PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672982}

Dzikie serce

Corazón indomable
7,3 1 093
oceny
7,3 10 1 1093
Dzikie serce
powrót do forum serialu Dzikie serce
Vanessa100

dobry pomysł,popieram.

girl_with_tattoo

Mnie zdziwiło to,że Doris i Octavio szybciej się odnaleźli na imprezie, niż MC z Octavio. A przecież Doris przyszła najpóźniej. I dziwne, że Octavio nie przywitał sie z rodzicami swojego przyjaciela. Wtedy by zauważył MC.

ocenił(a) serial na 9
lubo_filmweb

Niestety pojawiła się Doris.
MC na samym początku przyglądała się komuś i pewnie wydawało się że kogoś widzi znajomego . Szkoda,że nie podeszła.

xKseniax

pytam z ciekawości:był ktoś z was kiedyś na imprezie która odbywała się przy świetle i to w dodatku bez muzyki?bo trudno ją było jakoś usłyszeć.i to tańczenie na środku mega oświetlonej sali. wtf w telce wszystko możliwe;)btw dziwne ,że MC nie poznała Octavia na imprezie(wszak gości nie było dużo).przecież to normalne ,że człowiek się rozgląda po sali jak gdzieś przychodzi.a Octavio nie poznał głosu MC chociaż tanczyła tuż obok niego???!!!!ta logika telenowel.aha jeszcze jedno:określenie DAMA DO TOWARZYSTWA,haha.u nich chyba rzeczywiście 18 wiek,hehe;)

bishop_filmaniak

Naprawdę Octavio nie poznał głosu MC chociaż tanczyła tuż obok niego???!!!
hahahahhahaha nie mogę.
MC powinna megafonem do niego krzyknąć "To ja, Maricruz ! Tu jestem!"
:D

Vanessa100

obawiam się ,że i to na niewiele by się zdało.Octavio pewnie by pomyślał(Octavio-pomyślał,hmmm niebardzo;) że jest jeszcze jakiś inny facet o tym imieniu na imprezie;)

bishop_filmaniak

buhahahahahhahaah ;)
To prawdopodobne ;)

Albo Octavio kapnąłby się, że to był głos MC, ale nie widziałby, gdzie ona jest na sali.
"MC, gdzie jesteś? Słyszę cię, ale nie widzę"
:D:D:D

Vanessa100

Octavio biegałby po sali i szukał echa myśląc ,że to ono go woła.dla tego faceta już nie ma ratunku;)

bishop_filmaniak

:D:D:D:D

Octavio Narvaez to chyba już postać kultowa ;)

Vanessa100

Uwielbiam czytać jak się nabijacie z Octavia haha :D

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

ależ my się nie nabijamy.to sam Octavio nas do tego prowokuje swoim zachowaniem.my tylko piszemy jak jest ;)

bishop_filmaniak

haha tak, pomyślałby pewnie też, że Maricruz go z nim zdradza i znowu nazwałby ją dziwką :P

Co tu się dziwić, że nie poznał jej głosu, skoro wcześniej myślał, że ma przed sobą Marię Alejandrę :D

Vanessa100

Takie są właśnie skutki nadużywania wódki :D

lubo_filmweb

bo Octavio nie dość ,że głupi to jeszcze cham i burak,hehe;)tak olać rodziców kumpla.pewnie się jeszcze nie przestawił na meksykańską strefę czasową;)

ocenił(a) serial na 3
bishop_filmaniak

MI określenie Dama do towarzystwa kojarzy się z prostytutką.

ewelina84

Mi z prostytutką to się kojarzy określenie pani do towarzystwa.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

hahaha, poczytałam wszystkie komentarze :D Przy tym owaliłam paczkę pestek ;) Tutaj to niezły ubaw :D Bravo :D

electra150000

Tutaj czasem takie rozmowy się toczyły, że można było popłakać się ze śmiechu :D

jagodajulia

Na forach filmwebu czasem jest ciekawiej niż w telenowelach ;)

Vanessa100

Na pewnym forum w temacie Burzy też było ciekawiej niż w telce :D

jagodajulia

hahahaha :) Działo się, działo :)

SlodkaZmijka

Tam to dopiero scenariusze były :D

ewelina84

mnie też.nazwał ją też swoją faworytą,normalnie jak u Sułtana Sulejmana , haha;)

girl_with_tattoo

Czy oni tam w Meksyku nie znają telefonów komórkowych i portali społecznościowych? Jak to możliwe, że w XXI wieku octavio i MC nie mogą się za odnaleźć? Mam wrażenie, że scenarzyści na siłę przedłużają ilość odcinków. W zasadzie to już nic się nie dzieje.

agneszko

Oni dalej się szukają? buhahahahahhahahaahahahahaha parodia po prostu

Vanessa100

bo to Meksyk-kraj trzeciego świata ;)przynajmniej w telkach.chociaż w Kotce mają nawet skype,a więc nie wszystkie telki są tak samo głupie.ogarnęło mnie zdziwienie gdy w ost odcinku La Gaty ojciec Pabla poprosił tę starą wiedżmę o nazwę użytkownika i hasło;)jest postęp technologiczny jak widać;)

bishop_filmaniak

Dokładnie, a Esmeralda wczoraj korzystała z komputera. Byłam w szoku :D:D
Wprawdzie to był starodawny komputer, z tym wielkim tyłem, ale jednak komputer ;))

bishop_filmaniak

W Kotce na śmietniku komputery z netem mają :D I Pablo ma tableta, kompa pewnie też.

jagodajulia

może sobie doprowadzają neta na "krzywy ryj"do tego śmietniska?;).albo chodzą do miasta do kafejki wysyłać maile.kto ich tam wie;)

bishop_filmaniak

Kto to wie, ale skoro za budę na tym śmietniku płacą "czynsz" to może media mają w pakiecie :D

jagodajulia

Śmieję się, czytając wasze posty haha ;)

jagodajulia

serio płacą czynsz za te budy??no nie może być.pewnie ten Włoch ściąga od nich haracze zwane czynszem.zapewne ta jego pizzeria to tylko przykrywka dla mafijnego życia?;)bo co innego może robic Włoch na śmietniku w Meksyku?jak nic coś tu śmierdzi;)

bishop_filmaniak

Tak, sądzę, bo wg mnie raz o tym wspomnieli, ale to raczej nie chodziło o Włocha.

jagodajulia

hmmmm dziwne.jak nie Włoch to kto.płacić czynsz za mieszkanie na śmietnisku?!nie kumam tego ale wszak to Meksyk-rządzi się swoimi prawami;)

bishop_filmaniak

Mnie też to zaskoczyło. Nie dość, że mieszkać w takich warunkach to jeszcze płacić za taką ruderę...

bishop_filmaniak

Coś tu śmierdzi? To normalka na śmietnisku ;)))))

Vanessa100

no własnie;)

bishop_filmaniak

Ale troche sie interesuje meksykiem. I wiecie ,ze placi sie czynsze gansterom ,a oni im wszystkie media dostarczaja swoim ludziom. Na lewo w dodatku.

bishop_filmaniak

hahahahaha ;)

agneszko

taaa Octavio i portal społecznościowy.już to widzę.ciągle zapominałby hasła,miałby kłopot z poprawnym wpisaniem danych o sobie itd. swoją drogą dziwne,że jako pilot nie ma przy sobie tel komórkowego.przecież pilot musi być chyba dyspozycyjny?!co on nosi ze sobą krótkofalówkę czy tel stacjonarny i ciągle się dziwi:halo,halo- nic nie słyszę;)jest tam ktoś?;)

bishop_filmaniak

hahahhahahahahhahahahaha ale mnie ubawiłeś ;)
Najlepsze, że to co napisałeś, to sama prawda ;)

Vanessa100

a jak,wiadomo:)

bishop_filmaniak

Takie telefony, to były za czasów Esmeraldy, jak widać Octavio nie ewoluował :D

SlodkaZmijka

w "Zbuntowanym aniele" już były komórki-co prawda takie cegły ale jednak.a tu dalej stacjonarne no ale wszystko jasne:tel komórkowy Octavio nosiłby przy sobie i sam by zadzwonił do MC spytać o adres a tak czeka jak jeleń na wieści od Simony o miejscu pobytu ukochanej i dzieciaka.i znowu trzyma się widza w niepewności.ehhhh

bishop_filmaniak

hahaha nie mogę

W La mentirze na hacjendzie (prawie) odciętej od świata były komórki.

jagodajulia

dokładnie.zwłaszcza na odludziu ludzie powinni mieć tel komórkowe bo jak wiadomo ze stacjonarnymi to różnie bywa ale co tam,po co im telefony.w razie czego wyślą parobka na koniu po pomoc do wioski.

bishop_filmaniak

Ale komórki muszą mieć zasięg. Wiem, że w Polsce w zapadłych dziurach nie ma zasięgu i np. na 30 komórek tylko dwie mają zasięg.

jagodajulia

owszem,zgadzam się.no może rzeczywiście na wsi może być problem z zasięgiem bo jak napisałaś i w Polsce bywa z tym problem ale już w mieście Meksyk nie powinno być z tym problemu.a tymbardziej Octavio jako pilot powinien ją mieć zawsze przy sobie a tego już nie zrozumiem.tak jakby tel komórkowy był czymś wyjątkowym.

bishop_filmaniak

poza tym Simona jak taka bogata to mogła sobie na dachu zamontować antene,hehe;)wtedy Octavio miałby w komórce zawsze zasięg i wiedziałaby na bieżąco gdzie jest jej ukochany.nie musiałaby tak ciągle biednego szwagra wysyłać na przeszpiegi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones