PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770096}

Kacze opowieści

DuckTales
7,8 1 856
ocen
7,8 10 1 1856
Kacze opowieści
powrót do forum serialu Kacze opowieści

kolejne 2 odcinki

ocenił(a) serial na 9

A ja wciąż jestem zachwycony.Jako wielki fan komiksów nie moge wyjść z podziwu dla twórców serialu.Wzieli swietne postaci,unowoczesnili je i dzieki temu trzymalismy cos fantastycznego.Sknerus,Donald i siostrzeńcy są super,ale Tasia jest genialna-zupelnie inna postać niż w starym serialu. odcinki spoko,2 był ok,ciekawy 3 z Diodakiem,pierwszą dziesięciocentówką(Magika nadchodzi?!) i ciągiem dalszym tajemnicy o Delli. Jedyny żal,że polskie Disney XD ma serial w d**** i wciąż nic nie wiemy o emisji w Polsce.
PS: Radzę uważnie oglądać-nawet w bibliotece czy na ścianach skarbca jest pełno nawiązań do komiksów czy twórczości Dona Rosy( Dolina Okropności na przykład)
Jedno jest pewne-to bedzie fantastyczne doświadczenie!
KACZKI UUU :-D

ocenił(a) serial na 9
kubix28

+ co dalej : http://www.komiksydisneya.pl/2017/09/opisy-pazdziernikowych-odcinkow-kaczych.htm l

ocenił(a) serial na 9
kubix28

Chodzą słuchy, że ponoć u nas też "Kacze opowieści" się pojawią. Ponoć pod koniec listopada (20-28 listopada).

ocenił(a) serial na 9
chili14

Byłoby super! :-D

ocenił(a) serial na 10
kubix28

30 marca o 18:30 na disney channel powtórka w sobotę o 10:00

ocenił(a) serial na 10
kevinek

Po pierwszym odcinku jestem na tak.Bardzo fajnie zrobiony reebot.Piosenka lepsza niż w starej wersji.I mamy fajne smaczki.Po raz pierwszy słyszymy pełne imiona kaczorków Hieronim,Dionizy i Zygmunt oraz pojawia się ich mama.Czyli że coś będzie o niej i rodzinie więcej.Świetnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones