PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771505}

Easy

6,4 5 052
oceny
6,4 10 1 5052
6,7 3
oceny krytyków
Easy
powrót do forum serialu Easy

Wieje przeciętnością

ocenił(a) serial na 2

Nic w tym serialu się nie wybija. Historie są zwyczajne, ale nie z rodzaju tych, co poruszają kwestie codzienności w sposób, który bawi/uczy/pociesza czy jakkolwiek działa na widza. Są po prostu zwyczajne. Ot, przypowiastki o dupie marynie. Wszystko już gdzieś było przetrąbione gdzieś w taki czy inny sposób. Nie mogę z czystym sumieniem odradzić, ale polecać też na pewno nie będę. Można wrzucić, co by leciało, ale po co?

lijn

Niestety co raz więcej seriali Netflixa wieje przeciętnością, niestety. Kiedyś robił kilka seriali w roku, wszystkie były bardzo dobre. Teraz zmienili politykę, chcą zarobić większą kasę i produkują seriale masowo. Z tego powodu powstaje dużo przeciętności, a wręcz chłamu.

ocenił(a) serial na 2
gacek870

Co tam jeszcze jest przeciętne? I nie, nie podjudzam czy coś, bo nie jestem psychofanką netflixa czy coś xD Z ciekawości pytam.

lijn

Marseille, Between, Flaked, The Ranch, Wet Hot American Summer, dla mnie są to seriale co najwyżej przeciętne, które gdyby były puszczane w ogólnoamerykańskiej telewizji jak ABC czy NBC miałyby problem z wytrwaniem do końca sezonu. Oczywiście to tylko moje zdanie. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
lijn

Jakie seriale nie są przeciętne wg ciebie? Vikings? Game of Thrones? Westworld? Nie każdy serial musi mieć kostiumy, pościgi, spadające na prawo i lewo ciała i masę efektów specjalnych... Easy porusza nie przeciętne tematy nie tradycyjnych związków, roli kobiety we współczesnej rodzinie, czy wpływu trendów i social mediów na relacje międzyludzkie. Moim zdaniem obok Atypical, OA i Big Mouth jeden z bardziej nieprzecietnych seriali na Netflix.

ocenił(a) serial na 2
tommylichosyt

Nie wiem gdzie te tematy są nieprzeciętne (czy te związki). Raczysz żartować porównywać OA do tego, dobry człowieku. Easy stara się być Black Mirror związków z tego, co piszesz. Ale nie jest. Wszystko to już gdzieś było, rozumiesz. Nie tradycyjne związki, rola kobiety we współczesnej rodzinie, wpływ trednów i social media na relacje ludzkie (zwłaszcza to). Nie widziałam niczego, czego nie zobaczyłam już gdzieś indziej, więc nie mogę do tego podchodzić poważnie. Mnie nie kupiło.

ocenił(a) serial na 5
lijn

A co polecasz z Netflixa?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones