PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568851}

Breaking In

7,5 921
ocen
7,5 10 1 921
Breaking In
powrót do forum serialu Breaking In

O serialu na poważnie

ocenił(a) serial na 2

Serial równie dobrze może być o wszystkim bo motywem przewodnim nie jest tu nic. 21 minut i trudno stwierdzić o czym jest ta historia. Wątki ostro zipowane - całość wygląda jak jeden dłuższy teledysk. Mini wersja Chuck'a - tyle że Bartowski zasługuje na ocene 12 przy tej produkcji.

Motywem przewodnim miał być szeroko pojęty hacking a kwestie IT sprowadzają się w zasadzie do śmiesznych interfejsów i pętli typu infinite prawdopodobnie z listingiem plików w katalogu /dev w tle. Żadnego wprowadzenia - żadnego rozwinięcia. Podejrzewam, że dociągną do końca sezonu i na tym się skończy - ogromny zawód. Drażni mnie ta cała pseudo otoczka z pomieszczeniami wypełnionymi sprzętem IT, komputery niby coś liczą, na tablicach mnóstwo notatek a w dialogach zero nawiązania do tych kwestii - jakby sztuka IT potrafiła być jedynie tłem albo trybem w maszynie do robienia pieniędzy.

Trochę komediowy i to jedyna zaleta jaką udało mi się wynaleźć. Czy ściągne drugi odcinek? - pewnie nie prędko lub nie. Wracam do Chucka.

Szkoda, miałem nadzieję na jakiś nowy i ciekawy 'geekowy' serial.

k3r10n

Ja widzę w tym raczej tańszą wersje Leverage a nie Chucka. Pilot był raczej skoncentrowany ta nowym, który jest komputerowcem, ale mamy też specjalistkę od włamań i gościa od podszywania się. Możliwe, że w następnych odcinkach ich role rozwiną się, będą jakieś akcje zespołowe, chociaż do mistrzostwa Leverage daleko. Dla mnie Chuck to zupełnie inna bajka: CIS, NSA, szpiedzy, międzynarodowe akcje, to trochę inny kaliber niż prywatna firma "detektywistyczna".

Najbardziej nie podoba mi się fakt, że wszystko odbywa się w dużym biurze, że ta cała agencja to spora firma z wieloma pracownikami. Urokiem takich seriali jest zespół, mała grupa ludzi pracujących ze sobą, obawiam się, że możemy w tym przypadku cierpieć na nadmiar bohaterów.

Podobały mi się natomiast początkowe sceny (to do przeskoku w czasie)- Oz w akademiku, bezcenny! Fajna była też akcja z oddawaniem niewłaściwego samochodu, jak podrzucili go synowi tego gościa.

Jeżeli komuś spodobał się pomysł, ale wykonanie nieco mniej, to polecam Leverage (Uczciwy przekręt) właśnie.

k3r10n

Zgadzam się. Nie dałam rady dotrwać bawet do końca pierwszego odcinka. Badziewie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones