PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256366}
7,5 6 344
oceny
7,5 10 1 6344
Kamienie śmierci
powrót do forum serialu Kamienie śmierci

Pamiętam jak kilka lat temu, kiedy Kamienie śmierci leciały w TV, uwielbiałam ten serial. Naprawdę
nigdy wcześniej żaden tak mnie nie wciągnął. Teraz po latach wróciłam do niego na You Tubie i
znowu to samo, wszystkie 12 odcinków obejrzałam praktycznie od razu :) Uwielbiam ten serial, tą
historię,to miejsce, chociaż jest wymyślone, te parę aktorów, jest jeszcze jeden serial, w którym
grali razem, ale nie mogę znaleźć go po polsku ( może ktoś wie gdzie go znaleźć i czy w ogóle jest
bo nie kojarzę go z polskiej telewizji, nosi tytuł La Main blanche) , a szkoda bo chętnie bym
obejrzała:) Za kilka miesięcy i tak wrócę do kamieni śmierci, bo to zdecydowanie mój ulubiony
serial :)

ocenił(a) serial na 10
Dolmen_94

Dokładnie, serial jest świetny i ma wspanialy klimat, oglądałam go juz 3 razy, ostatni raz jakies pół roku temu i na pewno jeszcze do niego wróce ;) ogólnie francuskie seriale są dobre, oprócz niego ogladałam tez Horoskop śmierci i Błękit oceanu ale Kamienie śmierci zdecydowanie podobały mi się najbardziej <3
Też zauważyłam ze główni aktorzy grali razem w jeszcze jednym serialu ale własnie chyba nie jest on dostępny w naszej wersji językowej ;/

Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
Starrlight

Wczoraj właśnie zaczęłam Horoskop smierci po raz drugi, potem Błękit.. ale i tak Kamienie śmierci są u mnie na pierwszym miejscu :):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones