PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256366}
7,5 6 346
ocen
7,5 10 1 6346
Kamienie śmierci
powrót do forum serialu Kamienie śmierci

TVP se jaja robi mówiąc, że ten film jest ciekawy tak jak LOST....

0sony0

jak mozna porownywac do takiej szmiry LOST
jakim cudem ten film jest taki popularny
a Threshold nie
to chyba wszystko reklama zrobila :(

ocenił(a) serial na 8
0sony0

Kto to porownuje do LOST?Przeciez to dwa rozne seriale

Mother_Earth

tvp. buhahah. puścili raz w życiu dobry serial, i teraz wszystko będą do niego porównywać. debile

ocenił(a) serial na 6
Stefanek

debilu, na tvp mówili, że to będzie równie ekscytujący i wciągający film jak Lost, więc jeżeli nie wiesz - nie udzielaj się

ocenił(a) serial na 6
0sony0

sorry, nie zrozumiałem, myślałem, że to do mnie piszesz :) po przeczytaniu 10 razy zrozumiałem, że to było do tvp :D
także odwołuje o wyżej napisałem

ocenił(a) serial na 10
0sony0

Ale z ciebie jest przypał :-/
Ps. Od 2 części Losta , większość seriali jest lepsze.

ocenił(a) serial na 1
0sony0

Faktycznie film jest nudny i nic w nim nie wciąga w przeciwieństwie do LOST!! Wszystko jest z góry przewidziane, a nie doś że nudne to do tego długie jak cholera!

jacussss889

Zgadzam sie,strasznie mi brakuje Lost,nawet nie mozna tego z nim porównywać.Ale nie ma sie co czepiac tych całych Kamieni,w końcu TVP musiała coś wyemitować,

ocenił(a) serial na 1
0sony0

uff, juz myślałam ze mam takie wugórowane oczekiwania a tu prosz! akcja w serialu jak flaki z olejem, ale sceneria i muzyka cudna. Tylko te dwie rzeczy trzymały mnie przed telewizorem przez ponad pół godziny pierwszego odcinka (pół godziny! wyobrażacie to sobie? to były katusze dla mojego zmysłu telewidza)(pod względem akcji - krajobraziki pikne). Zagubieni to coś więcej niż serial, zdarza się raz na milion lat, więc ta francuska kiszka może się schowac pod te kamienie plujące krwią. Ohyda. (Nie było tam nawet jakiegokolwiek przystojnego aktora!! Same staruchy... Francuzi nie znają się na kręceniu seriali.)

Zielona_5

Francuzi maja chyba inne spojrzenie na swiat. Sprobujcie obejrzec francuski film: Rajd

Nakatumis

w porownaniu do innych francuskich seriali kryminalnych to "kamienie smierci" nie sa najgorsze. krajobrazy piekne i aktorzy niezli. draznia mnie tylko te fantastyczne wstawki. a co do "zagubionych" to tez nie jest idealny serial. fabula tak samo do bani jak w "kamienie smierci', tyle ze niesamowici aktorzy i gdyby nie to serial tez szybko by padl. jesli tak bardzo nienawidzicie "kamieni" a kochacie "lost" to chcialabym przypomniec ze na temat "zagubionych " jest inne forum, a tu po pierwszych wrazeniach moglibyscie dac spokoj bezsensownym porownaniom!!

0sony0

Przyjmijmy fdo wiadomości, że Francuzi po prostu mają inny gust. My wychowujemy się na Rudym 102, a oni na D'Argatanie i paniach z dużymi ... poduszkami na 4 literach. A i ten serial jest po prostu inny niż "Lost". Brakuje mi ich ... A podobno 2 seria ma wejść dopiero na jesieni ... !!!!!

0sony0

http://www.wiskilost.fora.pl (- Zapraszam wszystkich na moje forum

Są tam też odcinki do ściągnięcia (2 seria).

WISKI

Lost jest o 100000000000000000000000000000 00000000% lepsze od nich

Alexis_4

wystarczyło jak oglądnalem jeden odcinek;/;/;/porażka...

ocenił(a) serial na 10
Alexis_4

napewno jest ciekawy i fajny ale lost jest lepsze!




zapraszam:)

0sony0

Nudne i głupie filmy są po to, żeby można było odróżnić od nich te ciekawe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones