Gangi Londynu
powrót do forum 2 sezonu

2 sezon

ocenił(a) serial na 9

moze nawet lepszy od pierwszego.serial trzyma wysoki poziom, i te zwroty akcji potrafia zaskoczyc w kazdym odcinku.

użytkownik usunięty
PawelJ80

Tak z ciekawości - sezon jest dostępny z lektorem czy póki co z napisami?

ocenił(a) serial na 9

napisy, w Polsce chyba nie bylo jeszcze premiery

ocenił(a) serial na 7

napisy

PawelJ80

Dla mnie drugi sezon gorszy. Głupota goni głupotę, akcja jest mniej wyrafinowana. Minigun w 3 odcinku przyprawił mnie o ból brzucha od śmiechu.

ocenił(a) serial na 9
zaitsu112

Ja wiem, ze ze strzelaniem czy walkami zawsze bylo tam przesadzone,niektore akcje w stylu terminatora, ale zobaczysz jakie zwroty akcji beda w nastepnych odcinkach o ile jeszcze nie ogladales calosci, tam nie ma nudnego odcinka, tam nawet nie ma nudnych 5 minut co jest rzadko spotykane w serialach.

ocenił(a) serial na 9
zaitsu112

Jak ci sie nie podoba, to wymien mi lepszy serial z tego gatunku w 2022r, bo ja takiego nie znam.

PawelJ80

to ze nie ma innego podobnego serialu w tym roku, nie znaczy ze trzeba szmirowaty sezon drugi stawiać na piedestale XD

ocenił(a) serial na 9
michcioo

I to mowi fan Venoma:)

ocenił(a) serial na 8
PawelJ80

Drugi sezon bardziej napakowany akcją i chociaż ogląda go się doskonale, to niestety scenariusz napisany jest bardzo niechlujnie i pełno w nim irytujących błędów logicznych typu osobiste otwieranie niesprawdzonej paczki przez bossa, wchodzenie do ściśle strzeżonego budynku od zaplecza którego nikt nie pilnuje itp.

ocenił(a) serial na 9
mroziu65

Tutaj sie zgadzam,ale to nie jest serial bazujacy na realizmie tutaj jeszcze bardziej odlecieli z tym.Jednak tak jak napisales oglada sie fajnie, bo o to chodzi zeby miec dobra zabawe, do tego mamy ciagle zmiany sytuacji ktorych jeszcze odcinek wczesniej nikt sie nie spodziewal.

ocenił(a) serial na 6
PawelJ80

Zabawa,zabawa,ok,ale zwroty akcji sa za bardzo przesadzone i naciagane,po to tylko by widza zaskoczyc,jestem po 6 odcinku i koncowka malo logicyna,bez sens totalny jak dla mnie,nie kupuje tego.

ocenił(a) serial na 8
PawelJ80

W tego typu serialu warto dać tym scenom akcji pewien ciężar fabularny. A to wszystko staje się do tego stopnia absurdalne że zaczyna być Ci obojętne kto wygra te wyrafinowane bójki. Szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones