PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741008}
6,3 315
ocen
6,3 10 1 315

Dance with Devils
powrót do forum serialu Dance with Devils

Nie wiem czemu, ale po pierwszym odcinku skojarzyło mi się to anime z filmem i książką "Miasto kości".
Póki co jedynym plusem anime jest brat głównej bohaterki ;D, ale zobaczymy co będzie dalej :) Może się rozkręci.

Izabelka84

Średnio ciekawa, mało wciągająca fabuła, w każdym razie po 3 odcinkach a jak dla mnie anime powinno "łapać za serce" już od pierwszego ;) Plus specyficzna kreska, panowie za lalusiowaci i ładniutcy. Może komuś się spodoba, ja odpadam.

MissJK

No ja jednak do 3go odcinka nie dotrwałam. Jak możesz to napisz jakie anime Ci się podobają. Chętnie czerpię inspiracje od innych użytkowników. Tylko proszę nie pisz, że Shingeki no Kyojin, bo tego nie zniosę (czyt. nie zniesę)
Pozdrawiam :)

Izabelka84

Haha, Attack on Titan akurat nie należy do moich ulubionych pozycji :D Osobiście skupiam się bardziej na anime o tematyce fantasy, polecam Ci na pewno serię "Fate'a", poczynając od Zero a kończąc na UBW. Claymore- starsze ale bardzo dobre, jedno z moich ulubionych. "Fullmetal Alchemist" pewnie już znasz a na pewno obiło Ci się o uszy, godne polecenia. Z trochę innej beczki - "Gintama" jest świetna ale specyficzna, czarny humor i duża dawka absurdu niemniej można się czasem uśmiać po pachy. Jak lubisz tematykę o zabarwieniu historycznym i ładnych Panów to polecam serię "Hakuōki". No i nowość: "One Punch Man" ;) Mam nadzieję, że mogłam pomóc :)

MissJK

O czym to jest ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones