PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99324}

Kapitan Jastrząb

Captain Tsubasa
7,9 15 695
ocen
7,9 10 1 15695
Kapitan Jastrząb
powrót do forum serialu Kapitan Jastrząb

Kurcze, przez przypadek tu trafiłem i aż łza się w oku kręci:-) Ile to lat temu oglądałem ten serial... nie pamiętam. Ale bardzo miło go wspominam.Heh... słodkie dzieciństwo.

ocenił(a) serial na 10
Ove

Mnie też się lezka zakręciła . Kurcze ile bym oddał żeby znowu być dzieckiem :)

Ove

Zawsze można pooglądać w wolnej chwili jakieś anime nie trzeba być dzieckiem. No o ile jakaś telewizja puści tą bajke :|

ocenił(a) serial na 10
Vokos

Szczególnie jak Uefa/Fifa nas zawiesi :)
To będzie można obejrzeć ciekawe mecze :P

porucznik_2

polecam http://youtube.com/watch?v=1wv4BZN89jk

Ove

Pamiętam, że mieli niekończące się boiska(takie jakby okrągłe :-) ).
A jak jakieś gole Tsubasy, to tylko z przewroty, i siatę rozrywało :-)

ocenił(a) serial na 8
Ove

Dzięki tej bajeczce zakochałem się w piłce nożnej...nawet w śnieżyce człowiek podniecony kolejnym odcinkiem wybiegał pokopać :))

A w samej kreskówce czego nie robii, boisko było na pagórku - jak biegli bramka wyrastała zza horyzontu - skakli na 30m, bramkarze się odbijali od słupków, byli tacy bliźniacy co się wybijali w poiwetrze i strzelali jednocześnie...ech kurcze w szoku jestem że aż tylko pamiętam!

Trafia do moich ulubionych - obowiązkowo!:]

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Ove

a najlepsze było...jak Tsubasa strzelał gola ...piłka leciała pół odcinka a pozniej okazało się ze stał 2 metry od bramki:)

ahhh i ten ich wyprost nogi przy mocnym strzale :D:D


tez byłam zakochana w piłce nożnej dzięki tej bajce...:) jeszcze oglądało sie swego czasu jedenastke marzeń...ale Tsubasa pobijal wszystkie na głowe:D

ocenił(a) serial na 10
schiziol_2

szkoda mi dzisiaj tych 10-15 latkow,ktorzy musza ogladac te dragonboole czy inne pokemony....nasze pokolenie wychowalo sie na szczescie na innych bajeczkach,ktore nie wydaje mi sie,zeby wrocily...od czasu do czasu ogladam ktorys z odcinkow

nosferatu

I pomyśleć że to wszystko dzięki cudownemu programowi Polonia 1!;D

ocenił(a) serial na 9
Ove

Cudowna kreskówka, nic to, iż fabuła wielu odcinków koncentrowała się wyłącznie na biegu przez kilka metrów, czy akcjach w stylu odbijania się od słupków bądź takich - http://www.youtube.com/watch?v=Kfz4qIVe6k0&mode=related&search=,
rewelacja

mOnrOe

http://www.backtoanime.yoyo.pl/Captain_Tsubasa.html

ocenił(a) serial na 9
deisler_bta

"szkoda mi dzisiaj tych 10-15 latkow,ktorzy musza ogladac te dragonboole czy inne pokemony"

Akurat tutaj nie trafiłeś, bo Dragonball to tak samo kultowe anime co Tsubasa ;] Tylko troszeczkę bardziej. I muszę Cię rozczarować, ale właśnie na tym się wychowywało kiedyś, teraz DB (pocieszę Cię) w tv nie leci.

pzdr

Kwic

Dragonball to największa porażka anime w historii i nie dorasta Tsubasie do pięt.

ocenił(a) serial na 9
szarobury1321

Kwestia gustu bro.

ocenił(a) serial na 8
szarobury1321

Yattaman tak samo

ocenił(a) serial na 8
giovanni50

w tym roku mija 20 lat od premiery Tsubasy w Polsce i 30 lat od jego powstania !!!! Może zróbmy coś napiszmy petycję do polsatu lub tv 4 (oni ostatnio odświeżali serię "Czarodziejka z księżyca") Może się uda i któraś stacja pokusi się o emisję tego wspaniałego japońskiego anime

olga_skubana

I kto to niby będzie oglądał? Teraz dzieciak wolą siedzieć prze komputerem/laptopem/tabletem i innymi cudami i grać w gry. Anime, ktore dla nich jest bajką i to jeszcze starą z nieciekawą grafiką (dla nich!) nie zainteresuje nikogo. Poza tym możesz oglądać na YT. Wiem nie to samo. Ja za młodego oglądałem Tsubase a następnie wychodziłem na dwór i przez 1-2 godziny łupałem Strzały Tygrysa :D Teraz dzieciaki i nie tylko wolą Naruto, Bleacha, które z resztą sam oglądam i czytam. Ale nie ma takiej radości jak kiedyś.

ocenił(a) serial na 9
tousen87

Wiesz masz rację ale za 20 lat dzieciaki naszych dzieciaków tez nie będą oglądały np. Naturo
ps. ważne je to ze to anime ma jeszcze grono fanów :P i polski klub sportowy o nazwie Nankatsu :)

ocenił(a) serial na 10
Ove

Te bajki były takie dorosłe w porównaniu do innych oglądanych wcześniej że szok...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones