PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256366}
7,5 6 346
ocen
7,5 10 1 6346
Kamienie śmierci
powrót do forum serialu Kamienie śmierci

baaardzo mi przykro że "zagubieni" znikaja z TVP1.......musze czekac do jeseini. A nowy serial cóż okaże sie ale może.......

medea3

Tez mnie smuci fakt, ze TVP nie wykupila drugiego sezonu LOST'a. Zobaczymy czy nowy serial bedzie warty ogladania...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Warcryer

Widze, ze nei tylko ja odrauz wszedlem zobaczyc co to za serial... ;P mam nadzieje, ze bedzie sie dalo go ogladac. Chociaz na pewno nie bedzie taki dobry jak Lost :)

Warcryer

mam to gleboko w dupie ze nie puszczaja dalej LOSTa bo i tak robia wielka laske ze to puszczaja bo np. orginalnego LOSTa sa 24 odc. a na jedynce jakims cudem puszcza 26odc. i tlumacz jest lipny, najlepsze odc sa z neta :P

adaspoczta

Jest tyle na TVP, poniewaz Pilotowy odcinek trwal połtora godziny, a na TVP podzielili na 2 czesci i zrobili jako 1 i 2. Nastepnie byl w miedzyczasie odcinek specjalny, ktory normalnie tez nie jest numerowany, dlatego wyszlo im 26 :P

użytkownik usunięty
medea3

Zgadzam sie. "Lost" urosl w moich oczach do serialu kultowego. A z tym nowym serialem to zobaczymy. Widzialem zwiastun w TVP i serial zapowiada sie w miare obiecujaco. Jedyne co mnie tylko tak odepchnelo to to, że "Kamienie..." jest produkcji Francuskiej, a ja jakos za Francuskimi filmami (i jezykiem tez) nie przepadam. Nie pytajcie mnie dlaczego bo sam nie wiem, to chyba moje takie glupie widzimisie:P Pozdrawiam

W DUPE MAM CALA TA TELEWIZJE DADZA 1 WYPASIONY FILM NA CALY ROK A NASTEPNE WPIEPSZAJA JAKIES GOWNO CO NIK TEGO NIE BEDZIE OGLADAL
JESZCZE BESZCZELNIE POROWNUJA TO DO LOST
I KTO MA PLACIC NA TO TVP JAK I TAK NIE WYKUPIA FILMU KTORY LUDZIE CHCA OGLADAC
PODOBNO
ADROGA SERIA LOST BEDZE LECIEC NA HBO
PORASZKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pawel101

LOST JEST KOL A TO DZAIDOSTWO NIECH SE DO DUPY WSADZA A 2 SERIA LOST NIE PODZIE W HBO TYLKO W AXN PONIEWAZ HBO MA LICENJCE TYLKO NA FILMY A NIE NA SERIALE

ocenił(a) serial na 4
BradMan

głupoty piszesz
na HBO też są seriale
ich produkcji
jak chociarzby Anioły w Ameryce

ocenił(a) serial na 7
og0r

a ja rozpłakałem sie jak mi zabrali dziś AXN a pojutrze pierwszy odcinek drugiego zesonu;(
i nadal płacze tu;(

og0r

no, albo rodzina soprano... to dopiero serial!!! Lubię "lost" ale rodzina soprano dostała więcej nagród (nie wiem czemu)

medea3

LUDZIE!!! Jak TVP1 mogło wykupić drugi sezon "LOST"??
Skoro:
a) nie ma go jeszcze w Polsce (nie licząc Internetu)
b) odcinki są kręcone na bieżąco??

Zastanawiam się jedynie, po co TVP1 wykupiło pierwszy sezon i go "puściło" w telewizji, skoro nie było jeszcze nakręconego drugiego? Chyba po to, żeby potem ludziom dawać masakryczne ilości podsumowań pierwszego sezonu! Ale od czego jest Internet?:) Można ściągnąć wszystkie odcinki (na razie jest ich 11) właśnie z Internetu, z naprawdę świetnie dopasowanymi napisami!

A poza tym, te "Kamienie śmierci" nie muszą być takie najgorsze, bo zapowiada się to całkiem nieźe!

Osobiście też nie jestem z tego zadowolona, że tak zrobili, ale mam już wszystkie odcinki drugiego sezonu, te które wyszły, więc aż tak bardzo mnie to nie martwi:)

Pozdrawiam fanów "LOST" i przeciwników "Kamieni śmierci"!:-)

California

Tak? No to jakim cudem na AXN leci drugi sezon? Krytykujesz podsumowania, a zauważ, że są to odcinki specjalne, które w Stanach tez leciały. Pozatym tak jak napisałeś II sezon ma już 11 odcinków. Mogli by puszać jeden odcinek tygodniowo (tak jak robi to AXN), a starczyło by im czasu, żeby uzbierać kasę na resztę. Tak poza tym to jedynka ma farta, że jest telewizją publiczną. Jak zaczęli puszczać Lost to bez jakiejkolwiek reklamy (oprócz krótkich spotów) zrobiło się z tego wilekie halo, chociaż I sezon na AXN leciał już rok wcześniej (i na dodatek powtarzali go chyba ze dwa trzy razy). Na szczęście AXN odzyskało rozum i zaczęło się promować (najpierw serwis internetowy w Interii, teraz np w piątkowej Gazecie Wyborczej W Programie TV jest artykuł i wkładka na ten temat). Prawda jest taka, że TVP zebrało by jeszcze więcej widzów gdyby zaczęli się promować a tak brakuje im teraz kasy.

Co do "Kamieni..." - zrobiło mi się trochę niedobrze, gdy usłyszałem, że akcja dzieje się na wyspie. Po chwili dowiedziałem się, że będzie to jakiś pseudo horror (thriller?) z duuużą ilością zagadek, tajemnic i akcji. To mi śmierdzi europejską wersją Losta (żeby nie było podejrzeń bohaterowie z własnej woli znajdują się na wyspie ale też tylko część chce z niej uciec) ale co będzie - zobaczymy... Nie przekrelajmy od razu serialu dlatego że leci zamiast innego. Może nie być taki dobry jak poprzedni, ale to nie oznacza, ża będzie najgorszy. Pozdrawiam fanów "LOST" i tym, którzy dają szansę "Kamieniom Smierci"

LiMiTED_UNCUT

no wlasnie Lost 2 sezon leci juz na axn co niedziele,wiec tvp mogla tez wykupic a ze to jest nasza polska pojebana telewizja publiczna no to pewnie puszcza gdzies za rok 2 sezon.
ja juz do tej pory na szczescie ogladnalem wszystkie odcikni 2 sezonu jakie sa z neta i polecam wszystkim,teraz czekam na 12odc.:)
pozdro:)

MistrzGrzegorz

Serial Lost jest na bierząco puszczany w USA, a do tego jest hitem.
AXN jest płatnym kanałem kablowo/satelitarnym - jego zasięg jest śmiesznie mały w porównaniu do TVP.
A więc TVP musiałaby wydać znacznie więcej od AXN za licencię na hitowy, świeży serial. I tak, jak w każdym państwowym przedsiębiorstwie, marnuje się tam mnóstwo pieniędzy, więc na takie luksusy raczej ich nie stać.

LiMiTED_UNCUT

Po pierwsze, jestem dziewczyną:)
Po drugie, nie krytykuję podsumowań, tylko chodzi mi o to, że jest to troche wkurzające:) Ale OK. Czasem coś takiego też jest potrzebne:)) A TVP1 to sknery i szkoda im wywalić tyle kasy na jakiś jeden serial (część jego odcinków), a potem jeszcze więcej kasy wtopić na każdy, kolejny odcinek!! Takie jest moje zdanie. Cóż... W końcu żyjemy w Polsce...
Pozdrawiam wszystkich fanów LOST:)

California

Tvp woli puszczac smieci albo jakies beznadziejne seriale,a kasy im zal bo jak maja to wola do wlasnej kieszeni brac

medea3

Ludzie, pierdolicie glupoty nie znajac faktow. To sie nazywa ignorancja. Licencje na wyswietlanie ma AXN - TVP nawet jakby chciala, to nie moze teraz kupic i od zaraz wyswietlac drugiego sezonu. Pierszenstwo ma AXN i tyle. Szkoda ze niektorzy nie potrafia tego zrozumiec. Z takim podejsciem, jakie macie, to TVP kupi nastepny dobry serial w piec lat po premierze, zeby nie musiec wysluchiwac biadolenia "Gdzie kolejny sezon?", mogac wyswietlac regulanie majac spory "zapas". Takiej polityki chcecie? A jesli uwazacie sie za mega-fanow to zapodajcie se AXN. W innym przypadku siedzcie chicho i sie dostosujcie. Kazdy tylko krytykowac potrafi. W ogole to niech moze wyswietlaja u nas dzien przed premiera w USA? eh...

upi00r

Niech ktoś poda link do sprawdzonej strony skąd można ściągnąć odcinki drugiej serii "Lost" :) Bo przyznaje się, że nie szukałam, a z tego co czytam, niektórzy z was już widzieli... Pozdrawiam serdecznie i z góry dzięki! ;) K.

Ps. Ale z polskimi napisami?? Bo nawet jeśli nie to nie szkodzi, ale wolę się upewnić jak jest naprawdę :P

Kaileena_Farah

Hej Kaileena!:) Wejdź sobie na pocztę, bo wysłałam Ci maila z odpowiedzią na Twoją prośbę powyżej:) Pozdro:]

California

a ja sie ciesze ze puszczaja cos nowego, lost zupelnie mnie nie kreci, moze te kamienie okaza sie czyms ciekawym w koncu

DARIO_6

ty nawet nie wiesz o czym mowisz lost to potega masz pecha ja sobie scigam losta z neta i ogladam nabietrzaco jak w stanach puszcaja na fox-ie, to jest polska to bylo pewne wiekszosc fajnych seriali sie konczy w polowie jak kultowy serial rózowe lata 70 odziwo smallvile na tvn zaczeli puszczac czy dalsze czesci rodziny soprano !!



p3ps1

moze ktos mi podac link gdzie mozna ściągnąc 2 sezon LOST. PLIZZ

medea3

ja po 20 min. zrezygnowałam ,bo ten serial jest nudny!!!Nie rozumie tych ludzi od tvp.Robią jakies problemy z tym puszczeniem zagubionych ,a przecież tyle ludzi lubi ten serial :((((

utdkutd

LOST to serial dla elity ;) Tylko Ci, którzy mają net i AXN mogą go oglądać. Niestety takie są realia życia w Polsce.

Ja na szczęście należę do elity... :)

indiana_jones

Jestes zwyklym zlodzejem, a nie elytom...

R4venger

Deangelo! A niby dlaczego jestem złodziejem??!! Dlatego, że stać mnie na posiadanie cyfry plus?? Po prostu nie wkurzam się na TVP1, tylko cierpliwie czekam na niedzielne LOST 2 na AXN. I nie rzucaj tak pochopnie oskarżeń, bo możesz sie sparzyć.

medea3

blagam podajcie mi strona z lost2 do sciagniecia poniewaz w innym przypadku popadne w nerwice!!!!!!!!!!!!! (powoluje sie na wasze sumienia)

medea3

Dlaczego oceniacie nowy serial tylko na podstawie tego, ze skonczyl sie wasz ulubiony serial i TVP emituje w tych samych godzinach co innego??? Albo, ze francuski to znaczy beznadziejny! Nie widzieliscie a krytykujecie. Czytajac Wasze wypowiedzi stwierdzam, ze fani "Zagubionych" sa bardzo prości i godni pożałowania, skoro mają takie wąskie horyzonty.

matelles

Oh tak.. Fajnie uogolniasz ze na podstawie kilku komentarzy fanow Lost juz wszyscy sa prosci i zalosni.. :| Widze, ze ty masz waskie horyzonty jezeli 10 komentarzy to dla Ciebie wszyscy ludzie, ktorzy ogladali Lost... :|

Kamienie smierci sa beznadziejne i tez zaluje ze TVP1 nie wykupilo drugiego sezonu Zagubionych..

FANKA LOST

ocenił(a) serial na 1
Mikka_3

zgadzam się! TVP daje na antenę jakieś marne seriale, bo szkoda jej kasy. A to chyba nie o to chodzi tylko o to żeby zdobywa oglądalnoś!!! W ten sposób i z tym serialem jej nie zdobędą :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones