PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680135}

Dziewczyna poznaje świat

Girl Meets World
7,3 1 227
ocen
7,3 10 1 1227
Dziewczyna poznaje świat
powrót do forum serialu Dziewczyna poznaje świat

Witam serdecznie. Jestem wielką fanką serialu Dziewczyna Poznje Świat/Girl Meets World. Serial opowiada o przygodach dziewczyny Riley Matthews i jej przyjaciół, którzy kaźdego dnia uczą sie życia i rozwiązują swoje problemy a także dorastają. Jest to kontynuacja kultowego serialu Chłopiec Poznaję Świat/Boy Meets World. W każdym odcinku jest zawarta jakaś lekcja życiowa i przekazanie wartości i przekazów. Jeżeli wśród was lub waszych znajomych są miłośnicy tego serialu to bardzo bym chciała byśmy wspólnie zajeli sie jego promocją. Jest to jeden z niewielu seriali z przesłaniem. Uczy i przekazuje życiowe lekcje oraz wartości, którymi każdy powinien się kierować. Za granicą jest bardzo popularny, niestety u nas jest bardzo niedoceniany przez polska stacje DisneyChannelPolska, która sobie go olewa i zamiast zapewnić mu odpowiednią reklamę to woli promować jakieś tandetne bajki, ktore zamiast uczyć to ogłupiają ludzi a przedewszystkim małe dzieci. Skoro Disney nic nie robi w tym kierunku yo postanowiłam sama zając sie promowaniem go i potrzebuje waszej pomocy abyście mi pomogli. Fani GMW napewno wiedzą o co mi chodzi. Zależy mi na tym by serial trafił do dużej liczby osob w Polsce, by kazdy o nim słyszał i mówił bo na to w pełni zasługuje. Wiem ze Disney kojaży wam się z głupimi bajkami dla dzieci ale ten serial wychodzi poza schemat i w ogóle nie przypomina produkcji tejże stacji. Disney Channel w Ameryce reklamuje jak należy serial, niestety nasz tego nie robi. Obecnie Dzieeczyna Poznaje Swiat czeka na oficjalne potwierdzenie od stacji 4 sezonu. Trwa masowa akcja na portalach społecznościowych o przedłużenie serialu lub przenieśienie na stację Freeform. Jezeli tak sie stanie to GMW zniknie z Polski na zawsze gdyż tego kanału nie ma w naszym kraju i już nie bedzie u nas emitowany. To ostatni dzwonek by świat o nim usłyszał. Mam nadzieję, że pomożecie i wspólnymi siłami uda nam się wybić. Pozdrawiam.☺

ocenił(a) serial na 8
wikii32

Teraz już po ptakach bo DC i writers oficjalnie potwierdzili, że 3 sezon jest ostatni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones