PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693076}

Falco

7,2 409
ocen
7,2 10 1 409
Falco
powrót do forum serialu Falco

4 sezon

ocenił(a) serial na 9

Będzie 4 sezon w tym roku, a lektora, ani napisów do 3 sezonu nie ma ;/ ma ktoś może do 3 sezonu chociaz angielskie napisy ?

sebastix11

Szkoda, ze nie ma napisów. Trzeba czekać aż AXN wyemituje 3. sezon.
P.S. Wiesz ocb w 4 sezonie z zastąpieniem postaci Falco przez nową postać i aktora?

ocenił(a) serial na 9
KLAssurbanipal

co ? serio ? nic o tym nie wiem

ocenił(a) serial na 9
KLAssurbanipal

na imdb jest wpisany ten sam aktor w role Falco

sebastix11

Tak, ale zwróć uwagę na obsadę - ma mniej odcinków od Chevaliera.
Zobacz tę stronę francuską:
http://www.terrafemina.com/article/falco-saison-4-david-kammenos-parle-de-la-fin -brutale-de-sagamore-stevenin_a309626/1
Francuskiego nie znam, więc tłumaczę tylko przez google translate, więc nie zawsze kontekst się zgadza.
Z całego tekstu wynika, że Sagamore Stévenin, aktor grający Falco nie dogadał się ze scenarzystami i postanowili zastąpić go nowym aktorem grającym inną postać. Nie rozumiem tylko czy oni uśmiercili Falco, czy może odszedł z Policji, a może znów zapadł w śpiączkę?
Nowy aktor, David Kammenos patrząc na zdjęcia z google grafika jest trochę podobny. Mogli po prostu go umieścić jako nowego Falco, zamiast nowej postaci. Dziwnie o wygląda. Serial o tytule Falco, bez Falco... Nowa postać nazywa się Maxime Kucing.

ocenił(a) serial na 9
KLAssurbanipal

nie mam pojęcia co może być przyczyną, bo nie oglądałem 4 sezonu, bo nigdzie nie ma niestety napisów, a francuskiego nie znam, czekam aż ktoś przetłumaczy bo to świetny serial

ocenił(a) serial na 10
sebastix11

Coś wiadomo o co chodzi z tą pseudo śmiercią w 4. sezonie? Mogliby zrobić tak, że Falco zapada w śpiączkę i dzięki temu jakby w np. 5 sezonie się dogadali z aktorem grajacym Falco to by wrócił. Byłoby to logiczne wyjaśnienie, że mózg płata figle przez ten pierwszy uraz.

ocenił(a) serial na 9
Alex_Tyler

W czwartym? A gdzie obejrzałeś trzeci?

ocenił(a) serial na 9
Sol89

nie widzisz, że pisaliśmy o tym co przeczytaliśmy gdzies w mediach odnosnie 4 sezonu

ocenił(a) serial na 10
sebastix11

Ten trailer 4. sezonu to torchę spoiler, ale pokazuje Falco w szpitalu i nowego bohater w akcji:

https://www.youtube.com/watch?v=M23JTVRiFeo

Żyje, nie żyje? Mam nadzieję, że jest w śpiaczce i go nie uśmiercili. Jak to rozumiesz?

ocenił(a) serial na 10
sebastix11

To wszystko wyjaśnia:

https://www.youtube.com/watch?v=0OKrm0GJdio

Co za brak logiki w postepowaniu scenarzystów. Jeśli aktor nie chciał grać, to mogli go pozostawić w śpiączce i w kolejnym sezonie czy kiedyś mógłby znów wrócić. Bramka byłaby otwarta.
Dziwne, że rodzina podjęła decyzję o odłączeniu go od aparatury. WIedzieli, że obudził sie po 20 latach. Po takiej akcji sytuacja przecież ma prawdopdobieństwo powtórzenia. Brak logiki i bez sens, że rodzina tak prosto o tym zdecydowała. Zamknęło to bramkę ewentualnego powrotu bohatera. Inaczej zresztą by sie oglądało mając świadomość, że Falco gdzieś tam leży w szpitalu. Mniej marne życie. Żył 20 lat, potem drugą połowę przeleżał. Wrócił na 1-2 lata i death. 1 i 2 sezon dzieje się od razu po soebie. 3. pewnie też więc jego życie po wybudzeniu trwało 1-2 lata max.

ocenił(a) serial na 10
Sol89

Mam zamiar dopiero go oglądać jesli znajdę napisy. Po prostu szukając napisów napotakłem informacje, że w połowie 4. była zmiana głównego aktora gdyż nie dogadali się z producentami i nowy aktor gra innego bohatera, nie postać z Falco. I zastanawiam się co się stało z Falco. Mam nadzijeję, że jest jak piszę, że to kolejna śpiączka, bo to by była szansa na powrót aktora do roli. Liczę na to, ze go nie uśmiercili, bo przywiązałem się do niego, a serial o tytule Falco jak ma istnieć be głównego bohater.

ocenił(a) serial na 9
Alex_Tyler

a do 3 sezonu gdzies napisy są ? dopóki nie rusze 3 sezonu, ale nigdzie nie ma z napisami, axn moglby zamowic i z lektorem jak reszta by bylo, ale kurde a bym obejrzał ;/

sebastix11

Ciągle ich nie ma.

ocenił(a) serial na 7
KLAssurbanipal

W sumie to mamy już 2017...i nadal cisza, choć staram się być na bieżąco, szkoda...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones