PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256366}
7,5 6 346
ocen
7,5 10 1 6346
Kamienie śmierci
powrót do forum serialu Kamienie śmierci

Znów czwartek, znów wieczorna nuda, znów ten głupi serial.
Tandetny, przewidywalny a gra aktorska taka, że aż żal patrzeć na te popisy... Heh, kamienie ociekające krwią... I ta lalka udająca twardzielke... Ciekawe kto dziś umrze? W każdym odcinku leci czyjaś głowa. Może jak wszyscy poumierają to się skończy ten francuski hit?

darkgate

Nudny nieciekawy, ale jednak Go oglądasz i to każdy odcinek sądząc po wypowiedzi...Nie szkoda czasu??

aguska_7

Oglądasz, nieoglądasz... U mnie w domu oglądają. Niestety jestem zmuszona do śledzenia tej "zawiłej" fabuły. :(

darkgate

Wydaje mi sie, że ten film nie jest taki zły...co prawda dużo mu brakuje do ,,Lost", ale myślałam, że będzie gorzej.No a fabuła nie jest taka prosta jasna i nieskomplikowana jak się wszystkim wydaje...Ja przynajmniej nie mam na razie pojęcia jak On się może skończyć.

użytkownik usunięty
aguska_7

też nie wiem jak się skończy ale moim skromnym zdaniem trzeba być naprawde emocjonalnie ograniczinym aby podziwiać ten serial tak samo jak to jest w przypadku telenowel :P

ocenił(a) serial na 8
darkgate

Chyba rodzina nie przywiazuje Cie do fotela,kanapy?Nie podoba sie to nie ogladaj!

darkgate

No i oczywiście zgodnie z Twoimi przewidywaniami ktoś zginął...głowni bohaterowie też prawie a jeszcze chyba 3 odcinki zostały...więc nie ma co liczyć na szybki koniec:-)Ale nie podobają mi się te wątki erotyczno-miłosne sa po prostu nudne i nie pasują do filmu....

aguska_7

"Chyba rodzina nie przywiazuje Cie do fotela,kanapy?Nie podoba sie to nie ogladaj!". Spokojniej proszę! Z natury jestem pacyfistką. I nie oglądam tego serialu. W którym miejscu napisałam, że oglądam? Po prostu wiem co się dzieje. Wystarczy spojrzeć w ekran w dowolnym momencie by się zorientować o co chodzi. No doprawdy... Ja tylko wyrażam swoje (odmienne) zdanie. Konstytucja zapewnia mi wolność słowa.

ocenił(a) serial na 10
darkgate

Nie podoba ci się? To po co to oglądasz?? Nudzi ci się? To pobaw się z psem lub idz na dwór... Po co masz się męczyć??


Osobiście bbbbbbbbbbbbbbardzooooooooo lubię ten serial i żałuję że niedługo koniec... :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones