Gangi Londynu
powrót do forum 1 sezonu

Bardzo dobrze ale...

ocenił(a) serial na 8

Zaczyna się świetnie potem jak to zwykle bywa trochę się całość rozmywa.
Jeżeli chodzi o sceny akcji to mistrzostwo świata, cud, miód i malinka. Realizacja i wykonanie dają niesamowite efekty.
Bohaterowie też świetni - pierwszo i drugi planowi bardzo wyraziści i świetnie zagrani. Nieczęsto zapamiętuje imiona kiedy jest aż tylu, a tu każdy zapadał w pamięć. Może niektórzy mogliby mieć większą rolę ale i tak jest bardzo dobrze.
Gorzej jeżeli chodzi o scenariusz. Pierwsze odcinki świetne, potem coraz gorzej. Ostatni odcinek bardzo rozczarowujący.
Ogólnie jest bardzo dobrze ale mam podobne odczucia jak przy Raid2 - akcja rewelacja ale scenariusz przekombinowany

Mariouche

Gdzie oglądałeś ?

ocenił(a) serial na 8
Zartanxxx

Mieszkam w IE i serial jest tu dostępny na Now TV (to taka platforma gdzie puszczają właśnie produkcje Sky i HBO (jako że tego kanału i platformy u nas nie ma))

ocenił(a) serial na 10
Mariouche

Wiem zapytam o spoiler i trza tu nadmienić, że jeśli odpowiesz takim on będzie, ale co Ci się niby nie podobało w ostatnim odcinku? Bo tak się zastanawiam, był zaskakujący, odbiegał od tego co sobie założyłem i rozczarowując mnie, pozytywnie zaskoczył, więc chciałbym byś mi uzasadnij swoją myśl: co Cię tak rozczarowało w ostatnim odcinku?;)

ocenił(a) serial na 8
xxlfajny

Postaram się odpowiedzieć bezspoilerowo - ostatni odcinek wydał mi się całkowicie oderwany od reszty, jakby przez cały sezon budowali historię a potem nie wiedzieli zupełnie jak się z niej logicznie wyplątać ale miejmy nadzieję że w drugim sezonie historia będzie bardziej spójna

ocenił(a) serial na 9
Mariouche

Genialne zakończenie, nie widzę tu barku spójności tudzież logiki.

ocenił(a) serial na 7
Bokciu

Są, są. Np. wielkie rozterki z torturowaniem płatnej zabójczyni, żeby wyciągnąć z niej informacje kto za tym wszystkim stoi. Przecież to bossowie mafii, a nie normalni ludzie, żeby mieć jakieś opory.

Mariouche

Te sceny walki to jakaś komedia gdy byle gangster walczy jak członek elitarnych oddziałów specjalnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones