PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99324}

Kapitan Jastrząb

Captain Tsubasa
7,9 15 695
ocen
7,9 10 1 15695
Kapitan Jastrząb
powrót do forum serialu Kapitan Jastrząb

Pamiętam, jak było się takim małym że siedząc na kanapie nogami do podłogi się nie dostawało, leciało się przed telewizor i z najwyższym skupieniem się to oglądało lecz nie do końca to wszystko się rozumiało. Dziecko cieszyło się jak Tsubasa pedził z piłką pędził do bramki, strzelał fantastyczne gole i chciał być taki jak on. W tamtym roku przypomniałem sobie o tej bajce i ją odnalazłem niestety nie wszystkie odcinki, a te co udało mi się obejrzeć były w dość słabej jakości, ale nie to jest najważniejsze. Zacząłem ją oglądać z nastawieniem takim że zobaczę po prostu jeszcze raz bajeczkę z dzieciństwa o graniu w piłkę nożną, jednak ta bajka okazała się dla mnie czymś zdecydowanie więcej. Jest tam niesamowicie dużo prawd piłkarskich jak i życiowych. Kiedy odcinek poświęcony był jakiejś postaci bardzo częto różne elementy ich zachowań widziałem u siebie, to było coś takiego jakbbym oglądał swoje życie, bardzo często sobie popłakiwałem podczas oglądania. W ogóle jest to fantastyczna bajka i każdy kto kocha piłkę nożną musi ją obejrzeć.

Ma ktoś może wszystkie odcinki Capitana Tsubasy na jakiejś płycie czy coś albo wie ktoś skąd można coś takiego dostać. Bardzo proszę pomóżcie mi to odnaleźć, najlepiej jakby wszystko było z polskim lektorem.

Pozdrowienia dla wszystkich fanów tej bajki

ocenił(a) serial na 8
Szymmm

Pamietam był rok 1993 jak to leciało miałem wtedy 14 lat
Oglądałem to.To była wtedy niezła zajara te japonskie seriale

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones