Future Man
powrót do forum 3 sezonu

Początkowo dużo lepszy od dwójki, nadal jednak nie dorastający do poziomu pierwszego. Potem znowu tragedia.

ocenił(a) serial na 10
badylla

Nie zgadzam się. Jak dla mnie wszystkie trzy sezony fenomenalne. Sci-fi, śmieszny, na luzie, Z ZAKOŃCZENIEM [co wcale nie jest oczywiste przy polityce anulowania prawie wszystkiego od razu, prowadzonej przez wszystkie stacje] - i do tego ten absurdalny humor. Super.

ocenił(a) serial na 6
badylla

Dokładnie tak. S1 był świetny, S2 to nudne dno pełne zapychaczy, S3 zaczął się na poziomie a potem znów zamulanie (odcinki w raju) i zakończenie beznadziejne - jakiś nerd nie wciska enter bo Josh go przekonał.

dezertx

no mi sie 3 sezon podobal , sporo skakali w czasie ( w porownaniu do 2 sezonu) a to zamulanie w raju tez nie bylo najgorsze

co do zakonczenia a jakie by Cie satysfakcjonowalo? ten serial nigdy nawet nie udawal , ze jest powazny ( co idealnie obrazuja jedne z ostatnich slow serialu ( to zanim pokazali ich zycie polroku pozniej czyli jak Josh sie pyta jakim cudem , zyjac w sciekach potrafili zrobic gre komputerowa i wyslac ja w czasie) wiec i zakonczenie jest niepowazne i rownie dobrze moglobybyc jakiekolwiek bo prawdziwym zakonczeniem jest tutaj to , ze kazdy z nich odnalazl swoja droge

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones