PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99324}

Kapitan Jastrząb

Captain Tsubasa
7,9 15 695
ocen
7,9 10 1 15695
Kapitan Jastrząb
powrót do forum serialu Kapitan Jastrząb

Kapitan Jastrząb

użytkownik usunięty

Nie wiem czy to ma być komentarz na temat strony czy na temat serialu, ale w kazdym razie sreia "Kapitan Jastrząb" jest zarąbista. A jeśli chodzi o tą strone to też jest świetna.
POZDRAWIAM

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

To jest moje ulubione anime
muszę się przyznać że kiedyś nazbierałem dużo rzeczy związanych z tym filmem:
- prawie wszystkie odcinki z serii CT po polsku na VHS
- wszystkie odcinki z serii CT Shin po polsku na VHS
- kilkanaście odcinków z serii J po włosku na VHS
- kilka odcinków z serii RTWC po japońsku na CD
- wszystkie filmy kinowe po włosku (4 częsci) na VHS (1 część) na CD
- piosenki z filmów na CD (6 kompaktów) ,
- gierki na Playa (2 częsci) , Nitendo (6 cz) , Gameboya (2 cz) , na CD
- i inne rzeczy

hej ;)

co prawda jestem nowym użytkownikiem, ale z tego co widze dysponujesz ogromna ilością tematówdotyczących "kapitana Jastrzębia". bardzo mnei to zaciekawilo, bo osoiście szukam wsyztkiego do dotyczy tej bajki, zwłaszcza odcinki po polsku. Jest to ulubiona bajka mojego narzyczonego i chyba byłyby to trafiony prezent a urodzie, czy masz moze jakieś informacje gdzie mozna kupic calą serie Tsubazy? z niecierpliwością czekam na odpowiedź i pozdrawiam

A.

happyness

Co prawda nie istnieje anime, w którym bohaterowie wiele razy przegrywali, ale istnieje jedno ciekawe anime: Aoki Densetsu Shoot! (kiedyś nadawany na Polsacie 2 jako Piłka w grze!). Bohaterowie przegrali jeden mecz, ale za to bardzo ważny, bo w rundzie pucharowej, w dodatku ich kolega, jeden z gwiazd drużyny umarł na atak serca. Ponadto jest to pozycja bardziej realistyczna. Jest trochę dziwnych strzałów, ale polegają one na sile, podkręceniu, a nie jak w Tsubasie na akrobatyce ;). Poza tym główny bohater jest tylko jednym z drużyny, niezwykle utalentowanym ale jednym, poza nim w teamie znajdują się równie dobrzy piłkarze i dlatego nie występuje tu sytuacja "jeden talent - 10 średniaków" jak w Tsubasie. Ukazany są treningi, a mecze trwają najwyżej 2-3 odcinki.

Manga wychodziło przez ponad 10 lat i zakończyła się w 2003 roku.

Polecam :)

http://www.filmweb.pl/Pi%c5%82ka+w+grze+1993+o+filmie,Film,id=224225

ocenił(a) serial na 8
Power_T

pamiętam że głównymi bohaterami byli dwaj gracze z pola i bramkarz (mój faworyt) jeżdżący na motorze. Tam akcja zaczynała się od początku roku szkolnego w nowej szkole. A ten Toshi znał tamtych dwóch z poprzedniej szkoły.

ocenił(a) serial na 10
marcin7007

Aoki Densetsu Shoots to tez wspaniałe anime, ma wiecej wspólnego z futbolem ale Tsubasa jest bardziej "magiczny"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones