Latał z Tomem Cruise'em, będzie ratował Ziemię. Glen Powell o filmowej wersji przygód Kapitana Planety

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Lata%C5%82+z+Tomem+Cruise%27em%2C+b%C4%99dzie+ratowa%C5%82+Ziemi%C4%99.+Glen+Powell+o+filmowej+wersji+przyg%C3%B3d+Kapitana+Planety-149105
Latał z Tomem Cruise'em, będzie ratował Ziemię. Glen Powell o filmowej wersji przygód Kapitana Planety
źródło: Getty Images
autor: Amy Sussman
Glen Powell, który ma zagrać Kapitana Planetę w aktorskiej wersji przygód ekobohatera, odniósł się do przedłużającego się czasu produkcji. Nad projektem pracuje należąca do znanego z zaangażowania w ekologię Leonardo DiCaprio firma Appian Way Productions.

Co z filmem o Kapitanie Planecie? Glen Powell zabiera głos


Pomysł przeniesienia na wielki ekran przygód Kapitana Planety powstał już w 2018 roku, jednak mimo upływu czasu niewiele o nim słychać. W rozmowie z "Entertainment Tonight" Glen Powell potwierdził, że prace trwają. Wiem, że DiCaprio jest bardzo podekscytowany tym projektem. Ja jestem nim bardzo podekscytowany. Myślę, że będzie świetny... Chcę, żeby to wyszło. Z przyjemnością zagram tego superbohatera – powiedział. 

Kim jest Kapitan Planeta?


"Kapitan Planeta" to serial animowany z pierwszej połowy lat 90. Gaja, bogini Ziemi, widząc, że naturalne środowisko jest niszczone, powołuje drużynę Planetarian. Jest to pięcioro młodych ludzi obdarzona magicznymi pierścieniami – każdy odpowiada innemu żywiołowi – którzy walczą ze wszystkim przejawami zbrodni przeciwko Ziemi. Kiedy nie są w stanie poradzić sobie sami, mogą połączyć moc swoich pierścieni i wtedy pojawia się on – superbohater Kapitan Planeta.

Najważniejsze role Glena Powella


Glen Powell to amerykański aktor. Ostatni mogliśmy go zobaczyć jako porucznika Jake'a "Hangmana" Seresina w hicie "Top Gun: Maverick". Na wielkim ekranie zadebiutował w komedii dla młodzieży "Mali Agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd" w reżyserii Roberta Rodrigueza. W jego filmografii są również takie filmy jak "Mroczny Rycerz powstaje", "Seks według Eda", "Niezniszczalni 3", "Ukryte działania", "Swatamy swoich szefów" czy "Stowarzyszenie miłośników literatury i placka z kartoflanych obierek".  Był także jedną z gwiazd serialu "Królowe krzyku". 

Przypominamy zwiastun filmu "Top Gun: Maverick": 


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones