PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875491}

Biały Lotos

The White Lotus
7,7 46 781
ocen
7,7 10 1 46781
7,5 39
ocen krytyków
Biały Lotos
powrót do forum serialu Biały Lotos

Oczywiście w komentarzach zachwyty jaki to wspaniały serial. Nie wiem co się ludziom podoba w serialach, w który kompletni nic się nie dzieje a bohaterowie tylko w kółko pieprzą o jakiś bzdurach?

Borat1979

Widocznie nie rozumiesz tego typu produkcji i dla Ciebie serial jest dobry jeśli jest w nim wartka akcja. A najlepiej jeśli postaci są proste i płaskie. Wnioskuję z Twojego posta, że lubujesz się w fabułach i charakterystykach pokroju Fast and Furious. Lepiej tam pozostań i za dojrzałe tytuły sie nie łap bo tylko sobie wiochy narobisz, tak jak tutaj.
Nic sie nie dzieje a boahterowie pieprzą o bzdurach - widać, że ni w ząb nie rozumiesz o co tutaj chodzi. No, ale nie każdy musi.

ocenił(a) serial na 7
Borat1979

To prawda serial jest słaby, marne trzy, zdecydowanie lepszy jest Bloodline podobne klimaty.

ocenił(a) serial na 7
andrze_r

Ja zmeczylem na razie 5 odcinkow,jak dla mnie zbyt duzo takiej glupawki a za malo uderza w powazniejsze tony co by wyszlo tylko na plus jak np pierwsza scena w poczekalni na lotnisku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones