PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112226}

Córki McLeoda

McLeod's Daughters
7,3 4 234
oceny
7,3 10 1 4234
Córki McLeoda
powrót do forum serialu Córki McLeoda

Ósma i ostatnia seria Córek McLeoda zakończyła się... czekałam na wielki powrót wszystkich bohaterów serialu, jak zapowiadali producenci... pojawiła się tylko Jodi i Meg, ale miło było zobaczyć je znowu:) szczególnie, że Jodi spodziewa się dziecka i chce z powrotem zamieszkać w Drovers Run:) Pojawiła się również Charlotte... zrobili taki mały wybieg w przyszłość... widzimy dorosłą Charlotte i syna Steve i Alexa jak przekomarzają się jako sąsiedzi, tak jak robili to na początku serialu Alex i Claire:) fajna scena... zresztą zobaczcie sami ostatnie 10 min naszego serialu, ta scena jest w połowie tego fragmentu http://pl.youtube.com/watch?v=HrE0NM2f5Do&feature=related
Będzie mi brakować Córek McLeoda...
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
p_marzena

przepraszam za te 5 identycznych tematów;/ ale komputer mi zwariował i nie wiem jakim cudem wysłał ją tyle razy;/

p_marzena

nareszcie ktoś coś tu dodał// dzięki// troszkę szkoda, że to już koniec ale z drugiej strony to chyba dobrze bo jakoś nie wyobrażam sobie kolejnych sezonów i coraz to nowszych bohaterów

p_marzena

To najlepszy serial na świecie i szkoda, że się kończy, ale tak jak marttusia1101 uważam, że tak będzie lepiej// jak oglądałam ten ostatni odcinek to się normalnie popłakałam// przed oczami przeleciały mi wszystkie postacie, jakie występowały w Córkach i te wszystkie wspaniałe momenty, wszystkie smutne i radosne chwile// to tylko serial, ale naprawdę zżyłam się z jego bohaterami i razem z nimi przeżywałam smutki i radości. Jak w tym ostatnim odcinku brakowało Claire i Tess przecież to serial o nich. Jak zobaczyłam tą scenę przy tym wiatraku to już naprawdę nie mogłam wytrzymać.
Pozdro dla fanów i zaglądajcie tu częściej.

ocenił(a) serial na 7
CTJMBAN

Scena przy wiatraku jest genialna... nie udało się Claire i Alexowi to może uda się ich dzieciom :)

p_marzena

Mi też łzy w oczach stanęły jak zobaczyłam tą scenę przy wiatraku. Fakt najlepszy serial na świecie.

marttusia1101

Oglądałam ten odcinek na youtubie. Mi nie tylko łzy stanęły w oczach, ale i zapłakałam... zdecydowanie brakowało mi Claire, Tess, Alexa, Nicka i reszty z pierwotnej obsady. W każdej scenie wypatrywałam ich gdzieś w tłumie, szukałam znajomych twarzy, niezapomnianych uśmiechów... Scena z dorosłą Charlottą była strzałem w dziesiątkę. To tak jakby powrót do korzeni, do charakteru Claire. Tylko jej ruchów, mimiki i twarzy brakowało.
A reszta odcinka... to tak jakbym oglądała zupełnie nieznany serial, który jest mi obojętny. I tylko na końcu kobietki na koniach wzbudziły we mnie cieplejsze uczucia.
Serial jest wspaniały, choć dla mnie kończy się na trzech pierwszych sezonach. Kolejnych serii nie znam i chyba nie chcę poznać.
Pozdrawiam wszystkich fanów "Córek McLeoda" :)

p_marzena

Kiedyś zapytałam czy da się przywrócić Claire i się dało (jeszcze raz dzięki Martuś) no, ale Alexa i Claire to już chyba nie da rady. Wkurza mnie, że w tym ostatnim sezonie uśmiercili Alexa przecież, np. już do końca mógł siedzieć w tej Argentynie u Tess i Nicka, a pojawić się w ostatnim odcinku. Naprawdę go w nim brakowało, tak jak zresztą Tess, Nicka oraz Becky, a przede wszystkim „Claire”. Z jednej strony to cieszę się, że ten serial już się zakończył, ale z drugiej to troszkę smutne. Ta scena przy wiatraku była świetna i ta końcowa na tych koniach.
A tak w ogóle to podobało mi się to ze Stevie właśnie przy tym wiatraku, bo to w pewien sposób dowiodło, że ona wiedziała, iż największą miłością Alexa była Claire. I zdziwiło mnie, że Charlotte jest jeszcze taka mała. Najbardziej oczekiwałam, że w finałowym odcinku zobaczę Tess, Nicka i ich córeczką Claire i niestety rozczarowałam się.

Claire_7

Na pewno da się przywrócić zarówno Claire jak i Alexa, ale to już kompletnie nie był by ten sam serial, co na początku tylko zmieniłby się w kryminał. Też brakowało mi tych postaci. Miałam nadzieję, że naprawdę pojawią się wszyscy (ci, co żyją), a tu niemiła niespodzianka. Bardzo wielka szkoda, bo to przecież był ostatni odcinek.

ocenił(a) serial na 10
p_marzena

hej, nie wiecie czy jeszcze będą dalsze odcinki córek McLeoda, bo to tak dziwnie się skończyło, a już w środę są powtórki co Claire miała wypadek...odpiszcie proszę

myszka123

No w poniedziałek jest ostatni odcinek ósmej serii a od 17 są już powtórki zaczynają się od serii 4 - sześć miesięcy po śmierci Claire.

wisienka19902

od 17 marca bedzie czwarta seria, szkoda tylko że nie pokażą już Claire.

ocenił(a) serial na 10
wisienka19902

no wlasnie a co do ostatniego odcinka to októrej jest emisja na 2 tvp w poniedziałek i we wtore k ??

0tinka1

W poniedziałek serial jest o 14:25 a we wtorek 14:40

ocenił(a) serial na 10
wisienka19902

w sumie to dobrze że, się skończyły cm bo chociaż jeszcze raz będę mogła zobaczyć Kate.szkoda że jej nie było w ostatnim odcinku ;((

p_marzena

Ja musze się przyznać ze nie jestem fanem seriali,ale pewnym zrządzeniem losu mogłem od sierpnia/września oglądać większość odcinków czy sobie je odtwarzać i serial Córki McLeoda przypadł mi bardzo do gustu. Jestem bardzo sympatycznie nastawiony do kultury Australii a po takiej lekturze heh jeszcze bardziej. Szkoda że 8 sezon się skończył, i zarazem też żałuje że nie widizałem wszystkich odcinków CM. Jeśli ktoś będzie mieć namiary może na ten serial w necie - dajcie znać.

gibson7

Ostatni odcinek Córek McLeoda.....szkoda bo ten serial jest SWIETNY!Najlepszy serial jaki oglądałam!!!!!

eliz66

O tak wielka szkoda że to już koniec.Też się popłakałam.Od śmierci Alexa bardzo często się wzruszałam oglądając córki.Ale bardzo cieszę się że tak szybko są powtórki szkoda ze nie od 1 sezonu.Już tęsknie :(

tuptus188

na którym kanale mają powtarzać 4 serie?

dominikazawoja

TVP2 powtarza 4 serie :) fajnie bo znowu bedzie mozna zobaczyc starych bohaterow.

wisienka19902

Nie wiem czy zwróciliście na to uwagę ale ostatnia scena serialu, gdy dziewczyny jadą na koniach, jest praktycznie taka sama jak ostatnia scena pierwszego odcinka córek mcleoda ;) z tym ze w pierwszym odcinku na koniach jeździły Meg Tess Claire Jodi i Becky.
To był świetny pomysł ;)

ocenił(a) serial na 10
p_marzena

Świetny serial, muszę przyznać że zrobił na mnie pirunujące wrażenie, chodź oglądałem tylko ostatnie 2 serie i pewnie przegapiłm wiele dobrych scen a co za tym idzie wiele wspaniałych aktorek :P.
Czekam na powtórki i pozdrawiam wszystkich miłośników Drovers Run i Killarney:)

MarVelTun

gdzie wy widzicie te powtorki? na razie nic nie ma!

serbinek26

Spoko spoko powtóreczki będą wysyłam strone telemagazynu http://www.telemagazyn.pl/wyszukiwarka/20100322,3,1,dz,go,cpr.html godzina 14:25 tvp2.

ocenił(a) serial na 10
serbinek26

cyt."Córki McLeoda będą emitowane w każdy poniedziałek o 14:25 i w każdy wtorek o 14:40 to są tylko te dwa dni w których będzie puszczany serial start 22 marzec od 1 odcinka 4 serii a czy tylko jedną serie puszczą nie wiadomo." :)

ocenił(a) serial na 10
MarVelTun

szkoda że tylko w poniedziałek i wtorek ...nom ale chociaż tyle, że chcieli to jeszcze raz powtarzać .mogliby jednak zacząć powtarzać to od pierwszej serii fajnie by było ;))

ocenił(a) serial na 10
myszka123

No szkoda, szkoda ;/ ale cóż dobre i to:D

MarVelTun

Pewnie że dobre i to nie oglądałam 1,2 i chyba 3 sezonu nie jestem pewna,ale bardzo się cieszę z powtórek.

tuptus188

sezony 1-3 są w całości na you tube, właśnie skończyłam je oglądać, zresztą są tam wszystkie serie, wystarczy trochę poszukać, są poukładane w listy odtwarzania. Na chomiku też są 2 czy 3 osoby, które mają większość serii. Problemem może być tylko to, że na YT bez lektora. Na chomiku jest dziewczyna, która ma nagrania z polskiej tv i tam je udostępnia.

p_marzena

brakowała mi tess i nicka, oni przecież mogli wrócić, prawda? płakałam, choć nie tak jak w końcówkach 3 serii, gdy zmarła claire. Cieszę się, że scenarzyści nie poszli na całość i dziewczyny nie straciły Drovers. Ale będzie mi ich brakować, jedyny serial, w który kiedykolwiek tak się wkręciłam, na YT oglądam od nowa wszystkie serie... świetny scenariusz, bardzo dobre aktorstwo, nieosiągalne w naszych produkcjach tv.

marionn

Najlepszy serial jaki w zyciu widzialem, wspaniale widoki z Australii i te dziewczyny (farmerki) ;) i te piosenki... Niepowtarzalny klimat tylko scenariusz czasem zbyt prostacki. Uwazam ze z tym drzewem co zabilo Alexa to juz przesadzili. Podobnie smierc Claire byla nie na miejscu. Zbyt czesto odnosilem wrazenie iz za kazdym rogiem na mieszkancow Drovers Run czycha smierc i powinni oni byc uzbrojeni po zeby oraz poruszac sie tylko pojazdami opancerzonymi.

ocenił(a) serial na 9
p_marzena

przeraszam ze sie tak podpielam pod odpowiedz.mam pytanko czy ktos posiada wszystkie serie z lektorem?? bardzo mi zalezy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones