PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810189}

Już nie żyjesz

Dead to Me
7,3 25 797
ocen
7,3 10 1 25797
6,3 3
oceny krytyków
Już nie żyjesz
powrót do forum serialu Już nie żyjesz

Serial ma wstawki komediowe, ale daleko mu do komedii. Polecam zaktualizować opis. Natomiast sam serial zapowiada się ciekawie. Nie jest wybitny, ale 'daje radę'

ocenił(a) serial na 7
Margolinka

zwiastun trochę wprowadza błąd. To dramat, nie komedia. Póki co jestem w połowie. Jest ciekawie

ocenił(a) serial na 7
paolaz

Jestem 8 odcinku. Jest naprawdę dobry. Ale napewno nie jest to komedia, choć momentami śmieszy .

ocenił(a) serial na 7
paolaz

obejrzane. Fajny serial. Polecam. Ciekawe czy będzie kontynuacja

użytkownik usunięty
Margolinka

Wszystko zależy od poczucia humoru. Ja na przykład cały czas wybuchałem na nim gromkim śmiechem. Bawił mnie bardziej niż z założenia seriale komediowe pokroju Figurantki czy The Marvelous Mrs. Maisel.

Było sporo elementów zabawnych i też momentami się uśmiałam (Christina świetnie zagrała swoją rolę), ale bardziej pasuje kategoria komediodramat.
Serial był dobry i mam szczerą nadzieję, że powstanie druga część

ocenił(a) serial na 7
Margolinka

to jest czarna komedia

ocenił(a) serial na 8
Margolinka

Komediodramat.

Margolinka

słusznie ktoś wskazał, że trailer wprowadza w błąd. niemniej jednak, nawet jeżeli jest to komediodramat z czarnym humorem (którego jestem fanką) ja się tam nie zaśmiałam ani razu. jeżeli chodzi ogółem o serial myślałam że będzie znacznie lepszy. jest mocno przeciętny. nie będzie mi żal jeśli nie powstanie drugi sezon.

ocenił(a) serial na 9
Margolinka

Słusznie zauważyliście iż jest to komediodramat. Przykładowo Dzień Świra też był czymś takim choć na nim bardziej się uśmiałem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones