PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=780186}

Castle Rock

7,3 19 631
ocen
7,3 10 1 19631
7,6 7
ocen krytyków
Castle Rock
powrót do forum serialu Castle Rock

Obejrzałem pierwszy odcinek i muszę przyznac, że zawiodłem się.
Klimatu zero, bohaterowie nudni do bólu, to co miało intrygować i zaciekawić było nudne i przez te 45minut wlekło się jak flaki z olejem.

Czy ktoś obejrzał już kolejne odcinki i może mi powiedzieć czy serial będzie lepszy z odcinka na odcinek? Cz mozey pozostanie tak nijaki i bez klimatu na dłużej?

ocenił(a) serial na 6
SilverP

Jeśli dla Ciebie serial ma zero klimatu i jest nudny to możesz spokojnie odpuścić oglądanie, bo kolejne odcinki są utrzymane w podobnym tonie. Ba, według mnie, pierwszy odcinek był najlepszy z tych 3, które się już ukazały.

Skaza

Pełna zgoda. Obejrzałem 3 odcinki i raczej nie mam ochoty na kontynuację.

Skaza

Dam temu serialowi jeszcze jedną szansę i obejrzę 2 odcinek, ale jeśli jest tak jak piszesz to raczej ten serial nie dla mnie :/

ocenił(a) serial na 8
SilverP

Mnie ten serial wciągnął, drugi epizod jest nieco krótszy.

ocenił(a) serial na 3
SilverP

Po czterech odcinkach mam identyczne odczucia. To nie jest miasteczko Castle Rock, tylko jakaś jego nieudolna karykatura. Fabuła nudna, wlecze się jak flaki z olejem, kompletnie niewciągająca. Następnych odcinków nie będę oglądał. Nie urzekła mnie ta historia.

SilverP

siema szczerze jestem po 3 odcinku i doslownie pisze tobie szczerze zadna rewelka nawet przy odrobinie szczescia idzie usnac na 3 odcinku....
co ludzie widza ze rewelacyjny jak tu nie ma zadnej akcji ani morderstwa nic no nic nie ma.....
do tego co scena inna nie wiadomo jak sie zaczyna
nie chce pisac szczegolowo ale bylo w wiezieniu zginol wiezien nawet nie pokazali kropli krwi co jak sie stalo nic...
potem babka to w w domu jest..potem gdzies jedzie po dragi chyba...trafia na dzieci co sie bawia w sad..chca ja skazac potem wychodzi znow w domu ktos ja nawiedza...pokrecony strasznie jak narazie

ocenił(a) serial na 5
SilverP

Jest jakiś problem z budowaniem dramaturgii, bo rzeczywiście serial momentami po prostu przynudza. Ale dociągnę do końca, dam szansę.

SilverP

Tak, ja obejrzałem prawie 3 odcinek do końca. Zaznaczam, prawie.
Lubię Kinga i lubię Abramsa, ale ten serial mnie po prostu znudził. Baaaardzo się zawiodłem. Liczyłem na cokolwiek, a dostałem jakieś nieudolną mieszankę 'Dark' z... hmmm, czymś w stylu 'Pod kopułą'. Lipa. Największy zawód w tym roku.

SilverP

jestem na 6 i doslownie dalej nudda opowiadania historie ten diabel ino chodzi i sie patrzy...... powiem tak to jest polaczenie stranger thinks i the exorcist bo sa watki z tych seriali takze moz echcieli cos o ciable i ludziach nadprzyrodzonych moca stworzyc... nie wiem kto zawyza na taka ocene ale ten serial jest jak narazie na ocene 6 i to max.

ocenił(a) serial na 8
SilverP

Świetny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones