SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Columbo

1968 - 2003
1 godz. 40 min.
7,7 17 974
oceny
7,7 10 1 17974
2 150
chce zobaczyć
7,5 6
ocen krytyków
Niepozorny porucznik Columbo, którego znakami rozpoznawczymi są podniszczony prochowiec i cygaro, rozwiązuje kryminalne zagadki. Więcej Mniej
Columbo zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Glob
Serial zdobył 2 nagrody Złoty Glob, 9 innych nagród i 34 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody

Zmięty prochowiec, cygaro i niepokojące szklane oko sprawiły, że bohater zagościł w wyobraźni widzów na wiele lat. Kultowy już dzisiaj serial kryminalny ma na swoim koncie wiele nagród, rekord popularności, a do jego sławy przyczynił się m.in. Steven Spielberg. Gościnnie w produkcji wystąpili John Cassavetes, Leslie Nielsen i MartinZmięty prochowiec, cygaro i niepokojące szklane oko sprawiły, że bohater zagościł w wyobraźni widzów na wiele lat. Kultowy już dzisiaj serial kryminalny ma na swoim koncie wiele nagród, rekord popularności, a do jego sławy przyczynił się m.in. Steven Spielberg. Gościnnie w produkcji wystąpili John Cassavetes, Leslie Nielsen i Martin Sheen, a wielu aktorów właśnie od "Columbo" rozpoczynało swoja karierę (m.in. Kim Cattrall, gwiazda "Seksu w wielkim mieście"). W roli jednego z najbardziej znanych detektywów na świecie wystąpił legendarny aktor Peter Falk.

na podstawie
studio
NBC Universal Television
tytuł oryg.
Columbo
inne tytuły
Początkowo twórcy serialu planowali obsadzić w roli głównej Lee J. Cobba, a później Binga Crosby'ego. Żadnego z nich rola ta nie zainteresowała.
Prawdziwa żona Petera Falka, Shera Danese, pojawiła się w sześciu odcinkach serialu w różnych rolach.
Serial nakręcono w Universal City i Los Angeles (Kalifornia, USA).
Niektóre seriale mają w sobie coś wyjątkowego, coś, co sprawia, że można oglądać je na okrągło. Kiedy pierwszy raz zobaczyłem jeden z odcinków "Columbo", byłem nie tylko zachwycony, ale i mocno zdziwiony. Od razu uderzył mnie fakt, że tak wiekowy już serial (pierwsze odcinki nadawano w roku 1968) nie został naruszony przez ząb czasu i nadal ogląda... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych