PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256366}
7,5 6 346
ocen
7,5 10 1 6346
Kamienie śmierci
powrót do forum serialu Kamienie śmierci

ile ma być odcinków???

ocenił(a) serial na 10

please, niech mi ktoś powie, ile ma być odcinków??? wciągęłam się strasznie i jak się tylko skończy, już zaczynam czekać na następny odcinek! to jedyny serial, który potrafił mnie trzymać w napięciu 2 godz (ostatnio krócej bu)... no i jest nieprzewidwalny... to znaczy można się wielu rzeczy domyślać - np. że coś w przeszłości stało się z dziećmi - uduszone bliźniaki, a pewnie i Marie... ale nobla dla tego, kto już teraz jest w stanie rozwikać zagadkę :D

ocenił(a) serial na 9
Juliette

Będzie 6 odcinków chyyba. Chyba bo TVP1 pocięła 3 odcinek na pół.

ocenił(a) serial na 10
Juliette

Ma być siedem odcinków.W gazecie pisało.masz racje strasznie wciąga.Ten film jest tak zagadkowy jak "Horoskop śmierci".Lubię takie filmy.Jeśli chcesz o nim pogadać to napisz do mnie na gg:3063539

ocenił(a) serial na 8
Juliette

Co do ilości odcinków to zdaje sie ma być w sumie 6 z tym, że nie wiem czy 6 tych długich czy odpowiednio więcej tych krótkich. Natomiast ja juz wiem kto zajmuje sie uśmiercaniem mieszkańców wyspy co będzie niespodzianką, zreszta niejedną :)

Jago_5

Jago jeśli chcesz to odezwij sie do mnie to pogadamy o Dolmen. gg 8126476

ocenił(a) serial na 10
Jago_5

hmn... Jago, tylko przypadkiem nie powiedz ;P tak sobie mysle, ze pewnie nikt sie nie spodziewa, kto morduje naprawde... i dobrze! o to chodzi - dac sie zaskoczyc! na tym polega prawdziwa rozrywka :)

ocenił(a) serial na 9
Juliette

moze ten koles co na jachcie plywa? jak wam sie wydaje? film NIE jest przewidywalny i bardzo dobrze, az chce sie ogladać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones