PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551288}
7,7 32 944
oceny
7,7 10 1 32944
6,0 3
oceny krytyków
Boso przez świat
powrót do forum serialu Boso przez świat

Ma swój styl, niespotykany już niestety w innych produkcjach tego typu.Oczywiście sam pan Cejrowski wzbudza kontrowersje niektórymi swoimi wypowiedziami/zachowaniami, jednak mnie to kompletnie nie przeszkadza - są to zazwyczaj poboczne kwestie które można ignorować lub przymykać oko na nie.
Szanuję go również za konsekwencje w pewnych zachowaniach/stwierdzeniach, nawet jeśli są one dla mnie osobiście nie do końca potrzebne, lub gdy po prostu się nie zgadzam z nimi.

Zainteresowanym polecam jego "biografię", naprawdę warta przeczytania.Również nowe odcinki na Karaibach są bardzo dobre, do znalezienia w wujku google :)

OnslaughT44

Jak dla mnie to serial "Boso Przez Świat" jest jedyny w swoim rodzaju. To z powodu wiedzy i ekspresji prowadzącego. Oglądałem dość sporą ilość seriali tego typu (również po angielsku, produkcji innych krajów) i nikt tak jak Pan Cejrowski nie ma lekkości wypowiedzi. Łatwo się również odnajduje wśród obcych kultur, dobrze radzi i fajnie komentuje. Przedstawia ciekawe spostrzeżenia na tematy nie tylko zw. z antropologią, ale i kulturą, czy przyrodą. Nie bardzo rozumiem o jakie kontrowersje chodzi? Osobiście nie zauważyłem nic kontrowersyjnego, czy obraźliwego. Jakby nie patrzeć to Pan Cejrowski bazuje na wiedzy antropologicznej, nie zapominajmy. Jedyne z czym się nie zgadzam to osobiste, polityczne komentarze pana WC, ale to na facebooku, a nie w programie.

LukeInside

W programie też się zdarzają. Polityczne i religijne.

hyrkan

To są osobiste przemyślenia i zdanie Cejrowskiego. Jego sprawa. Jeśli nie chcesz to nie oglądaj.

LukeInside

To są fragmenty programu, który ma być podróżniczy. :) Jak masz problem z moją oceną, to zjeżdżaj być głupi gdzie indziej.

hyrkan

Jeśli program nie jest podróżniczy tzn. że twój iloraz inteligencji jest mizerny. Nakazujesz komuś jak ma prowadzić program? :) Czy dobrze zrozumiałem?

LukeInside

Nie. Cejrowskiemu bym nakazywał pisząc do Cejrowskiego. Jak zwykle źle zrozumiałeś. Jesteś mądry jak owca.

hyrkan

Krytykujesz jego program i uznajesz, że "ma być podróżniczy" - rozumiem, że do niego ta krytyka jest kierowana owieczko? :) Przecież nie do mnie - musiałbyś być półinteligentem, żeby stwierdzać, że ja mogę coś z tym zrobić :D To jego program. Wyślij mu tą skargę.

LukeInside

Wyjaśniłem ci tylko, skąd kontrowersje, bo pisałeś, że to jedna z milionów rzeczy, których nie rozumiesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones