PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256366}
7,5 6 346
ocen
7,5 10 1 6346
Kamienie śmierci
powrót do forum serialu Kamienie śmierci

tvp i tak nie wyemitowala by 2 czesci "zagubionych" i nie predko to zrobi. "kamienie smierci" nie maja nic wspolnego z tym ze 1 seria sie skonczyla. cieszcie sie ze puscili "kamienie" zamiast jakiejs polskiej szmiry! i przestancie porownywac to do "lost" bo to 2 rozne seriale. i jak na francuska produkcje to jest to calkiem niezly serialik!

ocenił(a) serial na 10
aieczka

No własnie zauwazyle takze po sobie ze jak widze ze produkcja była NIE USA to z gory uznaj ze jest nudnawy ale tak na ogol nie jest,i ostanio staram sie z tym walczyc wam takze radze .to samo dotyczy produkcji polskiej

medivaltw

z polska produkcja jest gorzej. ciagle ci sami aktorzy, nudna fabula, slabo nakrecone sceny... ostatnio pozytywnie zaskoczyl mnie "oficer", ale pozatym nic ciekawego, same kiepskie i lzawe seriale...

ocenił(a) serial na 7
aieczka

oglądałem jak narazie tylko 2 odcinek i mi sie filmik podoba, 2 sezon losta oglądam na axn, i jest spox.
gożej jak trzeba będzie czekać na 3 sezon długo;/

ocenił(a) serial na 10
aieczka

wybacz masz racje co do większości polskich produkcji

medivaltw

tak sie zastanawiam czy po zakonczeniu "kamieni smierci"( swoja droga co za tlumaczenie!), ktore ma tylko 6 odcinkow, tvp nie wyemituje 2 czesci "lost". a to dlatego ze polsat 2 marca puszcza 2 serie "gotowych na wszystko" wiec tvp jesli nie wyemituje jakiegos hitu(min. 2 serii "zagubionych") to nie podola konkurencji, ogladalnosc spadnie i to dramatycznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones