PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=135248}
7,2 51 960
ocen
7,2 10 1 51960
7,0 2
oceny krytyków
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Od 13 września CSI NY będzie emitowane o 23.30 w czwartki.

ocenił(a) serial na 9
MoszeUsz

No oni chyba poszlaeli...taaa..szkoda ze nie w godzinach rannych. Teraz to juz npewno nie bede ogladala...

ocenił(a) serial na 9
MoszeUsz

nie no oni chyba poszaleli...tak pozno?? teraz to juz npewno nie bee ogladac... :( a szkoda, lubilam ten serialik

MoszeUsz

pewnei dadzą jakieś "mamuski" . kretyni :/

ocenił(a) serial na 8
S_R_Corpse

Wcześnie Ekipa i Co z Tą Polską. W godzinach w których do tej pory było NY

ocenił(a) serial na 9
MoszeUsz

Czyli to co z CSI:Las Vegas na Tvp2:/

ocenił(a) serial na 8
Gold_Fish

Miami się mocno trzyma zmienili tylko dzień na wtorek i dalej 21.00

ocenił(a) serial na 10
MoszeUsz

Nie no, ja ich nie rozumiem, przecież to popularny serial, a oni muszą oczywiście puścić jakąś durną Ekipę:// Pozostaje mi nagrywać odcinki:)

ocenił(a) serial na 10
marta_j

Ja też myślę, że to przesada 23:30- phi przecież wtedy oglądalność tego serialu znacznie spadnie. Ja sam nie będę miał możliwości oglądania, bo rano do szkoły, a tu trzeba by było siedzieć do północy. Chciałbym abyśmy mogli coś poradzić, ale jesteśmy tylko "szarymi telewidzami". Pozdro.

ocenił(a) serial na 10
MoszeUsz

Jak zwykle coś "mądrego" nasza telewizja wymyśli, pozostaje mi nagrywanie i oglądanie na drugi dzień.

ocenił(a) serial na 10
MoszeUsz

Chyba jednak Polsat zmienił zdanie, bo już wczoraj serial był o 23.30, tak jak i tydzień temu.

ocenił(a) serial na 8
effa5

Przez Co z Tą Polską. Były 2 razy specjalne wydania. W następny czwartek ma być ostatni raz o 22.00

MoszeUsz

Sorry ale nawet najbrutalniejsze morderstwo w CSI:NY jest lepsze niż oglądanie naszych "kochanych i uwielbianych wszem i wobec" polityków których Lis zaprasza do programu. I teraz będę mogła oglądać tylko CSI:Miami bo matka zabrania mi oglądać CSI:LV bo jest za późno, a teraz zmiana godzin emisji NY. Niestety dysponuję tylko programami telewizji publicznej (rzecz jasna bez TVP Kultura) oraz TVN i Polsatem więc nie pooglądam sobie CSI na AXN :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones