PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256366}
7,5 6 343
oceny
7,5 10 1 6343
Kamienie śmierci
powrót do forum serialu Kamienie śmierci

Jak byłam mała to ten serial leciał w tv i jak była straszna scena to ja hop pod kołdrę :D Kto tak robił?

Najlepsiejsza1958

Ja jak to ogladalem to z kumplem po serialu albo nawet w trakcie gadalismy przez telefon i rozkminialismy te zagadki :D A co robilem jak byle straszne sceny nie pamietam ;p

ocenił(a) serial na 8
Koneser95

Hehe :P

ocenił(a) serial na 8
Najlepsiejsza1958

dokładnie tak samo robiłam ;) Z chęcią powrócę jeszcze raz do tego serialu, żeby dooglądać to przed czym chowałam się pod kołdrą ;D eeh to były czasy :>

ocenił(a) serial na 8
alex565_2

No widzisz :) oglądałam ten serial z mamą i było hop pod kołdrę szczególnie gdy pojawiało się na ekranie krwiste morze :)

ocenił(a) serial na 8
Najlepsiejsza1958

w 2 dni obejrzałam serial, jednak do tej pory boję się oglądać go o pierwszej w nocy w szczególności, gdy kamienie zaczynają 'krwawić' :>

ocenił(a) serial na 8
alex565_2

Oj tak, znam to ;)

ocenił(a) serial na 10
Najlepsiejsza1958

Też robiłam tak samo. Oglądałam go jako 11-letnia chyba dziewczyna. Strasznie się bałam niektórych scen, ale musiałam go oglądać. Na prawdę był mega ciekawy, Z chęcią wrócę do tego miniserialu jeszcze raz. :)

ocenił(a) serial na 8
wiolusia102

Serial jest na Youtube :)

ocenił(a) serial na 5
Najlepsiejsza1958

Ja pamiętam, że zawsze w podstawówce opowiadaliśmy sobie w klasie, co się działo w odcinku. :D To serial mojego dzieciństwa, haha.

ocenił(a) serial na 8
Najlepsiejsza1958

Pamiętam jak oglądałem w szpitalu ten serial na TVP1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones