PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 234
oceny
7,3 10 1 63234
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Bo poprzedni temat skończył nam się po 2 dniach :) A jak to wcześniej wspomniałam, sesyjki AA
gdzieś się muszą odbywać :P

bzyczek881126

Zapowiada się świetna walka. Oliver vs Ras. Ciekawe jak Oliver sobie poradzi. Żeby tylko walka nie została pokazana że walczą jak równy z równym bo to by była przesada.
Ogólnie przez to promo, wcześniejsze które oglądałem i zdj. mam taki mętlik w głowie, że jak najszybciej chciałbym zobaczyć ten odc :)

ocenił(a) serial na 8
greet

no ja mam tak samo, zasnąć nie mogłam po nocce jak zobaczyłam tą rozszerzona wersję :) czuję że to bedzie epicki odcinek. Widać po ranie na ręku, że Oli lekko oberwie. Odcinek skończy się pewnie w samym środku walki tak żeby nas wykończyć psychicznie :P

ocenił(a) serial na 3
bzyczek881126

Pewnie będzie cliffhanger, że głowa mała. Wiadomo Ras nie zginie, a patrząc po tych zdjęciach to sugerują one, że scenarzyści mocno opierają się na Batmanie Nolana. Pewnie Oliver jakoś ucieknie a Ras wypowie mu wojnę.

kosciolek8

Obstawiam, że Oliver wybierze 'podróż' z Ra'sem do Ligi - podobny zabieg do postaci Backa (stąd byłoby brak Olivera po przerwie na 2/3 odcinki). Piszę tylko, aby mieć później dowód JEŚLI trafię xd

ocenił(a) serial na 3
matiiii

W ogóle w odcinkach Amella ma nie być? Nie bardzo mi się chce oglądać Arrow bez Arrowa xd

kosciolek8

niby 10-12, ale Oliver pojawi się we flashbackach

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

Ten biały kolor bije mi po oczach, więc jeśli był już spoiler, a ktoś napisał i nie zauważyłam, przepraszam :)
W odcinkach po przerwie mają być ciekawe interakcje Thei i Felicity, zapowiadane na dłuższy czas. Wcześniej w spoilerach pojawiła się informacja, że Felicity ma mieć też sceny z Malcolmem, więc może to być coś interesującego i niespodziewanego.

ocenił(a) serial na 9
bambi_8

No sceny Felicty i Malcolma ciekawe o co będzie chodzić ;) No bo interakcje Thei i Felicity to może chodzić o Olivera :)

bambi_8

Świetna wiadomość - nie będzie Olivera to myszy harcują.. a raczej więcej interakcji między dotąd niespotykanymi 'duetami', super.

ocenił(a) serial na 8
matiiii

Popieram!

ocenił(a) serial na 7
Kawusia25_2

W odcinku 3x13 powróci Hrabia Vertigo :)

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

Odgrzewany ktorys juz raz kotlet ;)
wole kotlet ze sladem ;p

Kawusia25_2

Hrabia Vertigo w wykonaniu Petera Stormare był świetny - nie mogę się już doczekać tego odcinka (a zaraz odcinek potem.. :D)

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

I będzie miał starcie z Laurel ;p

bzyczek881126

To stąd to całe pisanie o halucynacjach xd

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

Tak sobie myślę czy nie przewrotne ze strony Rasa byłoby jakby zlecił morderstwo Sary Maseo? Na zdjęciach ma strzały więc można zakładać, że umie strzelać z łuku. Myślicie, że to możliwe?

ocenił(a) serial na 8
sadam_pl

uu to jest myśl, jak najbardziej pasuje i Sara musi go znać skoro razem byli w Lidze :)

ocenił(a) serial na 8
bzyczek881126

Nie wiem czy to nie zostało już napisane, ale cóż nigdy nie zaszkodzi powtórzyć, jeśli chodzi o mordercę mam nadzieje że to będzie postać znana ze wcześniejszych odcinków, jeśli daliby kogoś nowego czułbym się oszukany. A i jeszcze jedno (kolejna nadzieja) chyba zdążą, pomimo intensywnego odcinka jak się wydaje, przedstawić mordercę.

ocenił(a) serial na 8
sadam_pl

oby oby zdążyli bo nie wytrzymam tego czekania. tyle już osób jest podejrzanych, że niedługo nawet Diggle i Felicity znnajdą się na liście potencjalnych morderców :P

ocenił(a) serial na 7
bzyczek881126

Z tego co pamiętam, ta dwójka była przez chwilę podejrzewana :P

ocenił(a) serial na 7
Kawusia25_2

Info na temat Ra's Al Ghula
http://www.accesshollywood.com/marc-guggenheim-how-ras-al-ghul-will-change-arrow _video_2501937

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

Arrow vs. Ra's al Ghul - moje przemyślenia.
Jak czytam komentarze to widzę, że większość osób uważa porażkę Olivera za pewnik i się z tym zgadzam (choć jedno z przemyśleń temu przeczy), jednak serial się nie kończy, ani nie zmienia tytułowego bohatera więc zakładam, iż wszyscy się zgadzamy co do tego, że Arrow przeżyje, pytanie jak skoro zapowiedzi sugerują walkę na śmierć i życie (przynajmniej tak wnioskuję posiadając nikłą znajomość języka angielskiego). Pytanie brzmi: jak On to zrobi?
1. Dostanie baty, ale Ra's doceniając Jego wolę walki (czy jakiś inny dziwny argument) postanowi dać Mu żyć.
2. Dostanie baty, ale jeden z popleczników Ra'sa okaże się zdrajcą "Głowy Demona" (może Maseo albo Nyssa choć ta druga część jest według mnie bardzo mało możliwa) i zaniesie Arrowa do groty łazarza i Queen zmartwychwstanie.
3. Dostanie baty, ale w jakiś dziwny sposób (może jak Malcolm) sfinguje swoją śmierć.
4. Dostanie baty, ale w jakiś sposób sturla się z urwiska i po drodze o coś zaczepi tak ratując swoje życie.
5. Dostanie baty, ale ja nie zrozumiałem idei tej walki i nie będzie ona na śmierć i życie.
6. Nie dostanie batów, pokażą retrospekcje, w której żona Maseo (chyba Katana jeśli się nie mylę, mistrzyni obsługi broni białej) uczy Go jak się posługiwać mieczami i im podobnymi, w ten sposób Arrow da jakoś radę (choć to by było dziwne bo od 3 lat pobytu w Starling nie widzieliśmy jak Oliver trenował walkę mieczem, może że to jak z jazdą na rowerze).
Niektóre bardzo wydumane, niektóre mniej co o tym myślicie dodajcie swoje pomysły, może w ogóle moje założenia są błędne.
A propos retrospekcji, nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać tych z Rosji (zakładam, że takie będą) i wspinania się Olivera po stopniach władzy w bratwie.
Na koniec. Sporo jest komentarzy (w porównaniu do Flasha), że w Arrow jest mało humoru. Owszem. Przeczytałem jednak gdzieś na forum, taką opinie, że Oliver w "czasie rzeczywistym" będzie się bardziej uczłowieczał, a w retrospekcjach stawał się maszyną do zabijania. Koniec końców może nie będzie wesołkiem z Tajemnic Smallville, lecz moim zdaniem trochę się rozpogodzi. Pozdrawiam. Co Wy na to?

ocenił(a) serial na 8
sadam_pl

Jest oczywiście kilka opcji co do losów Olivera po walce z Ras'em. Ja skłaniam się bardziej ku opcji pierwszej, Ras widząc wolę i sposób walki Olivera odpuści mu, ale wiadomo, że tylko na jakiś czas. Chociaż podoba mi się też opcja co do sfingowanej śmierci. kiedy tylko ras dowie się, że Oliver żyje, może rozpocznie swój atak na Starling City.
To chyba był mój post, który przeczytałeś, bo wspominałam wcześniej zarówno o tym, że Katana we flashbackach wyszkoli Olliego w walce na miecze ( ciekawe jaka historia kryje się za tym, że Maseo jest w Lidze Zabójców ) jak i o zmianach zachodzących w Oliverze, dokładnie tak jak napisałeś. W teraźniejszości jego postać będzie zbliżała się coraz bardziej do komiksowej wersji. Natomiast flashbacki ukażą nam stopniowo to jak stał się on tym zimnym zabójcą znanym nam z sezonu 1. Osobiście bardzo podoba mi się ten sposób prowadzenia postaci i ukazanie tej różnicy.

I najważniejsze! Jaj super, że nie tylko ja JARAM SIĘ HISTORIĄ BRATVY :D;D;D;D;D
Od kiedy tylko pokazane było, że Oliver należy do tej organizacji/mafii, nie mgę doczekać się całej genezy. Jak się tam dostał, ( w sumie to wiemy, Anatoly mu zagwarantował członkostwo po tym jak Oliver go uratował, dzięki temu został kapitanem ;p ), ale w tym przypadku można ten wątek jeszcze bardziej rozbudować. Albo geneza tatuażu ( wiemy już jak powstał tatuaż na plecach, z Hong Kongu mamy na brzuchu i na piersi - symbol Bratvy ;p ). Wprost idealna historia na sezon 4 lub 5. O dziwo bardziej mnie to interesuje niż historia z Ras'em :P, więc tutaj możemy sobie podyskutować :D

ocenił(a) serial na 8
bzyczek881126

Mnie ciekawi powód zwrócenia się Olivera do bratvy, bo tak myślę po pierwsze, że ARGUS mógł go tam wysłać by zinfiltrował mafie, po drugie mógł uciekać przed wspomnianą przeze mnie wcześniej organizacją szpiegowską, to chyba najciekawsze opcje. Jednak w mej głowie powstaje pytanie, co Oliver robił po tym wszystkim znowu na wyspie. Możliwe, że został tam zesłany przez ARGUS za bunty chociażby, lecz możliwe także, że Waller chciała by Go odnaleziono i by został Arrowem.

ocenił(a) serial na 10
sadam_pl

A może Oliver w końcu "odsłużył" swoje w A.R.G.U.S. i mógł wrócić do domu,czy gdzie tam chce,ale wybrał się do Rosji,bo zaszły jakieś wydarzenia,przez które odłożył swój powrót w czasie?Pewne jest tylko to,że są to dosyć istotne wątki i zapewne zostaną przedstawione w przyszłości,by historia wyspy została zamknięta.

ocenił(a) serial na 8
mario_1981

Ciekawe tylko po co wracał na wyspę.

ocenił(a) serial na 7
sadam_pl

Dla zmyłki, żeby wszyscy myśleli że był cały czas tam:P

ocenił(a) serial na 8
sadam_pl

tyle ciekawych wątków na nas czeka. jeszcze się 3 sezon nie skończył a my już o następnym. no Argus na pewno jakoś wpłynęło na Olivera, ah ta Waller i jej tajemniczość. podobała mi sie scena jak Oliver w odc 2x16 pojawił się u niej i to moje zdziwko że się znają :D

ocenił(a) serial na 7
bzyczek881126

Bzyczek mam tak samo jak ty :) Bardziej interesuje mnie co będzie się dziać w Rosji ( Oliver musiał tam być, nie bata że nie był ) niż teraz w Hong Kongu. Tylko czekać na 4 czy 5 sezon :D

ocenił(a) serial na 10
bzyczek881126

A może Ra's spróbuje wcisnąć Oliverowi swoją chorą ideologię zwalczania zła itd. podobnie jak Batmanowi w filmie Nolana?W końcu wszyscy już widzą,że przyszły odcinek w pewnym stopniu z tego zrzyna.

mario_1981

No ja obstawiam dokładnie tak: widząc Olivera w akcji, jego wole, ideologię i w ogóle będzie próbował go zwerbować i stąd brak Olivera w Starling. Tak postąpił z Backiem, więc pewnie tutaj zrobią taki myk (bo czemu by nie?).

sadam_pl

Ciekawe opcje,wszystko możliwe:) Zastanawiam się nad rolą Malcolma w tym wszystkim, czy pomoże Oliverowi oddając się w ręce Al Ghula czy raczej zdradzi Olivera...

ocenił(a) serial na 8
BlueRose_0709

Z trailera widać, że będzie ścierką do biurka :). Na serio, pewnie zdradzi wszystkich choć nie wiem jak (On na pewno wie) u Niego widać jedną przydatną w tym wypadku właściwość, dostosowuje się do sytuacji by przetrwać.

ocenił(a) serial na 10
sadam_pl

Malcolm jak nikt zawsze najpierw załatwia swoje interesy,więc póki co,to pewnie wykorzysta Olivera do pozbycia się Ra'sa (przynajmniej takie ma założenia) a dopiero później weźmie się za sprawy typu odbudowanie dawnej potęgi i pozbycie się pozostałych wrogów.

ocenił(a) serial na 8
sadam_pl

podobno odcinek 10 ma nam przedstawić nieco historii Malcolma, jego pobytu w Lidze itd. tylko zacierać rączki :D

ocenił(a) serial na 8
sadam_pl

Nieźle!

Kawusia25_2

Jeśli ktoś czeka na większą ilość Malcolma ma się doczekać po przerwie świątecznej. Ma być min. odcinek, gdzie pojawią się flashbacki z nim, pokazujące jak stał się tą osobą, która jest teraz (podobne mają być o Ras'ie i Ray'u). Widzowie poznają także nowe informacje o tej postaci, o której nie wie nawet sam Malcolm. W 3x09 Malcolm ma odegrać dużą rolę. Co rozumiem, że niekoniecznie w ilości scen, ale w znaczeniu dla fabuły.

W 3x10 widzowie mają poznać wiek Felicity. Większość osób spekuluje, że prawdopodobnie wtedy będą jej urodziny, stąd taki spoiler. Nie jestem pewna cz to zdjęcie jest z tego odcinka, trochę by pasowało :P :
https://twitter.com/EmilyBett/status/532753660745621504/phot o/1
Ray ma na nim ranę na policzku, która powstała po jakiejś walce z uzbrojonym mężczyzną:
https://www.facebook.com/OfficialPaulBlackthorne/photos/pb.171286136415883.-2207 520000.1417885367./299145016963327/?type =3&theater
W tle tego zdjęcia jest chyba Laurel.

Według słów Guggenheima po 3x09 serial ma przejść na inny poziom, dosłownie nie być takim serialem jakim jest. W takim razie nawet śmierć Olivera jest możliwa i jego "zmartwychwstanie." Może przeceniam twórców, albo to szukanie zaskakującego rozwiązania w złym miejscu i gdzie indziej będzie szok dla widzów :P

bambi_8

Fajnie, że szykuje się więcej Malcolma! :)))

Co do 'zmartwychwstania' to w ogóle zastanawia mnie, czy serialowy Ras korzysta z jam łazarza (ale tych komiksowych, nie łaźni.. xD)

ocenił(a) serial na 7
Kawusia25_2

Zdjęcia z 3x13
http://kawusia25.tumblr.com/post/104516277371/andjustforthismoment-ah-maa-zing

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

nowe promo SPOILER ALERT!!!!
http://jbuffyangel.tumblr.com/post/104658336898/lasha1706-arrow-3-09-the-climb-w arner-tv-asia
to jasne albo niejasne kto zabił Sarę :/

ocenił(a) serial na 10
bzyczek881126

Co to znowu za czary mary?Co oni tam wymyślają?Przecież to by było całkowicie popaprane,ale w tym kontekście wyjaśniało by "pielgrzymkę" Olivera do Nanda Parbat.Chce pewnie,by został ukarany,czy coś,w ogóle to jakiś poroniony pomysł.

ocenił(a) serial na 8
bzyczek881126

Zabijolunatykował? Strasznie słabe się to wydaje.
1. Skąd czarne strzały? (niby proste pytanie mógł zamówić, ale przecież zdaje się, że za zaopatrzenie powinna być odpowiedzialna Felka)
2. Dlaczego tego nie pamięta? Naćpał Go ktoś? Pigułka gwałtu?
3. Dlaczego nikt nie wiedział gdzie tej nocy przebywał?
4. Dlaczego miał inny głos, nawet po mutacji? Jest zdecydowanie niższy niż zwykle.
5. Czy Oliver nie miał w tym czasie spotkania z Barrym? Wiem mógł to zrobić w międzyczasie, ale w tym serialu raczej nie bywało takich akcji, że czegoś nam nie pokazywano w taki sposób.
To takie pierwsze nasuwające się pytania, na prawdę brzmi to dziwnie, choć motyw odkupienia z wycieczką do Nanda Parbat nabiera sensu, ale Oliver serio? Leo why?
Na pierwsze wrażenie to mnie się nie podoba to rozwiązanie, wolałbym nawet samobójstwo typu selfie za pomocą łuku a nie Arrowa w roli mordercy.
P.S. Choć jak dobrze to wytłumaczą i zrobią to z klasą i logicznie i wogle, to pewnie się przekonam.

użytkownik usunięty
sadam_pl

Podpisuję się pod wszystkimi punktami. Co powiesz na scenariusz typu: Ras dogaduje się z Malcolmem: Malcolm usuwa Sarę (zdrajcę Ligi) i zostawia ślady wskazujące na Olivera/Theę. Ras stawia ultimatum, Oliver wybiera się do Nanda Parbat by uratować miasto/członka rodziny/odpokotuwać, Ras go eliminuje/ewentualnie przetrzymuje. Malcolm znowu obejmuje w posiadanie Starling City i ma gwarancję bezpieczeństwa. Co prawda jest to scenariusz rodem z telenoweli i niezgodny z zasadami Ligi Zabójców, ale sojusz byłby interesujący :)

ocenił(a) serial na 8

To by trochę nawet pasowało z tego względu, że Malcolm był traktowany przez Rasa inaczej, chociażby samo opuszczenie ligi (myślę, że samo szukanie winnego śmierci Sary przez Ligę to nie był Jego pomysł, tylko raczej Nyssy, On Sary nie lubił, przynajmniej tak to przedstawili, więc po co miałby szukać jej zabójcy). Ja mam troszkę inne przypuszczenia, z resztą troszkę odtwórcze bo ktoś już o tym pisał. Obejrzyj sobie jeszcze raz (a jeśli nie widziałeś to zachęcam), 8 odcinek Flasha, jak Felicity prosi Caitlin o pomoc przy identyfikacji DNA zabójcy Sary, to kamera jest skierowana na twarz Olivera i On robi dziwną minę (nawet nie chodzi o minę, a o sam fakt skierowania na niego kamery, po co?). Może być tak, że On już zna sprawcę i chce go/ją obronić (tak, to trochę wskazuje na Theę, a to by znaczyło, że zna Jej sekret, co się kłóci z tym co napisałem wyżej że scenarzyści raczej przed nami takich faktów nie ukrywali, stąd raczej), w ramach tej obrony podrzuca swój materiał i to by tłumaczyło skąd On jest "zabójcą". Choć moją pierwszą myślą było, ktoś z bliskiego kręgu Olivera, mógł Go wrobić, co więcej mógł się za Niego przebrać, może nawet nie ktoś bliski, ale ktoś kto zna miejsce Jego kryjówki i tu się otwiera całkiem długa lista a myślę, że na jej czele mógłby być Malcolm (w trailerze był w "jamie Arrowa"). To wszystko dywagacje, ale cholernie wciągające, ciekawe co wymyślą. Z takich moich najgłupszych to myślę, że to mogła być Shado, nie wiem jak, może ktoś Jej podał mirakuru (w zasadzie, ciekawe czy działa po śmierci, patrz Isabel Rochev, zdawało się, że Dig ją ubił a po mirakuru skakała jak sarenka z mieczem), nie wiem, ale ma powód by wrabiać Olivera, w sumie sporo osób ma takie powody.

ocenił(a) serial na 10
sadam_pl

Ja już zupełnie nie mam teorii,ale wiem jedno,że to nie mogła być osoba,która oficjalnie nie żyje,a przynajmniej nie taka,której śmierć Sara widziała na własne oczy,jak właśnie Shado.Wtedy jej reakcja nie brzmiała by "co ty tu robisz?" ale "jak to możliwe?" Reakcja jaką widzieliśmy mogla być stosowana jedynie w przypadku Olivera,Roy'a (co raczej zostało wykluczone) Thei albo Slade'a ,tyle jeśli chodzi o osoby które najbardziej typujemy.Malcolma wykluczam,bo przecież go obserwowała i nawet,gdyby nagle pojawił się na tym dachu,to nie była by aż tak zaskoczona,prawda?

ocenił(a) serial na 8
mario_1981

Co do dialogów nie wiem, wszystko zależy od tych co je piszą, a potem tłumaczą. Myślę, że byłaby jeszcze bardziej zdziwiona, skoro obserwuje gościa a tan zaraz pojawia się na dachu, ale wtedy pasowało by bardziej wtf a nie co tu robisz.

Kawusia25_2

Nowe promo odcinka "The Climb" pokazuje jak będzie wyglądał strój Atoma:
[http://www.comicbookmovie.com/fansites/notyetamovie/news/?a=112104]
Tyle że jest tutaj problem,strój wygląda identycznie jak pewna chińska zbroja z gry Fallout 3.


Ludzie w komentarzach już zamieścili obrazki dla porównania,oblukajcie.

A tu ode mnie jedno foto:

[https://vidyagaem.files.wordpress.com/2009/02/fo3_dlc1_01.png?w=620]

ocenił(a) serial na 4
Adorianu

Nie wiem czy to już czytałeś, ale ten kostium Atoma to trolling ze strony WB. Prawdziwy kostium zobaczymy dopiero w 9 odcinku.

BluRay2012

No już czytałem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones