PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99324}

Kapitan Jastrząb

Captain Tsubasa
7,9 15 695
ocen
7,9 10 1 15695
Kapitan Jastrząb
powrót do forum serialu Kapitan Jastrząb

Właśnie poszukuję serialu o Tsubasie i spółce, ale grających w reprezentacji Japonii. Przewija mi
się jak we mgle, że takie coś było, bo chyba dzięki temu, dowiedziałam się jak wygląda flaga
Japonii. Czy to jest serial "Road to 2002" czy było jeszcze co innego?

ocenił(a) serial na 8
Monaco_filmweb

To będzie Shin Captain Tsubasa (13 odcinkow) - znajdziesz na you tube, dla mnie jedna z najlepszych serii. Road to 2002 tez jest całkiem spoko - jest to połączenie wszystkich serii ale w nowszym wydaniu. 1 seria trochę za długo się ciągneła ten ostatni mecz to chyba z 20 odcinkow trwał :/.

ocenił(a) serial na 8
spiderx

Dokładnie, też już mnie to męczyło. Najlepsze były komentarze: "To już ostatnie minuty" - i następne trzy odcinki. :D Poza tym w pewnym momencie było to trochę zbyt przewidywalne. Z góry było wiadomo, kiedy komuś uda się zdobyć gola, a kiedy nie. Np. zawsze było tak, że kiedy po strzale piłka zmierzala w stronę bramki i pokazywane były postaci, które mówiły: "Będzie gol!", "Mamy bramkę!" - i już było wiadomo, że bramki nie będzie. Mogli spokojnie to skrócić do jednego turnieju Mistrzostw Japonii albo te mecze robić góra na trzy odcinki, a nie na dwadzieścia. O prawdopodobieństwie, zgodności z fizyką i zasadami czasoprzestrzennymi nie będę mówiła, bo miało to swój urok, ale podobało mi się, jak przedstawiali postacie - żadna nie była dobra albo zła (no, może poza Tsubasą ;) ), każda miała dobre i złe cechy. Chociaż to bardziej dotyczyło przeciwników Nankatsu, ale sami zawodnicy Nankatsu też mieli jakieś tam swoje charaktery (np. Ishizaki :) ).

Dziękuję za odpowiedź! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones