5 odcinków
7,7 3 820
ocen
7,7 10 3820
1 253
chce zobaczyć
{"type":"film","id":167235,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Zodiaque-2004-167235/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Horoskop śmierci
  • Wronka ocenił(a) ten serial na: 10

Uwielbiam francuskie seriale kryminalne, nawet pokusiłam się o zrobienie listy emitowanych w Polsce, jeśli jakiś pominęłam dopiszcie proszę

Agata kontra Agata (Agathe contre Agathe) 2006
    Anioł śmierci (Ange de Feu) 2005
    Błękit oceanu (Le Bleu de l'océan) 2003
    David Nolande 2006
    Horoskop śmierci (Zodiaque) 2004
    Horoskop śmierci 2 (Le Maître du Zodiaque) 2006
    Kamienie śmierci (Dolmen) 2005
    Laura - śmierć zapisana w kartach (Laura - Le compte à rebours a commencé) 2006
    Na krawędzi prawdy ( L' Été rouge) 2002
    Pamiętne lato (La Ligne norie) 2002
    Sekrety wulkanu (Les Secrets du volcan) 2006
    Spirala (Engrenage) 2005
    W kręgu tajemnicy (Mystère) 2007
    Zwiastun śmierci (Les courriers de la mort) 2006

• Wronka powiem szczerze, że francuskie kryminały buduja lepsze napięcie i bardziej przerażają niż amerykańskie. przynajmniej moim zdaniem ;)

• alelas ocenił(a) ten serial na: 7

Wronka jeszcze był "sędzia" (le juge) z vincentem perezem

• malysz369 ocenił(a) ten serial na: 8

Wronka Moim zdaniem francuskie seiale nie mają sobie równych, do końca trzymają w napięciu i nie ciągną ich na siłę.

• Wronka Witam!poszukuję serialu (powstał między 2004 a 2006 rokiem chyba) tylko nie pamiętam tytułu. Serial zaczyna się od sceny w samolocie, w pewnym momencie wszyscy pasażerowie zapadają w sen, potem budzą się a część z nich ma jakieś dziwne znamię, potem się okazuje, że to jakiś implant wszczepiony przez Obcych. Ktoś coś kojarzy?

• kitty08 Ok, prośba nieaktualna. okazało się,że to sceny z "W kręgu tajemnicy" tylko ja już fabuły nie pamiętałam ;-)

• Wronka Teraz na TVP emitują jeszcze Tajemnice jeziora :)

• Rajwant ocenił(a) ten serial na: 6

Wronka Dokładam bardzo udany serial "Profil" (Profilage) 2009.
    Pozdrawiam

• Wronka Dzieki za liste, wiele lat chcialem zobaczyc zakonczenie serialu Na granicy prawdy i nie moglem znalezc tego tytulu :)