PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875491}

Biały Lotos

The White Lotus
7,7 46 781
ocen
7,7 10 1 46781
7,5 39
ocen krytyków
Biały Lotos
powrót do forum serialu Biały Lotos

Stawiam na to, że ciałem, które pakują do samolotu w 1 odcinku jest nasz menager Armond. Presja i problemy jakie w ciągu tygodnia powstały spowodują ze upije się, przedawkuje czy odwinie cos głupiego.

Sugestia ze niby zona zmarła to tylko sugestia. Zona zażąda rozwodu od bogatego typa.

Freddie

No i nie pomylilem sie co do trupa. Pytanie tylko czy ta mloda zona wrocila do meza z milosci czy z pragmatyzmu ze... a walic wszystko, bede miala wygodnie i kase do konca zycia u meza.

Freddie

Pragmatyzm.

ocenił(a) serial na 7
Freddie

A ja nie sądziłam, że to on. Raczej już mamusię tego synusia

ocenił(a) serial na 7
Biankka

Ja stawiałem że to żonka tego bogatego maminsynka targnie na swoje życie z rozpaczy.Ale przyznam że ta scena z śmiercią tego Armando komicznie wyglądała.Jeszcze ten klocek który w walizce postawił przed śmiercią he he.Czekam już na 2 sezon ;)

Freddie

Ktoś może mi wyjaśni czemu ten koleś odleciał sobie do chaty z żona jakby nigdy nic czemu go nie aresztowali?

Madziakowoblog

To jest wlasnie sens tego serialu, ze bogaci moga wiecej. Biali bogaci. Zrobiono tak ze bronil sie we wlasnym pokoju w samoobronie i tyle.

Freddie

Ok dzięki, wielka szkoda bo lubiłam tego z recepcji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones