Biuro

2005
Biuro
8,7 44 571
ocen
8,7 10 44571
26 693
chce zobaczyć
8,2 5
ocen krytyków
{"rate":8.2,"count":5}
{"type":"film","id":202887,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/The+Office-2005-202887/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Biuro
  • Którego z bohaterów serialu darzycie najmniejszą sympatią?
    Mnie do samego końca irytował Andy i [spojler!] kiedy w 9. sezonie wypłynął swoją łodzią to miałam cichą nadzieję, że już do serialu nie wróci. Niestety po swoim powrocie stał się jeszcze bardziej wkurzający.
    Jestem ciekawa waszych opinii. ;)

• M_COL ocenił(a) ten serial na: 10

Szafira Ja uwielbiam prawie wszystkich bohaterów, aktorzy zagrali niesamowicie, ale myślę, że mogę wskazać przynajmniej jedną taką osobę. To Todd Packer, z jednej strony wiem, że mniej więcej musi to być taka postać i czasem takie zachowanie nawet mi się podobało, bo pasowało do tej sceny, ale też zdarzało się, że mnie trochę wnerwiał w ten negatywny sposób.

• M_COL O tak. Nie chciałabym w swoim życiu mieć ludzi takich jak Todd Packer.

• Racen ocenił(a) ten serial na: 9

Szafira Chris Finch z brytyjskiej wersji jest znacznie fajniejszy i ciekawszy. W oryginale jest to wkurzający oblech ale fajnie się to ogląda. Todd Packer to zwykły amerykański cham, a do tego jest go bardzo mało w serialu.

• Szafira W moim przypadku to był Ryan. Nie był jakoś strasznie irytujący, ale z całego biura lubiłem go jednak najmniej.

• Szafira Najgorsza oczywiście była Pam. Na drugim miejscu mógłbym umieścić Angelę. Stanley był olbrzymim hipokrytą. Podobnie z resztą jak Jim, który wielokrotnie pokazywał niskich lotów zasady moralne. W sumie już od pierwszego sezonu.

• JoasiaAsia ocenił(a) ten serial na: 9

Szafira Andy, Gabe, Ellie, Robert California, Joe Bennet i Deangelo, czyli prawie wszyscy nowi. Mam wrażenie, że twórcy po prostu przedobrzyli. Oryginalna obsada się wyróżnia, każdy ma swoje dziwactwa, ale jest to jakoś zrównoważone i dzięki temu zjadliwe. A każdy kolejny bohater jest nie jakiś, tylko po prostu dziwny.

• arsene ocenił(a) ten serial na: 8

Szafira Zdecydowanie Pam.

• Szafira Ciężko mi wybrać pomiędzy Kelly a Nellie

• Faramir10163 ocenił(a) ten serial na: 9

Szafira Zdecydowanie Kevin, cała jego postać marnowała tylko mój czas

• JoasiaAsia ocenił(a) ten serial na: 9

Szafira

• Szafira Angela - nigdy nie spowodowała u mnie uśmiechu, jej komentarze były irytujące, niepotrzebne - lepiej żeby jej po prostu nie było. Gabe - nie lubili go ani pracownicy biura, ani ja (jeżeli miał tak zagrać to czapki z głów, bo jednoczy ludzi swoją postacią, ale do serialu nic dobrego nie wnosi). Było mnóstwo innych, szczególnie w ostatnich sezonach: Neillie, California, stażyści itd.

• Szafira Odnosząc się do powyższego komentarza, to ja Angelę uwielbiałam :D Najgorzej dla mnie wypadła Pam.

• Jesus3000 ocenił(a) ten serial na: 10

Szafira ale wy macie ładnie nasrane za przeproszeniem :D wszyscy są zajebiści ;)

• doniade ocenił(a) ten serial na: 10

Jesus3000 Może nie nasrane.. Ale każdy z osobna był trybikiem w tej biurowej maszynce, bez którego to wszystko tak pięknie by nie grało. Każdy z nich reprezentował inną osobowość- i właśnie ta różnorodność sprawiła, że chce się ich oglądać bez końca :). Aa to, że jakaś postać nas wybitnie irytowała, to tylko chapeau bas dla aktorów, za to, że takie emocje w nas wzbudzili ;) Ach, a co do postaci Andy'ego w 8 i 9 sezonie, również miałam mieszane uczucia, ale tak musiało być, to była jego przemiana.. Zresztą, zwróćcie uwagę jak bardzo zmieniły się wszystkie postacie na przestrzeni tych 9ciu sezonów.