PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256366}
7,5 6 346
ocen
7,5 10 1 6346
Kamienie śmierci
powrót do forum serialu Kamienie śmierci

Bardzo bym już chciała wiedzieć kto jest mordercą...Za tydzień w programie nie ma Dolmen....Mam nadzieję,że to nie koniec

hifisuperstar

A może mordercą będzie ten facet co mieszka w latarni...może to jakas rodzina tej zamordowanej dziewczyny...Oosbiście mam nadzieje, że uśmiercą tą starą bakę bo jest podła nikczemna i dwulicowa...a odcinków ma być chyba 7 więc jeszcze troszke ten serial potrwa

aguska_7

Też mam nadzieję że wykończą tego mochera

wittmann_2

Jestem za. Ma paskudna gebe i wredny charakter :/

ocenił(a) serial na 9
Gh0st

a moze morderca jest nazeczony policjantki, ten facet co na jachcie plywa. taka jest moja opinia, chodz pisarza nie wykluczam, chce zrobic sensacje - napisac o czyms wiec mialby powody, ale wtedy jakie znaczenie w tym wszystim mial duch dziewczyny. bajeczka

F_A_N_G

ja mysle ze morderca jest ten uposledzony... w takich filmach morderca zawsze jest ten, po kim najmniej sie tego spodziewac, wiec ten uposledzony pasuje do teorii...

aguska_7

morderca bedzie ten facet co mieszka w latarni..a ta policjantka bedzie córka tej zamordowanej kobiety z przed lat

ocenił(a) serial na 8
hifisuperstar

Jedno co mogę Wam powiedzieć na 100%: to nie Pierric jest mordercą!

Jago_5

a może to ten młody policjant,co?Stephane chyba ma na imię, tez taki niepozorny....

hifisuperstar

ja myślę że to ten gościu z latarni chcę się zemścić za śmierć Mary, którą zabiły dzieciaki ileś lat temu...i teraz wszystkich zabija! Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
hifisuperstar

kurcze... od razu wiedzialam, ze cos z tym ciapowatym Stefanem bedzie... takie to niepozorne, az trudno uwierzyc... przekombinowal chlopina ;P No ale z tym z latarni, ktory naprawde jest straszym bratem P.M. to juz przesadzili... nikt by tego nie wykombinowal!!! ;P zwlaszcza, ze chyba nie bylo zadnej wzmianki o starszym synu Kersanta... a moze ja to przeoczylam

hifisuperstar

Szkoda,że nikt nie może w sposób normalny powiedzieć kim jest morderca.Przecież film ten już leciał we Francji i czy nikt ni emoże pomóc nam Polakom aby wreszcie wiedzieć kim jest morderca?Od razu ten film lepiej by się oglądało.

hifisuperstar

Już wiemy skąd się wzięły ślady ukłuć na palcach ofiar, kartki w gębach i kto jest mordercą. Jednak wyjaśnijcie mi co mają do tego duch tej dziewczyny, krwawiące menhiry, grabieżcy łażący po zmroku, kraby w aucie Mari, jej koszmary i inne dziwne rzeczy. Niby serial fajny, ale jednak nie do końca trzyma się kupy :P

Gh0st

Mi się wydaje że Mary jest córką tej zamordowanej kobiety. Ona podobno była w zaawansowanej ciąży, więc kiedy rodzice dzieciaków poszli do wraku statku, to znaleźli tam złoto i niemowlaka (czyli Mary).
I dlatego duch jej matki ją nawiedza.
Może być jeszcze drugie wyjaśnienie, ze Mary w poprzednim wcieleniu była tą zamordowaną kobietą.
Krwawiące menhiry były zmyłką, którą sfingował ten Stephan.

Jedyną niewyjaśnioną rzeczą było to, kim byli ci ludzie przebrani za mnichów, i grabieżcy oczywiście.

ocenił(a) serial na 10
kubaj0

Kto jest mordercą pewnie stary i głupi Rayan :)
Dla niego złoto i tak dalej..
Żal mi jest tylko tego Morineau a wydawał się taki niewinny :)
pozdrawiam wszystkich:)

NaShI

No teraz juz wiadomo, ze morderca jest ten latarnik i lelakowatu policjant. Teraz zostalo tylko do wyjasnienia, dlaczego Marie ma te koszmary. to co pisali moi poprzednicy wydaje sie bardzo prawdopodobne... to by wyjasnialo, dlaczego matka Marie jest dla niej taka oschla...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones