PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256366}
7,5 6 346
ocen
7,5 10 1 6346
Kamienie śmierci
powrót do forum serialu Kamienie śmierci

to jedna wielka porażka i nic więcej... to wogule ciekawe nie jest... mogli dac jakis inny serial...

ocenił(a) serial na 8
FiFi19

To ciekawy serial i tylko 6 czy 7 odcinkow! Glupie sa te zjawy tak samo jak w Zagubionych niedzwiedzie i tajemnicze glosy!

użytkownik usunięty
FiFi19

raaany to chyba największa kicha jaką pokazała telewizja publiczna kiedykolwiek. Dzisiejsza końcówka, którą miałem nieszczęscie obejrzeć totalnie mnie dobiła. Może tak po krótce opiszę żeby być wiarygodnym:
Jakiś gościu wchodzi z babką do jaskini nad morzem, świecą coś tam latarką, szukają jakiegoś "komina" z powodu takiego, że ów facet słyszał gdzieś ową kobietę kiedyś i jest przekonany o istnieniu tego "komina". Nagle na wejście spada papierowy(a może plastykowy) głaz i uwięził oboje. Przeniesienie akcji jakiś wariat kopie głazy nad urwiskiem i jakaś pani próbuje go powstrzymać wołająć "tyle razy Ci mówiłam, nie stój nad urwiskiem".
Po chwili jaskinie zalewa przypływ. Uwięziona para ratuje się pod stropem jaskini (ujęcie z kamery pokazuje, że schowali się pod jakąś półką i 30cm od nich [tam gdzie stoi kamera] jest dużo wyżej, więc spokojnie by się uratowali) Jednak nie o to chodzi bowiem ów pan wydaje z siebie kwestię: "Powiem to po raz pierwszy i zapewne ostatni bla bla bla Kocham Cię!" i nurkują pod wodę.

doznałem ciężkiego szoku... chyba dobrowolnie przestane płacić abonament...

ocenił(a) serial na 5

zgadzam się, ale następny odcinek chyba jest gorszy :D

Agus_21

właśnie, a czy mógłby mi ktos w sposób szczegółowy streścic nastepny odcinek,bo serial rzeczywiście słaby ale jak juz zacząłem oglądać to chce wiedzieć co się wydarzyło, z góry wielkie dzięki!!!!

FiFi19

Może już trochę za późno tu piszę, ale jest tyle programów (TVP2, POLSAT, TVN, itd.) że na pewno osoby, którym się serial nie podoba stuprocentowo znajdą sobie coś innego do obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones