PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112226}

Córki McLeoda

McLeod's Daughters
7,3 4 234
oceny
7,3 10 1 4234
Córki McLeoda
powrót do forum serialu Córki McLeoda

Witam, mam pytanie oglądałam cały czas serial i był roy ( kochany ten piesek ) i nagle znikną albo
minęłam jakiś odcinek może mi powiedzieć co się z nim stało?

ocenił(a) serial na 9
kKahlan

Z tego co pamietam to Roy byl stary i zdechl jakos pod koniec 1 sezonu, albo w 2. Nie pamietam dokladnie czy jakas konkretna choroba, czy cos. Po prostu kojarze ze Claire byla zalamana i trzeba bylo go uspic/zabic. Jesli dobrze kojarze, ze chodzi Ci o takiego malego, czarnego.

rodzyna132

jak w 4 sezonie było polowanie na roya bo myśleli że zdziczał a sie okazało że młode mial, to jak mógł zdechnąć?

ocenił(a) serial na 9
kKahlan

No to nie wiem juz sama. Mi sie wydawalo, ze zdechnal, ale widocznie cos pokrecilam :/

rodzyna132

Troszkę Ci się pomyliły fakty z serialu.

Uwaga, poniżej zamieszczam spoilery z serialu. Czytasz na własne życzenie! ;)

Claire była załamana z powodu wykrytej choroby u ukochanego konia jej ojca, którego po śmierci Jacka McLeoda właśnie ona odziedziczyła. To był koń, na którym trenowała i z którym startowała w lokalnych zawodach jeździeckich. Był odcinek, w którym Claire zdecydowała się zabić tego konika i pamiętam jak dziś, że zaprowadziła go do ruin na wzgórzach, gdzie też zmarł jej ojciec. Tess pojechała w ślad za nią, ale było już za późno. Claire wracała na pieszo, ze strzelbą w ręku, strasznie spłakana. Obie wsiadły na konia Tess i razem wróciły do domu.
Niestety nie pamiętam w którym to było odcinku i która seria. ;/

Roy na pewno żył przez 3 pierwsze serie, które oglądałam. Do końca trzeciej serii Roy był najwierniejszym psem Claire. Towarzyszył jej np przy narodzinach BOM. I w ostatnim odcinku 3 serii też...

ocenił(a) serial na 9
haruka13

Myle, poniewaz ogladam ten serial pare lat temu na tvp 2 i teraz zaczynam od poczatku ogladac w internecie, jestem na pierwszym sezonie i w ktoryms odcinku byl wlasnie ten kon ;)

rodzyna132

Rozumiem Cię, ja jestem w podobnej sytuacji: Córki McLeoda oglądałam ze 3 lata temu w TVP2 i kojarzę tylko to, co pamiętam. Niestety nie mam zbytnio czasu, żeby odświeżyć sobie ten serial :( Ale fajnie wiedzieć, że jest dostępny na internecie. Czy jednak zamieszczono go w polskiej wersji językowej (lub chociaż z napisami polskimi)?
Jeśli dobrze pamiętam konik Jacka McLeoda nazywał się Chirocco (czyt. Czirokko).

ocenił(a) serial na 9
haruka13

Ja tez na razie nie mam czasu na ogladanie, dlatego obejrzalam dopiero 14 odcinkow. Odcinki znalazlam tutaj:

kinomaniak. tv/seriale/corki-mcleoda-mcleod-s-daughters

Nie mozna tutaj wklejac linkow, dlatego musicie sobie dopisac do poczatku www. Serial z lektorem z tvp2. Ogladalam za darmo, bez limitu, bynajmniej jeszcze nic mi nie wyskoczylo. Fajnie, ze jest ten serial na internecie, jeszcze jakis rok temu go szukalam, i go nie bylo.

Jak bede go ogladac, na pewno zwroce uwage na pieska.

haruka13

wiem że na pewno w 4 sezonie był bo się nie mógł pogodzić z diselem od Stevie :) ale już potem cisza była o nim :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones