PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616779}

Dwie spłukane dziewczyny

2 Broke Girls
7,0 41 074
oceny
7,0 10 1 41074
7,5 2
oceny krytyków
Dwie spłukane dziewczyny
powrót do forum serialu Dwie spłukane dziewczyny

Podoba mi się :)

ocenił(a) serial na 7

Obejrzałam z nudów ale wciągnęłam się. Podoba mi się ta walka o przetrwanie i ten specyficzny klimat pracy w spelunie.
Dodatkowym plusem jest to jak max naśmiewa się z Hipsterów, Facebooka i np. tego czegoś co nawet nie wiem jak się nazywa ale polega na robieniu jednej rzeczy o danym czasie przez grupę ludzi jakieś flash coś tam.
I boskie kreacje Earla (zwłaszcza w 5 odcinku) i Olega.
Bardzo fajne.

ocenił(a) serial na 8
espantosa

Chodzi Ci o flash mob,całkowicie kretyńska rozrywka.Generalnie cały ten serial wyśmiewa się z pozerów maści wszelakiej nie zważając na polityczną poprawność.

ocenił(a) serial na 5
keirametz

Tylko chciałbym nadmienić, że jeśli chcesz zobaczyć serial, który "wyśmiewa się z pozerów maści wszelakiej nie zważając na polityczną poprawność." to zobacz It's Always Sunny in Philadelphia, chociaż humor tam jest naprawdę specyficzny.

ocenił(a) serial na 8
espantosa

ja też zaczęłam z nudów oglądać i jak ktoś stwierdził wcześniej z każdym odcinkiem podoba mi się bardziej i jest śmieszniej:)

espantosa

Pierwszy odcinek obejrzalam tez z nudow :) A teraz serial jest jednym z moich ulubionych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones