżeli chodzi o głos to nikt nie przebije Manu, po prostu MIAZGA!!!! a mi się Capitan Cold bardzo podobał, Miller w bad wersji super :) a Purcell też jak najbardziej na plus. tyle epickich momentów nas czeka :D

ocenił(a) serial na 10
bzyczek881126

Ale i tak samo obsadzenie obu "braci" w jednym serialu jest czymś fajnym i oczkiem w stronę fanów PB,do których mam czelność się zaliczać.A żeby tradycji stało się zadość,to powinien to być odcinek,w którym postać Wentwortha uwalnia z paki postać Purcela :) Taki smaczek.

ocenił(a) serial na 8
mario_1981

haha no super by było i do tego jeszcze nowy hrabia Vertigo i Clock King razem uciekaja z jednej paki :D wtedy to już bym padła z wrażenia :P

ocenił(a) serial na 10
bzyczek881126

W komiksach bywało,że z więzień uciekało na raz kilku kryminalistów,np. w Spider-Manie Sinister Six,więc nie było by to nic niedorzecznego.Szczerze mówiąc,to marzy mi się tutaj taka sytuacja,że kilku super łotrów zawiązało by sobie paczkę,a z drugiej strony większa grupa bohaterów musiała by ich pokonać,coś w stylu Avengers.Ale na takie coś trzeba by poczekać do momentu,w którym wystartowało by więcej seriali z DC.Niemniej,było by to świetne widowisko do oglądania.Na czele łotrów Deathstroke,a na czele bohaterów...ktos inny,niekoniecznie Arrow,może Atom?

ocenił(a) serial na 8
mario_1981

kto wie może w sezonie 5 Arrow coś takiego będzie? nie pogardzę :D do tego czasu wiele się może wydarzyć.
cieszę się też z filmu Suicide Squad , cały skład już oficjalnie jest! Jared Leto jako Joker, Harley Quinn tyle tego przed nami nie tylko w TV :)

ocenił(a) serial na 10
bzyczek881126

Ciekawe,ciekawe.Jeśli by to się kiedykolwiek rozkręciło,to może po cichu można by liczyć na serial o Backu?Jeśli nie będą robić jakichś wodotrysków,to nie musi grać Bale,czy teraz niby szykowany Affleck.Poza tym,jeśli nie połączą universów w jedną całość,to spokojnie mogą grać inni aktorzy.No i skoro mowa o SS i aktorach,to jeśli to ma być film kinowy (a może jednak telewizyjny) to kto zagra Deadshot'a i Bronze Tigera?Tu jest właśnie ten problem z dzieleniem universów.Gdyby miał tam być Deathstroke,to nie chcę oglądać nikogo innego,niż Manu,reszta to samo.Jeśli już wprowadzą Leto jako Jokera,to też by pasowało później być konsekwentnym.Denerwująca jest taka zmiana aktorów w zależności od produkcji.W Marvelu ostatnio to trochę uprzątnęli i jest już przejrzyściej,Nawet w Agentach pojawił się na chwilę Samuel L Jackson jako Fury,więc jest jakaś nadzieja.Unikają tam tych droższych aktorów jak ognia,bo to koszty,wiadomo,ale jednak miło jest,kiedy wszystko jest uporządkowane i łączy się w jedną całość..

ocenił(a) serial na 8
mario_1981

to już potwierdzone że DeadShota zagra Will Smith :P film kinowy zdecydowanie :) tu masz pełny skład i aktorów
http://variety.com/2014/tv/news/flash-vs-arrow-stephen-amell-grant-gustin-crosso ver-fight-1201368975/

ocenił(a) serial na 10
bzyczek881126

No i znowu profanacja.Białych aktorów im zabrakło?Chwała Bogu,że chociaż Deadhstroke'a oszczędzili w tym "składziku" Czyli dalej każdy sobie..Seriale serialami,a filmy filmami,nie ma żadnego elementu spajającego,przynajmniej od strony aktorskiej.Szkoda.Trudno.

mario_1981

W sumie też uważam, że to drewna aktorskie ale po prostu z sentymentu do PB mi się to wszystko podoba, a Wentworth nadaje się na tego typu typków (z Colda inteligent to akurat) a w duecie z Purcellem - miazga :D

ocenił(a) serial na 3
Kawusia25_2

Jestem ciekaw co z matką dziecka Olivera, po coś doszło do ich spotkania na końcu odcinka.

ocenił(a) serial na 8
kosciolek8

myślę że rozwinął ten wątek, ale w sezonie późniejszym albo pod koniec 3. jak na razie zbyt dużo zaczyna się dziać aby skupiać się jeszcze na BabyMamma :P

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

za ok 2 godziny co 10 min zostaną ujawnione 4 zdjęcia z dzisiejszego finału crossovera Flash/Arrow :) source - Stephen Amell FB page. czekam czekam :D

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

No i mamy zdj. No mid season ;) witamy Nysse i Rasa face to face z Oliverem ;))) pojarana na maksa;p

ocenił(a) serial na 7
bzyczek881126

Bzyczek nie dołuj mnie:P

bzyczek881126

No to będzie się działo :)

bzyczek881126

Czy na jednym z fot obok Rasa nie stoi gość z hong kongu?

ocenił(a) serial na 7
greet

No chyba podobny;d

ocenił(a) serial na 8
greet

Bardzo podobny ;) robi się jeszcze ciekawiej!!!!! Zawał jak nic ;)

ocenił(a) serial na 7
greet

To na 100% on!:) ależ się podekscytowałam!:)

greet

O w mordę, faktycznie podobny. Jeśli to on to.. to tak jak z wyspą może retrospekcje fajnie zaczną się łączyć z teraźniejszością (wątkami w teraźniejszości).

ocenił(a) serial na 8
matiiii

Na innych zdj widać dokładnie że to on. Dziwne że publikują takie zdj. Znika element zaskoczenia ;p jakbym nie widziała ich wcześniej to pewnie lekki zdziwko by było ppdczas oglądania odcinka, bo do tej pory myślałam że postać Maseo uśmiercą we flashbackach ;p

bzyczek881126

Fakt - jak tak teraz o tym napisałaś to faktycznie dziwnie, że pokazali taką fotkę. Znika już ten element zaskoczenia przy oglądaniu (cholewa, czy to nie argument za tym, aby nie oglądać promo i fotek z nadchodzących odcinków? xP)

ocenił(a) serial na 8
matiiii

no fakt ale ja po prostu nie mogę się powstrzymać :P staram się ale zawsze polegnę :D

bzyczek881126

Weroniko, masz to w genach 'muszem spoiler, muszem promo, muszem to i tamto' xP

ocenił(a) serial na 8
matiiii

podpisuję się pod wszystkim co napisałeś :D nie chcem ale muszem :P

ocenił(a) serial na 7
Kawusia25_2

Sneak Peek z dzisiejszego odcinka
http://www.spoilertv.com/2014/12/arrow-episode-308-brave-and-bold-sneak.html

ocenił(a) serial na 3
Kawusia25_2

Czyżby Ras szkoli Olivera? I mam wrażenie, że Oliver dowie się o kontaktach siostry z Malcolmem, bo liga na bank cały czas go śledzi, więc pewnie o tym wiedzą...

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

i tutaj mamy te ekstra zdj :)
http://www.greenarrowtv.com/arrow-3-9-photos-the-climb/20568

ocenił(a) serial na 7
Kawusia25_2

Ja mam tylko pytanie, skąd Oliver ma ciągle kasę na to wszystko? :D Przecież jest bankrutem.

ryych

Amell wyjaśniał to ostatnio w jednym wywiadzie. Powiedział: gdy bankrutuje miliarder to i tak zostaje mu jeszcze z 4miloiny $. :)

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

New Zealand promo odc 3x09 :)))
http://www.spoilertv.com/2014/12/arrow-episode-309-climb-new-zealand.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones