PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112226}

Córki McLeoda

McLeod's Daughters
7,3 4 234
oceny
7,3 10 1 4234
Córki McLeoda
powrót do forum serialu Córki McLeoda

Pytanie do fanow i fanek MD: Z ktorym z bohaterow/bohaterek z serialu umowili byscie sie na romantyczna kolacje i dlaczego? Bierzemy pod uwage wszystkie sezony 1-8.

jpg4

Hmmm ja bym najchętniej spotkała się ze wszystkimi ale pewnie jedna osoba wchodzi w grę wieć ponieważ jestem dziewczyną to na radkę umówiłabym się z Alexem dlatego że jest bardzo fajny, przystojny i bardzo go lubiłam w Córkach chociaż powiem że Nick też był fajny ale na randkę z Alexem:)

ocenił(a) serial na 10
jpg4

Ja umówiłabym się z Marcusem jest w nim co co mi się podoba a czego nie można dokładnie opisać . No i mój typ faceta niedosc zae przystojniak to jeszcze blądyn . Nie ukrywam ze Dave i Rayley taż byli by na mojej liscie romantycznej randki .

ocenił(a) serial na 10
0tinka1

zgadzam się z Tobą 0tinka co do Marcusa, ja najbardziej bym chciała się z nim spotkać ;D

ocenił(a) serial na 10
0tinka1

Hmm trudny wybór,ale wybrałabym Marcusa fajny był w tym filmie i przystojny ;PP choć zastanawiam się jeszcze nad Rayleyem bo on także mi się podobał.W ogóle uważam że wszyscy mężczyźni grający w tym filmie są przystojni (może z małymi wyjątkami) pozdrowionka;**

ocenił(a) serial na 10
jpg4

Nick. Zdecydowanie i w 100% on. Od samego początku się w nim zakochałam. Alexa też lubię, ale to jednak Nick byłby tym jedynym. Uwielbiam w nim wszystko, tą wrażliwość, troskę, dumę, honor i opiekuńczość. I jak dla mnie jest mega przystojny. Wiem, że to zależy od aktora itd., ale to jego spojrzenie... och, po prostu mam ciarki na całym ciele.
Taki właśnie powinien być mój książę z bajki. Jakbym mogła to bym go porwała i więziła w swoim pokoju ;)

ocenił(a) serial na 9
jpg4

Ja bym sie z checia umowila z tym facetem, ktory byl z Jodi-bodajze jej mezem byl? ;) Nie pamietam jego imienia, bo serial ogladalam dawno, a teraz sobie go odswiezam.

ocenił(a) serial na 9
jpg4

A no i Alexem tez bym nie pogardzila;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones